320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas Drogba Vaata postitust
  Mis Tammekal lahti? Paar vooru tagasi sai avalikusele kõva staitment pursatud, nüüd Kaleviga 1:3 kaotus. See ehk peaks mõtlema panema, et asi pole ainult kohtunikes, peab ka peegli vaatama ja mõtlema, kuidas paremini. Samas positiivne Kalevi poolt, et nood ka ikka saavad vastu ja teevad seal viimases otsas heitlust ikka põnevamaks.
  Kalev, kes hiljuti mängis viigivääriliselt või isegi võiduvääriliselt Flora ja Levadiaga, aga kohtunike eksimuste tõttu kaotas need mängud? Pole siin midagi üllatavat.
  Võiks selle narratiivi ära unustada, et Kalev ja Pärnu nii nii nõrgad et kõik peaksid neid une pealt võitma.

  Kommentaar


   Tammeka ise ka imes selles mängus ikka lurinal. Ise ära lahendada oma olukordi ei suuda, ja standarditest niimoodi õhuvõitluseid kaotada...

   Kommentaar


    Mingi mees astub sekspoe uksest sisse. Teeb näo nagu uuriks libesteid, aga kohe kui viimane klient poeuksest väljub, on mees nagu nipsti leti juures ja küsib poolihääli müüjalt: "Tahaks midagi ... Karmi."
    Müüja noogutab koheselt ja viipab käega riiuli poole, kus ripub erinevas suuruses ja materjalist käeraudasid, piitsasid ja suutroppe.
    "Härra, vot sealt leiate meie parima sado-masu valiku! Ma võin ..." jõuab müüja alustada, aga mees segab jäise konkreetsusega vahele.
    "Ei, ma tahan midagi karmimat! Raha ei ole küsimus!"
    "Ahah, muidugi-muidugi," sõnab müüja ja pilgutab kelmikalt silma. "Ma tean täpselt, mida te soovite."
    Ta tõstab leti tagant lauale kasti, kus on igasugu läikivat ning vähemläikivat pudipadi, millega saab augustada, mulgustada, pressida ja pumbata. Kuigi kraam on erinevat laadi, ühendab neid üks märksõna: valu.
    "Ei," kostab mees järjekindlalt ja raputab pead. "Midagi veel karmimat."
    Kui sõnad on kostnud, laskub sekspoodi paljutähenduslik vaikus. Müüja vaatab mehele pikalt otsa, justkui püüdes aru saada, kas tema mees teeb tema kulul nalja või on tõsi taga.
    "No olgu," ütleb müüja lõpuks. Ta kiikab ka korraks poes ringi, veendumaks, et tõesti ühtegi teist kundet riiulite vahel piilumas pole ja kummardub siis leti alla. On kuulda digitaalse seifi ukseklahvistiku piiksatusi, siis rasket ohet ja lõpuks tõuseb müüja peanupp uuesti nähtavale Ta lajatab Eesti jalgpallikoondise hooajapileti letile.
    Mees võtab pileti üles, kombib seda hellalt näppude vahel, kaeb vastu valgust, vaat' et isegi nuusutab, kuid siis, müüja suurimaks üllatuseks raputab resigneerunult pead.
    "Ei, teil vist polegi seda, mida ma otsin."
    Ta keerab otsa ringi ja sammub pea norus välisukse poole. Kuid enne kui ta sinna jõuab, tormab müüja temast mööda ja palub korraks veel oodata. Seejärel keerab müüja poeukse lukku ja kaob mitmeks minutiks tagaruumi. On kuulda, kõva kolinat ja muid kirjeldamatuid helisid, kuni lõpuks ilmub rahmeldatud olekuga müüja taas välja.
    Ta pobiseb midagi omavastutusest ja sellest, kuidas ta tööleasudes andis lubaduse, et ühtegi rahuldamata klienti minema ei lase, aga see olla võib-olla küll juba liig ning ulatab siis kolme tabalukuga puust karbi mehele.
    "Kodus avate. Teistele näidata ei tohi!"
    "Ja palju ma võlgnen?"
    "See on tasuta, kellelegi seda nagunii müüa ei õnnestuks," ohkab müüja.


    Mõnikümmend minutit hiljem jõuab mees koju. Kamandab naise ja lapsed ämma juurde, tõmbab kardinad ette, keerab ukse lukku ja istub karp käes tugitooli. Värisevate kätega avab ta tabalukud ning seejärel kaane.
    "Oh jumal..." mõmiseb mees kohkunult ja pillab karbi põrandale. Purunenud puidujuppide vahelt ilmub nähtavale JK Tammeka hooajakaart.

    Kommentaar


     Santos läinud. Ei ütleks, et üleliia kurb oleks. Midagi erilist ei näidanud, kuid samas, oli väga lühikest aega siin. Keegi teab, milline see uus klubi on?
     Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
     Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

     Kommentaar


      Mulle ta meeldis! Anoh, tulemused olid ikka küllaltki kesised.

      Kommentaar


       Vähemalt sai korra ta avalikkuse ees korralikult halada, kui pahasti meil siin Eestis on

       Kommentaar


        vb jääks mäletama veidi asjalikuma jutu poolest:
        Miguel Santos Interview - Estonian Football Podcast | Podcast on Spotify

        Kommentaar


         Atanda võiks Tammekasse tuua, vanad tuttavad Juhkam ja Lang juba ees, aga vaevalt et võetakse.....

         Kommentaar


          Tammeka ja punased kaardid.. äkki õnnestuks mõni mäng ilma punaseta ka lõpetada?

          Kommentaar


           Tublid poisid!

           Kommentaar

           Working...
           X