320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuresoo peaks endiselt vigastatud olema ja Valtnal oli ka jalg äsja traumeeritud.

    Kommentaar


      Ma igatahes loodan et Tammeka saab veel ikka jalad alla, võiks lõpetada vähemalt ikka eelviimasena, Kalevi ees.
      LFC

      Kommentaar


        Kahtlaseks läheb, aga eks näis.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Kure?........................................
          Kure ei olnud Meistriliigas mingi autsaider, pälvides kõrge 9. koha. Ma ei eksi tavaliselt oma väljendites. Ükskord arvasin, et eksisin, aga ma eksisin. Kes aru saab, see saab.

          Igatahes on viimastel aastatel nii läinud, et see, kes MLis viimaseks jääb, sel Esiliigas midagi head loota ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kure ei olnud Meistriliigas mingi autsaider, pälvides kõrge 9. koha. Ma ei eksi tavaliselt oma väljendites. Ükskord arvasin, et eksisin, aga ma eksisin. Kes aru saab, see saab.
            Oled sa loll või mängid lolli?!
            Algselt postitas aanvaller
            raamatud on pededele!

            Kommentaar


              Algselt postitas Stauffenberg Vaata postitust
              Oled sa loll või mängid lolli?!
              kardan, et urmari puhul jääb see igavesti saladuseks.

              Kommentaar


                Ma ütlesin, et kes aru ei saa, see ei saa.

                M.O.T.T.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kure ei olnud Meistriliigas mingi autsaider, pälvides kõrge 9. koha. Ma ei eksi tavaliselt oma väljendites. Ükskord arvasin, et eksisin, aga ma eksisin. Kes aru saab, see saab.

                  Igatahes on viimastel aastatel nii läinud, et see, kes MLis viimaseks jääb, sel Esiliigas midagi head loota ei ole.
                  17-0-d pole ju miskid. Ummi unustab vahest ära,et ta rakveres elab ja seepärast ta ka nii lolli juttu ajab. Faktimeister Ummi on tore.

                  Kommentaar


                    Teen veelkord eriti taipamatutele selgeks, et ütlesin sedasi, et MLi viimane ehk siis autsaider on viimasel ajal järgneval aastal ka Esiliigas ebaõnnestunud. Ehk siis sellised meeskonnad, nagu Ajax, Tln Dünamo, Lootus. Ka Warrior pole tagasi saanud. Need on siis neli viimast autsaiderit. Lootus käis teises liigas ära ja on nüüd uuele ringile minemas. Ehk jõuab ikka kohale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Teen veelkord eriti taipamatutele selgeks, et ütlesin sedasi, et MLi viimane ehk siis autsaider on viimasel ajal järgneval aastal ka Esiliigas ebaõnnestunud. Ehk siis sellised meeskonnad, nagu Ajax, Tln Dünamo, Lootus. Ka Warrior pole tagasi saanud. Need on siis neli viimast autsaiderit. Lootus käis teises liigas ära ja on nüüd uuele ringile minemas. Ehk jõuab ikka kohale.
                      toona kui 17-0 oli siis polnd kure autsaider?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        toona kui 17-0 oli siis polnd kure autsaider?
                        no rääkisin ju viimastest aastatest, see 17-0 oli juba liiga vana lugu, sa käisid sel ajal veel püstipäi laua alt läbi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          no rääkisin ju viimastest aastatest, see 17-0 oli juba liiga vana lugu, sa käisid sel ajal veel püstipäi laua alt läbi.
                          Ära mine isiklikuks. Eelpool pole mainitud hoopis teisi fakte....

                          Eesti vutile oleks kasulik kui tartu sats püsima jääks

                          Kommentaar


                            Tartu kadumine jalkakaardilt... Jube.
                            LFC

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ära mine isiklikuks. Eelpool pole mainitud hoopis teisi fakte....

                              Eesti vutile oleks kasulik kui tartu sats püsima jääks
                              Olen nõus Tartu kohapealt ja ühtlasi arvan, et ega sa ikka laua alla uitama ei mahtunud sel ajal, kui Kure 0:17 kaotas. Läksin jah liiga isiklikuks.

                              Kommentaar


                                Oh jah!
                                Loodame, et tammeka jääb ellu... kui isegi langeb, tõuseb uuesti ja elab edasi!
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X