320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nii meeldetuletuse mõttes ütlen, et sel suvel oli täpselt üks nädal, kus jalkat ei mängitud - vahetult enne jaanipäeva. EM-i ajal oli kokku seitse PL mängupäeva. Võistkonna mängude arv oli seal erinev, sest hooaja esimest poolt mõjutas koroona väga tugevalt. Kesksuvel ei mängita kaht vooru nädalas, sest klubid mängivad nädala keskel eurosarjade eelringe.

    Selle aasta rütmi tingis koroona. Uue aasta tüüpkalender näeb ette, et enne novembrikuist koondisepausi on liiga läbi nagu ikka.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Kui peaks keegi uuel hooajal end uuesti Eurosarjas alagruppi vedama, siis lõpetame uuesti ju detsembril lumehangede vahel. Miks teised klubid kannatama peavad?

      Kommentaar


        Ma saan aru, et tegelt ju suvel mängiti ka ja koroona ja eurosarjad jne jne, aga nt Kure mängis juunis-juulis kolm liigamängu mis on ikkagi hämmastav. Mängijad ise ka avaldasid nördimust.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

          Kui Burnley ja Spursi asemel oleks olnud Flora ja Levadia mängijad, poleks eile mängu ära jätma pidanud!
          Nooh jah, vaat meil on ikka liiga ja vaat meil on mängijad mitte sellised lödipüksid nagu UKs

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Ma nii meeldetuletuse mõttes ütlen, et sel suvel oli täpselt üks nädal, kus jalkat ei mängitud - vahetult enne jaanipäeva. EM-i ajal oli kokku seitse PL mängupäeva. Võistkonna mängude arv oli seal erinev, sest hooaja esimest poolt mõjutas koroona väga tugevalt. Kesksuvel ei mängita kaht vooru nädalas, sest klubid mängivad nädala keskel eurosarjade eelringe.

            Selle aasta rütmi tingis koroona. Uue aasta tüüpkalender näeb ette, et enne novembrikuist koondisepausi on liiga läbi nagu ikka.
            Veits demagoogiline vastus. Jah mängiti, aga nagu sa ise ütlesid, siis covidi tõttu ära jäänud mänge jms. 5 mängulisi täisvoore polnud ja selles on point.

            Kommentaar


              Algselt postitas tpx Vaata postitust

              Veits demagoogiline vastus. Jah mängiti, aga nagu sa ise ütlesid, siis covidi tõttu ära jäänud mäng jms. 5 mängulisi täisvoore polnud ja selles on point.
              Ee, okei. Neli nädalat kestva EM-i ajaks oli planeeritud kolm täisvooru ja kaks ringi karikat. Muudatused tulid justnimelt koroonajamade tõttu. Mänguta oli endiselt see üks nädalavahetus jaanipäeva ajal, mis on traditsiooniliselt suve ainus hetk puhkusepäevadeks profimängijatel.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kolmapäevane Ilmaennustus on perspektiivne.
                Pühapäevane veel perspektiivsem.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Ma nii meeldetuletuse mõttes ütlen, et sel suvel oli täpselt üks nädal, kus jalkat ei mängitud - vahetult enne jaanipäeva. EM-i ajal oli kokku seitse PL mängupäeva. Võistkonna mängude arv oli seal erinev, sest hooaja esimest poolt mõjutas koroona väga tugevalt. Kesksuvel ei mängita kaht vooru nädalas, sest klubid mängivad nädala keskel eurosarjade eelringe.

                  Selle aasta rütmi tingis koroona. Uue aasta tüüpkalender näeb ette, et enne novembrikuist koondisepausi on liiga läbi nagu ikka.
                  1. Läbi viia Eesti karika reform, kus esimeses kahes ringis Meistriliiga klubid ei osaleks. Seda reformi on juba sisuliselt vaja.
                  2. Nädalavahetusel 10.-11.07 ja 24.-25.07 mängida Premium Liiga jalgpalli (mitte karika eelringe). Hooaeg lüheneb juba poole kuu võrra.
                  3. Nädalavahetustel 8.-9.08 ning 22.-23.08 Flora ja teiste Euroopas osalevate klubide mänge mitte edasi lükata. Ja sama kehtib kõigi nädalavahetuste kohta. Jah suht karm Euroopas osalejatele, aga me kõik oleme sillas sellest, kuidas Henn siin Partizani vastu roteeris. Euroopas osalejad peavadki tiheda graafikuga arvestama.
                  4. Koondise aken lõppes 13.06. Vahemikku 13.06-30.06 meil ei olnud planeeritud ühtegi vooru. Mängiti vaid kevadest ärajäetud mänge. Jah, tore, et neid mängiti, aga probleem oli selles, et sinna polnud midagi planeeritud. EURO ajal ei koti Meistriliiga kedagi? Esiteks palju õnne selle hoiakuga, aga ma ütlen, et soojal juuniõhtul kotib see palju rohkemaid, kui sitasel novembrilõpu õhtul.

                  Need punktid on konkreetne soovitus, mitte vingumine, mille pealt võiks suviste mängude hulka tõsta, hooaeg varem lõpetada, ja vähendada mänge pimedal ja külmal sügisel.

                  Järgmise hooaja tüüpkalender on klubidele välja saadetud ja miski ütleb mulle, et liiga palju see sellest aastast ei erine.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                    4. Koondise aken lõppes 13.06. Vahemikku 13.06-30.06 meil ei olnud planeeritud ühtegi vooru. Mängiti vaid kevadest ärajäetud mänge. Jah, tore, et neid mängiti, aga probleem oli selles, et sinna polnud midagi planeeritud. EURO ajal ei koti Meistriliiga kedagi? Esiteks palju õnne selle hoiakuga, aga ma ütlen, et soojal juuniõhtul kotib see palju rohkemaid, kui sitasel novembrilõpu õhtul.
                    Olen samal arvamusel. SNi poodkastis (olen üldiselt selle kuulamisest loobunud, aga konkreetselt selle lõigu "liiga kalendrist" viimasest saatest kuulasin üle) ja selles saates just see sama öeldu, mida saab parafraseerida, "et suviste suurturniiride ajal ei käi keegi kodust liigata vaatamas, ei koti", pani õhku ahmima. Arusaamatu seisukohavõtt! või õigemini palju õnne ja jõudu siis 50 pealtvaatajaga mängude kasjastamiseks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tpx Vaata postitust

                      Olen samal arvamusel. SNi poodkastis (olen üldiselt selle kuulamisest loobunud, aga konkreetselt selle lõigu "liiga kalendrist" viimasest saatest kuulasin üle) ja selles saates just see sama öeldu, mida saab parafraseerida, "et suviste suurturniiride ajal ei käi keegi kodust liigata vaatamas, ei koti", pani õhku ahmima. Arusaamatu seisukohavõtt! või õigemini palju õnne ja jõudu siis 50 pealtvaatajaga mängude kasjastamiseks
                      Aga see on ju aus sõnavõtt?

                      Kui sul on samal kellaajal Flora vs Legion vms ja Saksamaa vs Portugal ( umbes 19.00) - siis keskmine inimene vaatab ikka seda teatud teist varianti.

                      Kommentaar


                        Tuleva aasta MM algab 21. novembril, selleks kuupäevaks vast plaanitakse meil hooajaga ühele poole saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Aga see on ju aus sõnavõtt?

                          Kui sul on samal kellaajal Flora vs Legion vms ja Saksamaa vs Portugal ( umbes 19.00) - siis keskmine inimene vaatab ikka seda teatud teist varianti.
                          Muidugi on vähem pealtvaatajaid, sest ära kaovad sellised n-ö joo-joo vaatajad ja nagu ka Stok juba ütles, et keskmine inimene ei vaata staadionil kodust meistriliigat ja mis olulisemgi veel sellise eetrisse kultiveeritud suhtumisega hakkab veel vähem vaatama - sest neid ju ei koti.

                          Ja ka mulle meeldib, suvel sooja ilmaga värskes õhus, jalgpalli vaadata - väga mõnus!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            Kui sul on samal kellaajal Flora vs Legion vms ja Saksamaa vs Portugal ( umbes 19.00) - siis keskmine inimene vaatab ikka seda teatud teist varianti.
                            Sel ajal on veel mingit lootust, et keegi mängu jälgib, kuid novembris lumega ei lähe see pea mitte kellelegi korda.

                            PS. 2021 liiga kohta veel niipalju, et 36 vooru plaan oli kevad-talvise koroonaolukorra valguses ülimalt naiivne.

                            Kommentaar


                              Mingi puhkepaus hooaja keskel peaks ju ikka olema sõltumata sellest, kas on suurvõistlus või mitte - või ei peaks?

                              Olen selle poolt, et liiga poolitataks mingil hetkel. Võiks olla 12 klubi: mängitaks kaks täisvooru + kaks vooru pärast poolitamist - saaks kokku 32 mängu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Mingi puhkepaus hooaja keskel peaks ju ikka olema sõltumata sellest, kas on suurvõistlus või mitte - või ei peaks?
                                Täiesti neutraalselt, milleks seda sinu arvates vaja peaks olema ja kui ongi vaja, siis kui pikk see paus peaks olema? 1 nädal, 2 nädalat, kuu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X