320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

top 10 mida tahad näha meistriliiga mängul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kaklus, ilusad väravad ja vaheaja show.
    /

    Kommentaar


      #17
      TVMk eesti meistriks mida muud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #18
        Siiralt loodan, et need kes soovisid meistriliiga mängudel kaklust näha, üritasid nalja teha.

        Kommentaar


          #19
          Kas soccerneti reporterid saaksid teha ühe intervjuu uue Meistri ja Esiliiga tegevjuhi Skiperskiga. On-line temaga oleks päris huvitav ja sealt juba kuuleks ,mis mehel plaanis. Või pole tal mingeid plaane. Ega ma ei imesta ,kui see on lihtsalt järjekordne katse midagi ette võtta aga mehel puuduvad ressursid.

          Praegu ,kui hooajani jääb 1,5 kuud oleks just õige aeg mees üle kuulata
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
            4. Alkohol, et oleks võimalik flirtida ja lantida ka teisi purjus naisi kes kergemalt kätte annavad jne.
            .
            Ega sa neid muidu ei saa jah

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kas soccerneti reporterid saaksid teha ühe intervjuu uue Meistri ja Esiliiga tegevjuhi Skiperskiga. On-line temaga oleks päris huvitav ja sealt juba kuuleks ,mis mehel plaanis. Või pole tal mingeid plaane. Ega ma ei imesta ,kui see on lihtsalt järjekordne katse midagi ette võtta aga mehel puuduvad ressursid.

              Praegu ,kui hooajani jääb 1,5 kuud oleks just õige aeg mees üle kuulata
              võin sulle kinnitada kunn, et nii palju kui ma nüüd Skiperskiga peale tema ametisse astumist suhelnud olen, on tegu väga asjaliku mehega

              aga muidugi online intervjuu poleks üldse paha

              Kommentaar


                #22
                Rõõm kuulda ,et Skiperski on asjalik mees. Tasapisi tuleb kusagilt ju alustada ja mina usun küll et juba mõne aasta pärast hakkavad ka publiku numbrid kasvama.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Rõõm kuulda ,et Skiperski on asjalik mees. Tasapisi tuleb kusagilt ju alustada ja mina usun küll et juba mõne aasta pärast hakkavad ka publiku numbrid kasvama.
                  lihtsalt täpsustan, et tegu esmase muljega ootame konkreetseid tegusi, siis saab parema ja täpsema pildi

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Kas soccerneti reporterid saaksid teha ühe intervjuu uue Meistri ja Esiliiga tegevjuhi Skiperskiga. On-line temaga oleks päris huvitav ja sealt juba kuuleks ,mis mehel plaanis. Või pole tal mingeid plaane. Ega ma ei imesta ,kui see on lihtsalt järjekordne katse midagi ette võtta aga mehel puuduvad ressursid.

                    Praegu ,kui hooajani jääb 1,5 kuud oleks just õige aeg mees üle kuulata
                    Online-intervjuu Dmitri Skiperskiga

                    Kommentaar


                      #25

                      Ootaks selle mehega nüüd uut inervjuud teemal millega ta seni hakkama on saanud.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mind vihastas nädal tagasi TVMK - Vapruse mängul see, et Kadrioru staadionil ei olnud kehakinnitamisvõimalust (kehatühjendamisvõimalus oli). Miks pean ma mängu vaheajal suunduma Kadrioru kohvikusse, et keha kinnitada? Kas see ei olegi nii määratud, et nn vähemolulistel mängudel, kus pealtvaatajaid napib, ei tasu toitlustamine end ära. Mina tulin Flora - Ajaxi mängult, kus elementaarne kehakinnitus ja janukustutus oli olemas. Kadriorus aga selline puudus. Tõsi, ka pilet oli 20 EEku odavam. Ma ei räägi sellest, et kuskil peaks grill suitsema ning õlu ojadena voolama. Palava ilmaga peaksid saada olema karastavad joogid ja kehakinnituseks kasvõi Chipsid ja Snickersid, need ei lähe halvaks ka kui peaks järele jääma ja kaupmees saab neid veel edaspidigi realiseerida. Järgmisel korral pean laskma võileiva kaasa panna.

                        Kommentaar


                          #27
                          Teretulemast Eesti meistriliigasse.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas lennat Vaata postitust
                            Mind vihastas nädal tagasi TVMK - Vapruse mängul see, et Kadrioru staadionil ei olnud kehakinnitamisvõimalust (kehatühjendamisvõimalus oli). Miks pean ma mängu vaheajal suunduma Kadrioru kohvikusse, et keha kinnitada? Kas see ei olegi nii määratud, et nn vähemolulistel mängudel, kus pealtvaatajaid napib, ei tasu toitlustamine end ära. Mina tulin Flora - Ajaxi mängult, kus elementaarne kehakinnitus ja janukustutus oli olemas. Kadriorus aga selline puudus. Tõsi, ka pilet oli 20 EEku odavam. Ma ei räägi sellest, et kuskil peaks grill suitsema ning õlu ojadena voolama. Palava ilmaga peaksid saada olema karastavad joogid ja kehakinnituseks kasvõi Chipsid ja Snickersid, need ei lähe halvaks ka kui peaks järele jääma ja kaupmees saab neid veel edaspidigi realiseerida. Järgmisel korral pean laskma võileiva kaasa panna.
                            Isegi Balti Liigas polnud Kadrioru staadionil toitlustust..
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Isegi Balti Liigas polnud Kadrioru staadionil toitlustust..
                              Samas eile näiteks Levadia - Transi mängul oli.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Samas eile näiteks Levadia - Transi mängul oli.
                                Tõstatud küsimus on jalgpalliklubis MTÜ FC TVMK. Ma ei ole kurtnud, et FC Levadia mängudel ei ole toitlustamist olnud. Jah, on ikka olnud, pigem ei jõua järjekord enne teise poolaja algust minuni ja siis ma põrutan koriseva kõhuga tribüünile tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X