320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähendab selgitan olukorda. Tegemist oli treenriga, tõepoolest inglasega, kellel oli töökogemus Balti riikides. Raha on vähe ja tema palkamise tõenäosus on mitte väga suur. Aga seda kaalutakse.

    Kommentaar


      kui palju ta kaaluma peab,tean Samoa saartelt mitut meest,keda kaaludes läks kaal katki! Vot selline lugu
      Invest In Africa

      Kommentaar


        las nad kaaluvad. siis läheb uue kaalu peale kogu raha ära. nii saavadki beniteze

        Kommentaar


          Ma räägin suht. tõsiselt. Neil oli üks "harju keskmise" tasemega inglase variant. Polnud üldse paha mees ja näiteks Levaadia jaoks "kommiraha" aga hetkel on kriis jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
            Ma räägin suht. tõsiselt. Neil oli üks "harju keskmise" tasemega inglase variant. Polnud üldse paha mees ja näiteks Levaadia jaoks "kommiraha" aga hetkel on kriis jne.
            UNUSTA ÄRA SEE INGLASE JUTT! Mingit inglast sinna ei tule.

            Kommentaar


              Algselt postitas Petuhhin Vaata postitust
              UNUSTA ÄRA SEE INGLASE JUTT! Mingit inglast sinna ei tule.
              Varasemast mäletan mina, et Vapper Kass on andnud Sillamäe kohta üpris täpset infot. Ilmselt ka seekord, aga nagu aru võib saada, siis siiski inglast suure tõenäosusega tulemas ei ole.

              Kommentaar


                Tõenäosus on umbes 70, et ei tule ja 30 et tuleb. Inglasega jäädi rahule aga nagu ma rääkisin, et raha on vähe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                  Tõenäosus on umbes 70, et ei tule ja 30 et tuleb. Inglasega jäädi rahule aga nagu ma rääkisin, et raha on vähe.
                  VÄHEMALT JÄRJEKINDEL

                  Ei tule inglane, tuleb venelane!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Petuhhin Vaata postitust
                    VÄHEMALT JÄRJEKINDEL

                    Ei tule inglane, tuleb venelane!
                    Miks sa selles nii kindel oled?Kas sul mingid andmed mida teised ei tea?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Miks sa selles nii kindel oled?Kas sul mingid andmed mida teised ei tea?
                      Kes teab, see teab!

                      Aga kamoon, mõtle nüüd ise kah natuke.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Petuhhin Vaata postitust
                        Aga kamoon, mõtle nüüd ise kah natuke.
                        See on buduka nõrk külg, ära seda sunni.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Tõepoolest, Kalev saab inglase asemel ühe suhteliselt kuulsa ja julgen öelda, et ka hea Venemaa treenri. 95 prossa kindel.

                          Kommentaar


                            hahahaa

                            Kust ma küll arvasin..
                            PS. Venemaal pole kuulsaid treenereid, välja arvatud...(?)

                            Kommentaar


                              Ütleme nii, et selle vena tase on päris hea. Eesti meistriliiga jaoks piisav.

                              Kommentaar


                                P.S. Nüüd võin lisada, et varem oli neil vaateväljas Riia Skonto inglasest treener. Ma nime ei mäleta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X