320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnus atmosfäär on teil Paides. Rahvast on samuti piisavalt. Võtke nüüd kokku ja pange toitlustamine ka välja. See on suhteliselt lubamatu ja kurb, et meistriliiga kohtumisel puudub igasugune toitlustus. Ca 25c juures võiks ju vähemalt alkoholivaba jooki pakkuda ning ei ütleks ära ka väikesest näksimisest. Minu meelest on see elementaarne.

    Lisaks meeldis mulle tänane mängupäev ja aeg. Pühapäeva õhtu on ideaalne aeg meistriliiga kohtumiste pidamiseks. Vähemalt mulle meeldiks.

    Kommentaar


      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
      Igaljuhul on koosseis veidi muutunud, täna tegi jällegi üks kutt debüüdi ning oli tubli. Pink on lühike, kuid vaevalt Mella laseb kuttide motil langeda ja kena hooaeg jätkub.
      No Varendi puhul ei saa päris debüüdist rääkida, hooaja mõistes ehk. Muidu on tal Paide eest ML mänge kirjas 41 vist lausa.

      Edit: aga sa ilmselt pidasid hoopis silmas Lellsaart. ma alguses ei vaadand algkoosseisu üldse
      Muuseas kas keegi oskab väita mis positsiooni ta mängib?
      Last edited by Amadeus; 11.07.11, 09:35.

      Kommentaar


        Peaks mängima poolkaitses, kuid pead ei anna.

        Kommentaar


          Keskkaitsja pidavat olema.

          Kommentaar


            Kumakeses keskkaitsja, eile Paide eest mängis poolkaitses. Ilmselt oli siis kaitsev roll.

            Kommentaar


              No, kohtunikke tegevus oli küll alla igasuguse arvestuse. Kolmas värav ei tulnud mitte kaheldavast suluseisust vaid Neemelo jooksis juba keskjoonest saadik 15 meetrit sulus! Olin ise tribüünil täpselt sellise koha peal kus kohast oli ideaalselt see situatsioon näha. Kahjuks joonekohtunik jäi keskjoone juures magama ja ei saanudki mingilgi moel seda fikseerida. Rahva kisast ta ka ennast häirida ei lasknud kuigi pärast ei julenud enam peadki rahva poole häbipärast pöörata.Hiljem üritas ennast rahva ees rehalibiteerida kui fikseeris jälle ühe olematu suluseisu Kaljule kuid see ju väravate seisu ei muutnud. Ja muidugi see penalti mitte andmine mängu alguse poole Tikenbergi kasuks oli ka ilmselge kohtuniku "black"

              Kommentaar


                Ma tahaks kolmanda värava videot näha. Minu meelest hakkas Neemelo söödu hetkel jooksma enda väljaku poolelt. Pead ei anna, aga enne kui videot ei näe, väga ei kriiskaks. Inimene, kes mängu linti võttis oli ideaalpositsioonil ehk keskjoone juures. Kohtunik oli ca 5m olukorrast väljas, selles osas on sul õigus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
                  Neemelo jooksis juba keskjoonest saadik 15 meetrit sulus!
                  Kas ta alustas siis jooksu enda väljakupoolelt?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Neemelo hakkas jooksma ja oli suluseisus keskjoone lähedal vastase väljaku poolel!Kohtunik seisis sel hetkel täpselt keskjoonel ja magas olukorra maha ja jäi ise oma liikumisega lootusetult hiljaks,et olukorda üldse kuidagi hinnata!

                    Kommentaar


                      nagu kalju teemast aru sain on Kõrtsmik nüüd hooaja lõpuni paides. mis on väga tore. nüüd on teil kedagi äärele ka panna sest stepanjanist küll tõsist mängumeest ei saa.

                      Kommentaar


                        No Stepanjanni küll mutta ei taoks, Tammeka vastu sai hakkama. Aga eks näis, kas tõestab end. Kõrtsmiku laenule andmine muidugi teretulnud, suudab ehk Atsi asendada.

                        Kommentaar


                          Minu meelest pole mingit vahet, võiks neid mõlemaid poolaeg ja poolaeg mängitada.

                          Kommentaar


                            Kui see tõsi on, et Kõrtsmik Paide eest mängib siis on küll tore uudis.Kindlasti on Paidele täienduseks ja abiks!

                            Kommentaar


                              Sel pühapäeval kuulutab Eesti jalgpalli liit koos Coca-Colaga välja Eesti noortejalgpalli aasta edendaja. Tunnustuse osaliseks saab Paide noortetreener Viktor Mets. Auhinna üleandmine on kl 10 Tallinnas, Kalevi staadionil (Staadioni 8).

                              Kommentaar


                                Homme mäng Viljandis, Paide pink vist seekord väga lühike. Ilmselt tuleb mulkidelt nende kodus üks üks kolakas vastu võtta!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X