320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Andres.
    replied
    Ilmselt olen paha inimene, et selle nõnda välja toon või sarnasust näen, aga millegipärast tabasin end veidi deja-vu tundelt, kui mõtlen Paide tänavuse hooaja ja Häberli eelse koondisejalka peale. Sõna 'protsess' käib artiklist läbi 6 korda + Lätil-Leedul on 'kinnisidee' võita Balti turniir + muudki.

    ÕL (12.2019, Voolaid ja lepingu pikendamine)
    Aivar Pohlak: sakslased ütlesid meile, et oma filosoofialt oleme Euroopa TOP 10 koondis


    Ma arvan, et Karelil on Eesti vutitreeneritest kõige raskem koorem kanda. Pikalt sai treenerite koolitamise juhtohje hoitud ning erinevate koondistega näppude vahele just palju ei jäänud. Kui seis kehv, siis rahvale meeldib, kui saab kellegi suunas näpuga näidata. Iseasi kui õiglane see alati on, kui vaid üks mees tanki jääb. Pärnul küll piisas treeneri vahetusest, aga pole päris kindel, et kas Paide suurim pidur samas kohas on. Raske uskuda, et Paide trennis selliste veidrustega tegeletaks nagu Vaprus Kalašņikovsi juhtimisel.

    Isiklikult aga usun, ilma siseasju teadmata, et päris nii lootusetult tuksis ka lood pole, kui hetkel välja paistab. Vast poleks Veskimäe oma avaldust teinud, kui meeskonna toetust pole.

    Kui Voolaidil õnnestuks nüüd hooaja edasises osas kuidagi jänes kübarast välja tõmmata, siis ilmselt oleks see üks äge tuhkatriinu lugu Eesti vutis ja annaks kütet pikaks ajaks. Järgmine laupäev kodus Florat hammustada võiks ju täitsa variant olla rongi pidurdada ja teises suunas veerema saata.

    Leave a comment:


  • tomm
    replied
    Hea tulemus tabeli ülemise otsa satsi vastu.

    Leave a comment:


  • grafix
    replied
    Nüüd saan aru mida on Vara Tomm tundnud viimased 20 aastat kui ta on Njuuka mänge vaadanud, imetlusväärne kui viisakaks ta on suutnud jääda.

    Leave a comment:


  • Diz
    replied
    Kõik on väga hästi, hoiavad ennast euro jaoks.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas grafix Vaata postitust
    Puhas töövõit ning punkt kirjas jälle.
    Pole vaja ironiseerida. Pärnuga ollakse selgelt plussis.
    Kams lubas kõik punktid ära võtta, nädalaga saadi ainult 2.

    Leave a comment:


  • grafix
    replied
    Puhas töövõit ning punkt kirjas jälle.

    Leave a comment:


  • Eranio
    replied
    Peapallide liiga agar harjutamine võib ilmselt vandenõusid uskuma panna. Jürto Twtteri Like tahaks näha.

    Leave a comment:


  • Supelman
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Miks ma ikka Voolaidi intervjuud peale eilset mängu ei näe kuskil? Keeldus või otsustati säästa teda?
    Ma võtsin tal kõik ideed enne mängu juba ära, tal pole ilmselt nii kiiresti midagi originaalset kohe võtta Viik on võit, juhuuu

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Miks ma ikka Voolaidi intervjuud peale eilset mängu ei näe kuskil? Keeldus või otsustati säästa teda?

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    Kui nende teooriate tudeerimise aja oleks kulutanud trennile oleks võibolla jalgpallurina isegi asja saanud

    Leave a comment:


  • Meke
    replied
    image.png​ Nüüd jõudis ka info Ojamaani, et kõik ta twitteri avastasid

    Leave a comment:


  • tpx
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust

    Täiesti klassikaline idioodist vandenõuteoreetik - ei piirduta ühe/kahe teemaga vaid ahmitakse sisse absull kõike. Ma pole eales näinud ühtegi vandenõulast kes usuks ainult üht vandenõuteooriat
    Krt, see on päeva nali!

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Telegrammis on vägev grupp ka neil - teadlik ja tsensuurivaba Eesti

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Hindrek Ojamaa mittemängimise põhjustega saab tõenäoliselt lähemalt tutvuda antud isiku enda Twitteris. Eriti põnev on rubriik "laigitud tweedid". Andrew Tate, Gatesi-vandenõud, vaktsiinivastasus, Ukraina-vastasus, homofoobia. Noh, täiskompott, ühesõnaga.
    Täiesti klassikaline idioodist vandenõuteoreetik - ei piirduta ühe/kahe teemaga vaid ahmitakse sisse absull kõike. Ma pole eales näinud ühtegi vandenõulast kes usuks ainult üht vandenõuteooriat

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Hindrek Ojamaa mittemängimise põhjustega saab tõenäoliselt lähemalt tutvuda antud isiku enda Twitteris. Eriti põnev on rubriik "laigitud tweedid". Andrew Tate, Gatesi-vandenõud, vaktsiinivastasus, Ukraina-vastasus, homofoobia. Noh, täiskompott, ühesõnaga.
    Selline asi ka laigitud. Sobib kästi sinna Karpini sõpside punti



    ​​​image.png

    Leave a comment:

Working...
X