320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • kesa
  replied
  Uskumatud tüübid, pimedas, sisuliselt kodupubliku marulise toetuseta, Sillamäe fännide silme ees, ühe vahetusmängijaga pärast lisaaega veel penaltitega võit koju jätta !!
  Igati tublid, miks aga Paide kohalik rahvas nii leige on?

  Leave a comment:


 • gianluca
  replied
  Palju õnne Paide!!!

  Leave a comment:


 • Vahkito
  replied
  Teie superhooaeg sai fantastilise jätku! Kõvad olete, mehed! Õnnitlused!

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Mega lahe! Mul ei oleks mitte midagi selle vastu, kui ka Kaljult näiteks punktikese laupäeval võtaksite!

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Supper!

  Lisaks on meil viimases mängus nii mõndagi tõestada. Nimelt minu mäletamistmööda on senine suurim täisamatöörmeeskonna punktisaak olnud Tallinna Kalevil 2007. aastal, kui koguti 43 punkti. Meil on täna 42.

  Leave a comment:


 • buratino
  replied
  Selle hooaja Eesti Meistriliiga viimase kohtumise peab Paide Linnameeskond Nõmme Kalju vastu. Mäng peetakse Tallinnas, Hiiu kunstmuru staadionil, laupäeval 5.novembril algusega kell 14.00. Paide linn ja Kuma Raadio kutsuvad kõiki Paide Linnameeskonna praeguseid ja tulevasi fänne mängule kaasa elama.
  Esiteks on see ilus reverans mängijatele eduka hooaja eest ja teiseks on see hooaja viimane võimalus kodumeeskonnale kaasa elada.
  Meeskonna toetajad on hoolitsenud selle eest, et kõikidele Paide Linnameeskonna fännidele on tasuta sissepääs Hiiu kunstmurustaadionile, on tasuta transport mängule ja tagasi. Bussis, mis väljub laupäeval kell 11.45 Paide Kultuurikeskuse parklast, on Pizzakioski poolt tasuta toitlustamine. Kõik fannid saavad kingituseks Paide Linnameeskonna järgmise aasta kalendri ja kõikide fännide vahel loositakse välja hiiglasuur Paide Linnameeskonna mängijate allkirjadega varustatud foto. Võta kaasa sõber, sall, trumm ja muud atribuutikat ning tule kaasa elama.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Hämmastav ükskõiksus on inimestel. Paide teeb oma parimat hooaega, igas selle hooaja mängus jäi ainult natukene puudu, et Floralgi selg prügiseks teha ja IKKA on huvi niivõrd lahja.

  Nii nagu võõrsil Floraga, tuleme ka Hiiule trummiga kohale! Ise asi on see, et mitmekesi.

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Vaevalt, et suurt seltskonda, aga väikese seltskonnaga, nagu olime Flora mängul, oleme esindatud.

  Leave a comment:


 • PETSINHO
  replied
  Kas Paidest viimase mängu puhul suuremat fänniseltskonda Nõmmele ka oodata?

  http://www.facebook.com/jkkalju#!/ev...60432454011061

  .

  Leave a comment:


 • gooner
  replied
  siin on liikuvas pildis Paide - Violjandi kohtumise (29.10.2011) kahest väravast teine (´56 - Rauno Kald) + veel mõned olukorrad mängust (sh. viga - 01:45 - mille kohtunik Hannes Kaasik pidas Bert Klemmerile teise kollase kaardi vääriliseks!!!).
  http://www.youtube.com/watch?v=asjGAATSWbM

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Täna oli Paide veidi parem ja õnneks suudeti ka üleolek realiseerida. Aga tõesti, mäng oleks võinud olla kunstmurul, oleks ilusat söödumängu ikka näinud. Huvitav, miks mulgid kunstmuruga nõus ei olnud?

  Ja Kõll tõestas täna, et tema oleks pidanud küll kuuluma Meistriliiga parimate poolkaitsjate koosseisu. Tõeline dirigent Paide keskväljal!

  Leave a comment:


 • Tumba
  replied
  Kuhu Varendi meeskonnast kadunud on?

  Leave a comment:


 • Kaspy
  replied
  Kas mõni M.Roobalt küsija on oma väljateenitud salli ka kätte saanud või vähemalt vastukaja saanud?

  Leave a comment:


 • Tumba
  replied
  Väga kõva tulemus. Nüüd tuleb ehk 40 punkti ära kaa. Viljandid peame ainult võitma, ehk saame sellega hakkama.

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Ilusad sõnad vanameistrilt.

  Paide võttis Levadialt sel hooajal kokku viis punkti – sama palju kui sai Levadia neilt. Mis muudab nad niivõrd ebamugavaks vastaseks? "Ma arvan, et neil on üks suur pluss, mida on vaja igal jalgpallimeeskonnal ja mida iga Eestis olev jalgpallimeeskond võiks Paidelt õppida – see hing, kuidas nad tahavad mängida," kiitis Lemsalu.

  "Kõik me ju teame, et raha nad oma töö eest ei saa. Mõnes mõttes on lausa lust vaadata neid mehi – hing on taga ja see ongi see võti. Me ei ole suutnud nende vastu oma käiku millegipärast leida. Täna oli teine poolaeg puhtalt meie oma, aga nad suudavad väga hästi kaitsta ja see ongi see võti," rõhutas ta.

  Leave a comment:

Working...
X