320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • sosku
  replied
  Kas need kolm sõpra, kes väidetavalt Norrase pagesid - läksid sinna palli mängima või muidu mingile tööle pappi kokku kraapima?

  Leave a comment:


 • Mällar
  replied
  Üks huvitav fakt ka! Nimelt teie poolkaitsja Martin Ustaal mängis perioodil esmaspäev-laupäev 3x90min U19 koondises ja veel ka 45min Paide LM eest. Ütleks, et päris karm koormus noormehele, või kuidas !?

  Siinkohal näiteks meie põhikoosseisu kaitsja Artur Pikk mängis noortekoondises vähem minuteid, kuid meie treenerid pidasid targemaks meest säästa ja liigamängule mitte kaasata.

  Leave a comment:


 • levkoi
  replied
  Tallinnast on vähemalt 11 tulemas

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Loodan, et täna tuleb vähemalt 250 inimest staadionile, kuna kõik eeldused selleks on olemas. Tartu - Paide vastasseisudes on alati palju intriige old!

  Leave a comment:


 • Kuno
  replied
  Sellise muusika saatel?
  http://www.youtube.com/watch?v=1w4jM6MR3UA

  Leave a comment:


 • maniva16
  replied
  rubriik "ainult Eestis" sai ka täiendust, kui Paide linnapea jooksis väljakule kui med töötaja kui tal on vastavad paberid,siis on muidugi ok...

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Ma olen kindel ,et kui sellised võidud ei jää juhuseks nagu nad siiani ikkagi on põhiliselt olnud siis tuleb ka rahvas teid jälle vaatama .Sillaste ütles ju teleintervjuus selgelt ,et tugevate vastaste vastu on hea ennast häälestada aga omasuguste vastu ei leita tihti motti ja siin peab Mella Rooba korra majja lööma ,et kutid pilvedest alla tuua.
  Igatahes eilne mäng Paide poolt vaadatuna oli aegade parimaid mida ma nende esituses olen näinud. Nüüd jääb üle vaid loota ,et hoogu jätkub ka peale Jaanipäeva ,mis amatöörmeeskondadele on tihti raskeks katsumuseks saanud.
  Järgmine mäng ongi tõeline publikumagnet ,kui kodus mängitakse Tammekaga.

  Leave a comment:


 • rauulo
  replied
  Algselt postitas kesa Vaata postitust
  pange kasvõi pürot, küll tuleb siis ka rahvas statale.
  Jahh .

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Muideks, just täna lõunal rääkisin neti teel Roometiga (nurmalna) selle masendava publikuarvu kohta, mis Paides mänge käib vaatamas.

  Käis jutust läbi see maagiline number 300. Eelmise hooaja viimases mänguski (Paide - Flora) oli publikut napilt üle kolmesaja ja sellestki oli suur hulk florakaid. Üks osa publikuarvust oleneb sellest, kelle vastu mängitakse. Kui ikka Ajax või Trans vastaseks on, siis ei saagi väga suurt "lisa" oodata vastasleerist. Kui mängitakse aga Kalju või Tammekaga näiteks, siis oleks kindlasti soliidset hulka juba neilt oodata.

  Teiseks osaks on see, mis REAALSELT Paidest tuleb, kui palju suudetakse promoda ja rahvast mängule kutsuda. Linnameeskonna fännide hulgas on vaja uut bandet, kes hakkaks soliidselt omadele kaasa elama. Trumm + südikas kaasaelamine jne. Ei saa jääda kogu aeg selle taha, et Reiljanid ja Saadid on Paidest eemal (Tallinnas nt). Nemad on meil teada-tuntud patrioodid, aga just nimelt pealekasv ka fännide leeris oleks vajalik. Mul endal oli viimasel kahel päeval mõte soetada trumm, aga ma olen ju teadagi mängude ajal hõivatud. Hüüded ja säärane kaasaelamine oleks kuki-muki. Mõte on olemas ja nüüd kulukski ära, kui seda reaalselt hakataks ellu viima. Meil on tribüünidel piisavalt noori, kes võiks lõdvalt meeskonnale kaasa elada. Lisame siia sekka veel vanema generatsiooni rahva, kes igal mängul ikka mõne killu maha paneb.

  Publikul peab tekkima SUUREM ühtsustunne. Läbisaamine jne on kõik väga hea nagu peabki olema, aga vaja on leida need hakkajamatest hakkajad, kes oleks nõus aktiivsemalt hakkama tegelema sellega. Ühtsustunde suurenedes, ma olen üsna kindel, suureneks ka publikuarvud.

  Kutid teevad ilusat hooaega hetkel ja samuti peavad tegema ka fännid! Paari-kolmekesi ei tee mitte muhvigi. Suuremat seltskonda on selleks vaja.

  Leave a comment:


 • fcfloraforever
  replied
  Algselt postitas fizth Vaata postitust
  Paidelt tubli mäng, korralikult mängiti Sillamäe üle ! Kesale nii palju, et tel seal 400 000 inimest Tallinnas aga üle 200 inimese ei saa kohalegi EESTI SUURIM JALGPALLIKLUBI !
  Praegu pole koht ära panemiseks, et teil seal pole samamoodi kedagi. Tuleb tööd teha mitte vaadata teiste järgi, et ah neil pole, miks meil peab publik olema. Krt, kui lahe oleks kui igal klubil oleks oma stabiilne fännklubi, kes toetaks häälekalt ja teeks möllu jne. Aga siin Eestis ei koti mitte kedagi, krt endal oleks ka palju palju lahedam mängul käia, kui oleks rahvast ja möll jne. Väikelinnadel on tohutu potensiaal rahvas staadionile tuua aga ei tehta midagi ja siis vingutakse, et jalkaliit ei tee midagi, klubid peavad tegema tööd, publik võrdub ka suurema piletitulu ja rahaga. Aga nii kaua kui ainult mõnda klubi publik kotib siis ei muutugi siin midagi, ühed fännid nutavad, teised räägivad, aga teil seal ka pole siis sellise suhtumisega ei muudagi midagi. Hea on siin foorumis enamusel möliseda aga staadionile teed paljud ei leia. Välismaal oleks ju jube lahe vaadata mängu, kus staadion täis ja värki aga, et meil siin Eestis staadion rahvaga täita..see ei koti kedagi. See aasta jalkaliit üritab, loosid ja suured auhinnad ja värki, Starmani vutipeod, Kalju teeb kõvasti tööd, Flora proovib, kuigi noorte projekt hetkel ebaõnnestus aga vähemalt üritatakse ja proovitakse, Sillamäel ka fännid olemas ja käivad mööda Eestit. Paidel on tohutu potensiaal aga kui seda ära ei taheta kasutada siis pole midagi teha.

  Leave a comment:


 • Varikonto
  replied
  Kas sa kesa selle peale ei mõtle, et eestlane jääb eestlaseks. Selleks, et ülevoolavalt kaasa elama hakkaks peab mitu õlut all olema. On siis mingit mõtet kõigil ennast sassi tõmmata. Las igaüks vaatab nii mängu ja elab kaasa nagu tahab. See välja paistev emotsionaalsus pole meile omane ja pole mõtet seda võltsilt või millegi muuga ka ju alati välja tuua.

  Leave a comment:


 • kesa
  replied
  Algselt postitas fizth Vaata postitust
  Paidelt tubli mäng, korralikult mängiti Sillamäe üle ! Kesale nii palju, et tel seal 400 000 inimest Tallinnas aga üle 200 inimese ei saa kohalegi EESTI SUURIM JALGPALLIKLUBI !
  Täiesti nõus, samad probleemid pea igal pool ja ega Flora tee klubina ja süsteemina samuti sittagi, et publikut juurde meelitada, Flora võiks isegi tuua näiteks, et ainuüksi võitudest ei piisa, et publik kohale tuleks. Aga see on juba Flora foorumi teema.

  Leave a comment:


 • fizth
  replied
  Paidelt tubli mäng, korralikult mängiti Sillamäe üle ! Kesale nii palju, et tel seal 400 000 inimest Tallinnas aga üle 200 inimese ei saa kohalegi EESTI SUURIM JALGPALLIKLUBI !

  Leave a comment:


 • kesa
  replied
  Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
  võta tabletid ära. Mängu vaadatakse lihtsalt vähe rahulikumalt, kui jommis slaavlased või täis flora kiilakad. Tule oma fantaasia maailmast välja. Paide linnameeskond on ju veel suht noor erinevalt ühest f tähega meeskonnas.
  Krt küll, mis jommis slaavlased, mis täis florakad, ma ei ole mitte kusagil maailmas näinud sellist ignorantsust kui meil Eestis. Ma ei ole näinud mitte kusagil mujal kui ainult Eestis vutilahingut, kus puuduvad koduklubil aktiivsed fännid..... Rahulikult ja vaikselt nohisedes... fakk, boring- igav, tõmmake välja lipud ja möllake, pange kasvõi pürot, küll tuleb siis ka rahvas statale.
  Õhkkonna puudus on asja nimi, miks publikut pole ja juurde tule.

  Teil Paides on MEISTRILIIGA klubi, kui paljud Eesti väikelinnad, alevikud, külad saavad uhkustada, et neil on esindusmeeskond mõne pallimängu kõrgliigas. Ja ikka ei huvita, mida te tahate, ainult võite, krt, ega mäng ainult võitudest koosne, oma linna au tuleb kõrgel hoida ja oma linna klubi toetada.
  Kolkapatriotismi puudus on paideka, eestlase viga.

  Mida teeb aktiivse vutipubliku sihtgrupp, ehk 16-28 a. Paide (Eesti) noor vabal ajal, kimab audirondiga ringi, paneb õlli kusagil burksiputka taga või sügab aiamaal mune, mida teevad nooremapoolsed mehepojad nädalalõpul õhtuti, tulgu parem staadionile, võtku mängu mõnuga ja fanniga, nii nagu mujal maailmas, mitte ainult minu fantaasiamaailmas. Mis on eestlase vigastus?

  Ühte korralikku 10 a. nooremat Rootsi Kunni oleks teile sinna igavasse väikelinna vaikellu vaja.

  Mingi Läti külakese Gulbene, milles elanikke nagu Paides 9500 ja veits peale, vutiklubi keskmine publik on 850, miks neil nii, meil mitte?? Näiteid oleks rohkemgi aga ei viitsi otsida.

  Aga tublid olete ikkagi, liigatabelis kuuendad, krt küll ja kohalikud ei taha sellist Paide linna ja kogu Järvamaa uhkust, Paide Linnameeskonna mänge oma silmaga näha, ajuvaba, ainult Eestis.

  Ja klubi tehku pidevalt reklaami, tooge mõnus toitlustus ja odav õlu staadioniväravasse, pakkuge klubi atribuutikat kasvõi poolmuidu, orgunnige huvilistele fännireise võõrmängudele, see muuseas ühendab potentsiaalseid fänne kõige effektiivsemalt.
  Ühesõnaga klubil on väga palju võimalusi staadionile publikut meelitada, end inimestele lähemale tuua kui ainult on pealehakkamist.

  Leave a comment:


 • Nahkpea
  replied
  Nii head Paidet pole minu silmad varem näinudki.

  Leave a comment:

Working...
X