320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• jansa
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kunn ära nii ka päris lahmi.paljud jalgpallifännid käivad ka meie meest kuulamas ja kui rahvas jooksebki neid kuulama ja mitte jalgpalli vaatama siis kes selles on süüdi?vaevalt bändi kaela saab nüüd seda ajada,et rahvas ei tule jalgpalli vaatama.me ei saa ju sundida vaatama mängu mis neid ei huvita.pigem las olla see vähene aga asjatundlikud fännid kui hull rahvas mass kes samas ei tea kes üldse mängivad ja mis mänguga on tegu
    .. ma küll ühtegi jalgpallifänni ei tea/tunne kes Meie Meest kuulab...kui siis äkki Kesa vbolla? ja VosjemNoll.?

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ma just mõtlesin sama asja ,mida Silver. Ilus ilm , atraktiivne vastane , saadion kiviga visata , omad mehed mängimas aga rahvast ikka vähe. Paide ju mängib täiesti normaalset jalgpalli. Kalju võit polnud midagi nii kindel .Esimene poolaeg oli võrdne mäng teisel Paide väsis aga pinget oli minu meelest piisavalt.
    Peab kurvastusega nentima ,et jalgpall on tavainimesest ikka veel väga kaugel . Lase mingi süldibänd a-la Meie Mees Paidesse esinema ja näete kuidas kõik jobud kiirelt kokku jooksevad. Aga nii see on kahjuks (:
    kunn ära nii ka päris lahmi.paljud jalgpallifännid käivad ka meie meest kuulamas ja kui rahvas jooksebki neid kuulama ja mitte jalgpalli vaatama siis kes selles on süüdi?vaevalt bändi kaela saab nüüd seda ajada,et rahvas ei tule jalgpalli vaatama.me ei saa ju sundida vaatama mängu mis neid ei huvita.pigem las olla see vähene aga asjatundlikud fännid kui hull rahvas mass kes samas ei tea kes üldse mängivad ja mis mänguga on tegu

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Nõustun Silveriga, et vanema generatsiooni mehed viskavad igal mängul kildu ja ajab ennastki pidevalt muigama : )

Aga 0:3 oli minu meelest siiski väheke liialt suur kaotus Paidele. Tegelikult ei olnud see tasemevahe täna nii suur, aga Viikmäe tegi meisterlikult oma ära ja kuidas siis Tarmo sai kodulinnas jätta löömata?

Leave a comment:

• Varikonto
    replied
    Mõnikord on ka nii, et fc flora tuleb paide mängima ja igasuguseid jobusid voolabkohale

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Ma just mõtlesin sama asja ,mida Silver. Ilus ilm , atraktiivne vastane , saadion kiviga visata , omad mehed mängimas aga rahvast ikka vähe. Paide ju mängib täiesti normaalset jalgpalli. Kalju võit polnud midagi nii kindel .Esimene poolaeg oli võrdne mäng teisel Paide väsis aga pinget oli minu meelest piisavalt.
    Peab kurvastusega nentima ,et jalgpall on tavainimesest ikka veel väga kaugel . Lase mingi süldibänd a-la Meie Mees Paidesse esinema ja näete kuidas kõik jobud kiirelt kokku jooksevad. Aga nii see on kahjuks (:

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Paides on alati mängu mõnus vaadata. Kohalikud mehed viskavad kildu ning atmosfäär on hea. Miks teid kuramuse nii vähe mängul käib? Sadakond pealtvaatajat, no kurat! Väike-linna kohta oleks kohalikel lausa kohustus oma meeste mängu vaadata. Niigi linnas midagi ei toimu, staadionile oleks võinud ikkagi kohale ajada - põhjus telemäng?

Leave a comment:

• Mällar
    replied
    To Pets:
    Televiisorist sai näha, et ka Allas tegi soojendust hoopis selle Rootsi klubi värvidega dressis, kus ta eelmine hooaeg veel mängis..

Leave a comment:

• PETSINHO
    replied
    Nägin ma õigesti, et Tibu tegi Levadia dressis sooja tänasel kohtumisel?

Leave a comment:

• gize
    replied
    Nii palju, kui ma kuulsin ütlesid külamehed, et Paide mängupilt oli üsna mannetu.
    Vaatasin mängu pilte ja sealt tundus, et Allas sai päris korraliku koksu kulmu juurde. Oskab keegi öelda kui tõsiseks osutus?

Leave a comment:

• elBiD
    replied
    Mängust ka keegi räägib ? Ise ei jõudnud kahjuks vaatama, kuidas meie omad jälle Viljandi omadest jagu ei saa. :P

Leave a comment:

• kindral
    replied
    Laupäevase jalgpallilahingu pildid on üleval!

fcviljandi.multiply.com

Leave a comment:

• gooner
    replied
    siin on FC Viljandi - Paide LM 23.04.2011 kohtumise ainus värav + veel mõned momendid mängust (peamiselt FC Viljandi omad):

http://www.youtube.com/watch?v=G3za4KbJjiU

Leave a comment:

• budu
    replied
    Mis toimub?seda vist ikka negatiivne üllatus ,et kaotasite linnata meeskonnale

Leave a comment:

• Varikonto
    replied
    Praegu on nii soe, et salliga pole midagi teha. Kasukas, käpikud ja sall kappi!

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Paar puudust, muidu kujundus on ilus.

1. Puudub fänniatribuutika müük, puudub ka viide fännidele, õige vutiklubi kodukal peaks leiduma ruumi klubi fännidele, muidu on tegu lihtsalt mingi meeskonna kodukaga.
    2. Paide mängud võiks välja tuua koos koosseisude ja statistikaga.
    Fänniatribuutika osas sai eile Paidele päris kenad sallid üle antud . Tootja on loomulikult www.supportergrupp.ee . Paide fännid kasutage juhust ja omandage uus kodumeeskona sall.

Leave a comment:

Working...
X