320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• PraS
    replied
    Käisin Paides elus teist korda ning pildid siin on - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=67&lang=est

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Päris hea mäng oli. Kuid sööduvigasid oli liiga palju ning keskväljal kiputi palli väga palju vedama. Ištšuki tsenderdused olid liiga värava peale. Neemelo mängis eile kuidagi paremini. Võitles ees palju, võitles ühe korraliku kontra välja teisie poolaja lõpus.

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Nii, sai siis rongkäigul oldud üks esimestest, kes kohal olid ja ikkagi sai rongkäigust lõpuks maha jäädud
    Miku jutust kuulsin, et Roometil pidi trumm olema ja ma olin siis nõus järgi minema sellele. Saigi trumm mängule viidud ja ohjad võttis üle Mikk, aga pagan Rain, meil kellegil pole erilist experience´i trummiga. Oleks sa kohal olnud, oleks asi kindlasti teine olnud

Esimene poolaeg oli stabiilne. Seis oli ka täiesti normaalne ja jõuti ka pealelöökideni, aga Flora siiski näitas, miks nad meistrid on.
    Teise poolaja algus oli kehv. Kaitse lekkis + veel Koppeli prohmakas, millest üks värav tuli.

Mainimist vääriks ka see Kalda ja Anieri olukord, kus neil jalad sõlme läksid ja mõlemad pikali käisid, peale mida Anier Kaldat kinni hoidis, et see püsti ei saaks tõusta
    Auvärav oli ilus. Kogu kohtumise väga ilusat mängu näidanud Sillaste pani jala vahele, millega võitis ka palli, söötis edasi Raunole (Kööp), kes omakorda söötis värava ette, kus Ištšuk ära realiseeris. Meie poolt olid kindlasti Sillaste ja Miša peamised arhitektid, kes pidevalt pildis olid. Ellram oli ka pidevalt vaba, aga palli ei saanud paraku nii palju, kui olnuks vaja.

Ühe värava oleks võinud vast ära hoida, aga muidu täitsa normaalne mäng. Mäng ise oli muidu üldpildis täitsa viisakas, mida tõestab ka see, et ühtegi kaarti ei saadud. Pmst ei tehtudki ühtegi tõsist viga.

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Kuda elamused täna Paides siis ka olid?

Leave a comment:

• velsker
    replied
    Kõik see mees paraadile!

Kuma Raadio ja Järva Teataja teevad üleskutse kõikidele järvamaalastele ja jalgpallisõpradele üle maailma „OLETE OODATUD LAUPÄEVAL KELL 13 PAIDE TEHISMURUSTAADIONIL ALGAVALE PAIDE LINNAMEESKONNA JA FC FLORA KOHTUMISELE!“

Laupäevasele mängule eelneb jalgpallisõprade rongkäik, millest tuleb osa võtma ka
    FC Flora fännklubi „5 Sektor“ enam kui poolesaja liikmega. Linnameeskond loodab, et Paide toetajate rivi saab olema vähemalt sama pikk. Kogunemine on kell 12 Kuma Raadio ees ja staadioni poole teele minnakse kell 12.30. Kõik rongkäigul osalejad saavad mängule tasuta.

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Las lihtsalt iga kümnes Paide inimene veab ennast staadionile. Seeläbi saame klubile austust avaldada. Publiku rekordit teha on raske?

Leave a comment:

• Maku59
    replied
    Mina olen platsis ja lasen häälepaelad valla

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Mina pakkusin idee välja, nüüd võiks keegi vähe tähtsam asjapulk rääkida inimestega. Kas ja kes nõus oleks, et kas oleks mõtet asja hakata orgunnima.

Leave a comment:

• Sen
    replied
    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Mina kahjuks mitte kuidagi tulla ei saa. Aga 500 inimest eeldaks juba mingit kampaaniat fb-s, mul oleks trummi ka teile laenata, kui tõesti pundi kokku saate.
    Ajage punt kokku jah, meid on kuskil 70+ praeguse seisuga tulemas.
    Buss on meil natuke üle bronnitud aga vaatame mis teha annab

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Mina kahjuks mitte kuidagi tulla ei saa. Aga 500 inimest eeldaks juba mingit kampaaniat fb-s, mul oleks trummi ka teile laenata, kui tõesti pundi kokku saate.

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Ma tahaks, et tuleks vääriline lõpp hooajale ja seda enam veel, et teleülekannet tehakse ning et Eesti meistriga mängitakse. Siiani pole kahjuks punt kokku saanud. Tahaks ise ka kindlasti kampa lüüa kunagi ja häälepaeltel valla lasta

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Rainid ja Roometid, kes te siin olete: rääkige, kas laupäeval tulete mängule?

Vaatasin, et meie mäng ongi telemäng, millest kohe tekkis mõte, et EHK saaks mingi väiksegi laulva rahvamassi kokku
    Tehkem 1000, ok vähemalt 500 ära!
    Iga kümnes paidekas staadionile!

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Rainid ja Roometid, kes te siin olete: rääkige, kas laupäeval tulete mängule?

Vaatasin, et meie mäng ongi telemäng, millest kohe tekkis mõte, et EHK saaks mingi väiksegi laulva rahvamassi kokku

Leave a comment:

• fizth
    replied
    Kuna hooaja viimane mäng on äsjase Eesti Meistriga võiks, klubi teha kõva reklaami mänguks , soe tee ja värgid ning suurel hulgal rahvast kokku ajada !

Leave a comment:

• Maku59
    replied
    SuperSuperSuper!! Suur kummardus Melli ees ja tänud poisid, et võtsite selle punkti ning kindlustasite varakult puhkuse ning Florale anname tõsise lahingu 6ndal. Ma loodan et see niinimetatud 13s mängija aitab tribüünilt lõppu veel magusamaks teha!

Leave a comment:

Working...
X