320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• SoccerGoal
    replied
    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Minul oleks raske olla õnnelik ning tulla rivaalile nina alla hõõruma nende ebaõnne, kui mu enda meeskonda hoiab konkurentsis vaid reeglistik, mitte jalgpallimurul toimuv.
    Hahaa, väga hästi öeldud!

Kui ikka 3 meest ei tohtinud mängida + veel mängiti vähemuses teise poolaja algusest saadik ja võeti viik endast tugevama vastu, siis ei või vist midagi ütlema tulla mõne "kollase" arvates
    Muidu on ju kohe "eufooria" ja "pilvedesse tõusmine".

Pange oma suu kinni parem (paar kindlat frukti siin). Valesse kohta tulete plõksima ja jätate endast väga totaka mulje, mis omakorda jätab halva mulje ka teistest, vähe normaalsematest, Kure fännidest.

Leave a comment:

• Petuhhin
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    kuule limpsi pulgakat, trans saab 0:- võidu
    No siis Narvas hundid söönud ja lambad alles. Tabelis 3 punkti ja kihlveokontoris viigi eest x6.

Leave a comment:

• 17
    replied
    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Minul oleks raske olla õnnelik ning tulla rivaalile nina alla hõõruma nende ebaõnne, kui mu enda meeskonda hoiab konkurentsis vaid reeglistik, mitte jalgpallimurul toimuv.
    Ebaõnn? Pigem lihtsalt juhendikriteeriumitest mitte kinni pidamine.

Leave a comment:

• elBiD
    replied
    Jobu oled vä?

Leave a comment:

• nurmalna
    replied

Leave a comment:

Working...
X