320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    leidsid ikka võrdluse. Pebret on teil igal juhul vaja, olgu teil olemas Loginov või mitte

    Kommentaar


      Vahet ei ole kui hea venna te endale saate, tulemused ju räägivad enda eest, või ma eksin ?

      Kommentaar


        ma arvan te keegi ei saa midagi aru praegu

        Kommentaar


          mul sama tunne

          Kommentaar


            Mängijateregistris on ainult Sergei Loginov, Keskerakonna JK, rohkem selliseid üles tähendatud pole.

            Kommentaar


              Rivo Loginov lõpetas mõningad aastad tagasi karjääri.. aga praegu juba mitmendat kuud treenib Linnameeskonnaga.. mees on väga heas vormis praegu !

              Kommentaar


                Kas tegu sama vennaga ?

                Kommentaar


                  Jah, tegu on sama vennaga.

                  Kommentaar


                    Hea täiendus tõesti.
                    Keegi tahab kihla vedada, et ta ei löö ühtegi väravat meistriliigas?

                    Kommentaar


                      vaadake Paide kutid, mul on teile üks suur suur palve: vedasin kihla, et Paide edestab Tallinna Kalevit hooaja lõppedes. Kui nii jääb, siis ma saan kasti õlut, kui ei, siis pean mina ostma. Seega palun palun edestage Kalevit Ette tänades ja lugupidamisega! PS: ma loodan, et saite mult natukenegi lisa motivatsiooni juurde!

                      Kommentaar


                        Mis lisamotivatsioon Paidel sellest oleks, et sina kasti õlut saad?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          eestimees jagab võidetud kasti lahkelt paidekatega

                          Kommentaar


                            kasti võib ju anda paidekatele aga pudelid võtab endale
                            Ganvix!

                            Kommentaar


                              Pebre on siiski väga hea täiendus Paidele, sest talenti on kindlasti tal väga palju ja eestimees, kast õlu on sinu oma juba
                              sigpic
                              Knock, knock?
                              "Who's there?"
                              A midget who couldn't reach the doorbell!

                              Kommentaar


                                kahju et Pebrega on ainult laenuleping , see mängija oleks 2-3 aastapärast radune A-koondisevend , igatahes mängudel võitleb ta kõvasti .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X