320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide teenis nurgalöögi, tehti kohe vahetus, kus Kõrtsmik tuli sisse ja nii kui pall oli kasti tsenderdatud sai sellele kohe Christian pihta, aga löök oli siiski natuke ebatäpne.

    Mingeid muid erilisi võimalusi minu mäletamist mööda tal enam polnudki. Silma paistis paaris olukorras sellega, et viitsis rassida ja jooksis päris kiiresti. Esimese mängu kohta ei saa midagi halba öelda..

    Kommentaar


      Paide oma poiss Puhke oli Kõrtsmikule silmad ette teinud.

      Kommentaar


        Kuramus. Homme Kuressarega mäng ja ma ei saa vaatama minna. Kindlasti tuleb põnev lahing ja loodaks siis ikka Paidele 3 punkti.

        Kommentaar


          Paide on juba hetkel teeninud rohkem punkte, kui eelmisel kahel hooajal meistriliigas ja mängida veel 13 mängu ! Väga tublid !!!

          Kommentaar


            Ulme millist pressi 85 minutit jõuti Kurele teha. Füüsisega Mella ikka julma tööd teinud. Nüüd tuleks hakata võimalusi ära ka lööma.

            Kommentaar


              Hoiatused: 13. Sergey Mironov, 25. Artjom Dmitrijev, 46. Jakub Hejret, 73. Igor Dudarev - 73. Mait Nõmme
              Eemaldamine: 72. Rauno Kald

              Keegi võiks mängust rääkida ja ka sellest, et mis olukord oli, et Kald otse punase sai? Vaadates, et kaks mängijat kohe järgmisel minutil hoiatada said, tekib kahtlus, et tõuklemine tekkis?

              Kommentaar


                Väga tähtis võit Paidele Tammeka üle 2:1 võõrsil ! 10 mängu enne hooaja lõppu on tabelis 6 koht sisse võetud , loodame, et ni ka jääb ! : )

                Kommentaar


                  Teisipäev kodus tuleb Tammekalt uuesti kolm punkti võtta, siis peaks see 6. koht ära ka tulema.

                  Kommentaar


                    Ma ei suuda varjata oma rõõmu, Paide edu on lihtsalt nii meeldiv!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Tänavu on tõesti mõnuga pandud, pole äravajumisi olnud. Ju mehed ikka sajaga naudivad seda, mida teevad. Ja ei oleks osanud arvata paar aastat tagasi, et Mella puhul on tegemist nii tugeva juhtfiguuriga, kes suudab satsi nii hästi mängima panna.

                      Kommentaar


                        Väga lahe!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Ilus, ILUS!
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Nüüd võiks olla eesmärgiks 40p ja tiitliheitlusesse sekkumine, st Floralt või Kaljult punkti saamine.

                            Kommentaar


                              kas Paidel nüüd MLi ilusaim koduleht? Facelift on toimunud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Ma arvan, et ilusaim mitte, välimus on OK, aga funktsionaalsus tekitab küsimusi. Miks ei saa Võistkonnad > Paide Linnameeskond alt mängijate profiilidele, samas kui mängijate profiilideni jõuab paremal olevate näopiltide kaudu. Samas - miks ma pean mängija info kuvamiseks teadma, mis nägu vastav vend on? Ma ei tea, ehk on sait alles ehitamisel ja sellised kortstud triigitakse välja.

                                Veeb tundus ka sellisel Joomla! CMSile/template'ile omasel moel aeglane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X