320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tekitab vastuolu ainult see, et koosseisus on ikka mängijad kes ei mängi ! Erdei, Kalda, Koppel, Leht, Reinsoo, Sillaste ja Vanna :S mõned duubli kutid ka veel nimekirjas :S Muidu igati sümpaatne leht .

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      kas Paidel nüüd MLi ilusaim koduleht? Facelift on toimunud

      http://www.linnameeskond.com/
      1.Statistika on olematu.
      Kohtumisele klikates ei näita isegi mänguprotokolli, mängijate profiilis puudub mängija statistika.
      Isegi uudiste all pole viimase mängu protokolli.

      2. Mitte sõnagi fännidest, ei pakuta mitte mingisugust atribuutikat ega nänni.

      3. Staadion, mis on klubi staadion, kuidas kohale saab?

      4. Miks ei reklaamita esilehel järgmist kodumängu?

      Kuna klubi ja mängijate statistika olematu, igasugune viide võimalikele fännidele puudub, nännimüüki ei pakuta, on kodukas mõttetu.

      Kommentaar


        Ma olen Kesaga täiesti nõus selles suhtes ,et fännide jaoks pole mitte midagi .Kui klubi arvab ,et neid praegu ei ole siis see ei tähenda ,et neid tulevikus ei ole. Võiks ka fännipood olla ,kuna ma tegin klubile salle ja neid võiks ju kodulehel müüa , kes teab äkki saab tulevikus veel miskit juurde teha.
        Staadion on samuti väga tähtis teema ja see on lausa kohustuslik ära näidata.
        Mina annan hindeks : koolipoisi kolmeka ja loodan ,et asja parandatakse aga ei jäeta niisama ,et ah tegime ära ja asi vask.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Salle ja värke saab osta enne mängu piletikassast, kuid jh see võiks olla ka kodukal üleval. Kuna alles suht uus kodukas siis loodame et asi tõusvas joones areneb
          Paide,Paide, Väravat on vaja!!

          Kommentaar


            Õnnitlused Paide rahvale . Nüüd võib juba kindlalt öelda ,et kaks võitu Tammeka üle polnud mingid kobad ning suurepärane viik metallivaraste vastu vaid kinnitab minu sõnu ,et meeskond on väga heas hoos. Rooba Mella teeb seal väga head tööd.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Ühinen Kunniga ,Paide on päris hea,aga noh Kure on parem! Ja Viljandi oleks ikka Kuunoheleni poistelt ikka viigi võtma!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Täna tegime siis heateo esikolmikule ning eelkõige iseendale, väärtuslik viigipunkt. Siiski oli ka õnne, 50-70 minutitel pani Levadia sellise tempo peale, et olime suurtes raskustes, ent Kaalma päästis. Mängu parim võimalus oli siiski meil, kui Tikenberg läks 1-1-le, ent oli see ka pea ainuke meie võimalus. Kogu aur läks kaitsetööle ning sellega saadi suurepäraselt hakkama.

                Järgmine nädal siis Sillamäe, kellega heal päeval kodus peaksime võrdselt küll mängima.

                Allase kommentaarid:

                Kommentaar


                  noh ma siin püüdsin kujunduse poolele tähelepanu suunata võrdluses teistega. aga noh mis seals ikka loodame, et asi ikka areneb.

                  Kommentaar


                    Järgmine aasta siis juba medalite peale mängimas!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Ühinen Kunniga ,Paide on päris hea,aga noh Kure on parem!
                      Kure ei ole lihtsalt parem, vaid kure on PARIM!

                      esiliigas.

                      vaevalt sealgi..
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Järgmine aasta siis juba medalite peale mängimas!
                        Tegid vist nalja. Paidel pole niipea veel lootust kõrgemate kohtade peale mängima hakata. Amatöörklubi reaalsus. Kuues koht on hetkel laeks ja sel hooajal oma väga südi mänguga loodetavasti nad selle ikka ära ka võtavad.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Loomulikult tegi nalja. Paide 6. koht tabelis on maksimum, nagu on maksimum Florale igasugused CL taoliste võistluste esimene voor.
                          Ganvix!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                            Loomulikult tegi nalja. Paide 6. koht tabelis on maksimum, nagu on maksimum Florale igasugused CL taoliste võistluste esimene voor.
                            Ma saan aru, et püüdsid siin eriti peenelt ära panna, aga...

                            Teemat jätkates, siis samuti Kaljule igasuguste Euromängude avaringid, Transile, Sillamäele... . Mis teha, Eesti liigajalgpalli karm reaalsus.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              http://www.soccernet.ee/u-23-osaleb-...isel-turniiril 3 Paidekat siis ka nimekirjas !

                              Kommentaar




                                Rooba paari sõnaga Sillamäe mängust ning tulevast mängust rivaali Kuressaarega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X