320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nautisi telekast tõeliselt täna Paide mängu. Tugevat tahet näidati ,kuigi lõpus olid jõud juba otsakorral. Viktor Metsale ja kõigile Paide mängijatele ning fännidele saluut !!!
    FCF Forever

    Kommentaar


      jalgpalli võlud

      Kommentaar


        Algselt postitas Gairi
        Väravavaht on küll simulant. Sai natuke vastu pead, kukkus maha ja tegi seal midagi, aga kui vilet ei tulnud ja mäng edasi läks, siis äkitselt hüppas nagu kitseke püsti, kui palli nägi. Siis tuli aga vile ja siis ta kukkus jälle maha ning häda kui suur noh. Siis jälle pea oli ikka väga pahas seisus. Ja kui tuli keegi meeskonnast platsile, siis oi tohterdati hoopis jalga
        kahju kohe et sa nii ohmu oled. vaata see situatsioon üle, vv tõusis sellepärast püsti sest Kalev ei peatanud mängu, mängisid edasi kuigi vv pikali, ja kui siis oleks värav löödud, arvad et kohtunik oleks värava lugemata jätnud et vv pikali v? no sorri, ei oleks

        Kommentaar


          Algselt postitas Gairi
          Aga kui mul on ikka tõsine peavigastus, siis ma ei tõuse püsti nii kepsakalt, vaid lamangi seal maas, sest see on tähtsam, kui mingi värav... Ja selle asemel, et pärast vilet pead tohterdada või üle vaadata, siis sehkendati hoopis jala ümber. hmmm.. vbla tõesti olen ohmu.
          see kokkupõrge oli ikka päris tugev ja kerge teesklemine on küll toibumiseks lubatud. Vähemalt teistele on see lubatud olnud ja nüüd siis Allar Toom ei või? Üldsegi on ta päris hea vv ja ma ei saagi aru, miks teda viletsaks peetakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gairi
            Aga kui mul on ikka tõsine peavigastus, siis ma ei tõuse püsti nii kepsakalt, vaid lamangi seal maas, sest see on tähtsam, kui mingi värav... Ja selle asemel, et pärast vilet pead tohterdada või üle vaadata, siis sehkendati hoopis jala ümber. hmmm.. vbla tõesti olen ohmu.
            üks venemaa liiga mängija on isegi surma saanud peale mängu, kui mängis peale suurt kokkupõrget mängu lõpuni(ei lamanud maas oma tõsise peavigastusega). gattuso mängis see hooaeg 87 minutit peale vigastust ja nüüd on seetõttu terve hooaja väljas olnud(mingi 6 kuud more or less). ise olen kaks korda sõrme/varbaluu mõrast maksimumi välja pigistanud. adrenaliinipaugu all ei ole sportlane just kõikse suurem tohter. ma ei tea kas 'seljad koos mitte alla anda' põhimõte on võrdelt arusaadav mõlemale soole või ei, aga ei ole midagi imelikku, kui näed mõnd sportlast tegemas haiglasi grimasse ja paarikümne sekundi pärast palli järele spurtimas
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Viga oli täiesti selge ja ilmselt ka päris valus:



              Aga üldiselt uuelt kohtunikult päris hea partii. Hoidis mängu kenasti ohjes ja mängijate suud koomal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gairi
                Siiski ma ei saa aru, kui siin oli tõsine peavigastus (mängis edasi või ei), siis MIKS tohterdati peale vilet hoopis jalga mitte pead?
                Pole midagi hullu, usu mind, mõnede hoopis tugevamate meeskondade puhul on samuti olnud. Las see Paide ikka sai oma võidu kätte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gairi
                  Siiski ma ei saa aru, kui siin oli tõsine peavigastus (mängis edasi või ei), siis MIKS tohterdati peale vilet hoopis jalga mitte pead?
                  äkki seepärast,et eelnevas olukorras ta juba lonkas ning äkki toda kokkupõrget maandus kehvalt ja tegi viga. igatahes eelnevas olukorras hoidis kubemelihasest kinni.

                  Meeldiv,et Paide esimese värava autoriks Meistriliigas oli Märjamaa poiss

                  Kommentaar


                    mis ta oleks pidand selle aerosooliga talle otsa ette laskma v?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tugisammas Vaata postitust
                      mis ta oleks pidand selle aerosooliga talle otsa ette laskma v?
                      no kui mingi jama on siis tulebki ainult aerosooliga lasta. kõrvavalu puhul kõrva, hambavalu puhul suhu jne. vt ka sõjaväemeditsiin; coldreex; fastumgel; tic-lac; ja-need-kurgu-kommid.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        üks venemaa liiga mängija on isegi surma saanud peale mängu, kui mängis peale suurt kokkupõrget mängu lõpuni(ei lamanud maas oma tõsise peavigastusega).
                        OT, sorry!
                        Perhun vahetati siiski peale seda väga koledat kokkupõrget ründajaga kohe välja. Tema surmas saab süüdistada pigem asjatundmatuid Dagestani arste ja üldse kogu sealset med. süsteemi, kes ajutraumat pisiasjaks pidasid ja ta terveks tunnistasid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gairi
                          Aga kui mul on ikka tõsine peavigastus, siis ma ei tõuse püsti nii kepsakalt, vaid lamangi seal maas, sest see on tähtsam, kui mingi värav... Ja selle asemel, et pärast vilet pead tohterdada või üle vaadata, siis sehkendati hoopis jala ümber. hmmm.. vbla tõesti olen ohmu.
                          Aga vaata:
                          sina kommenteerid siin foorumis tõsise peavigastusega, mitte ei lama maas, sest sa oled peast haige mitte aga teadvuseta.
                          Ise vastasid enda jutu lõpus ära hamletlikule küsimusele, kes sa oled.
                          Ganvix!

                          Kommentaar


                            Kas Paide on oma poliitikat muutnud ja nüüd võetakse mängijaid ka väljastpoolt Järvamaad. Laurits peaks ju ikkagi Märjamaalt olema.
                            Mingid kauged juured Järvamaaga?

                            Arvestades, et Varendi oli päris pikalt klubita siis teeb ta vasakkaitses head tööd.

                            Kommentaar


                              Millal Paide Tammekaga Tartus mängib?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Warren Vaata postitust
                                Kas Paide on oma poliitikat muutnud ja nüüd võetakse mängijaid ka väljastpoolt Järvamaad. Laurits peaks ju ikkagi Märjamaalt olema.
                                Mingid kauged juured Järvamaaga?

                                Arvestades, et Varendi oli päris pikalt klubita siis teeb ta vasakkaitses head tööd.
                                Paide teeb Märjamaaga ka natuke madalamal tasemel koostööd ehk siis eelmisel aastal pealti ühis meeskonnaga U17 eliiti. Ning varasemalt on ka skandinaavias koos käidud turniiridel.

                                Laurits poleks vist nagunii Lelovi all pelada saanud ning mõistlikum oli tal Paide vormi kanda kui endine treener Kesküla teda kutsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X