320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Lõviosa sellise mängul tegid tõesti väravahid, eriliselt Teleś. Kaitsetöö ka kehv. Veel ei saa aru miks Paide 5-3 eduga läheb Kaljule tormada...aga jah, emotsionid küll.

    Leave a comment:


  • SoccerGoal
    replied
    Olles tööl, jälgisin hetke tulemusi ja nähes Paide 3-0 Kalju, mõtlesin, et mis eksimus see nüüd jalkaliidul tehtud on. Tehes protokolli lahti oli üllatus suur loomulikult. Mida paganat nagu, Kalju vastu kolm-null? Lõpp hea kõik hea, suudeti ülimagus ja teenitud võit võtta. Mängupilti küll ei näinud, aga poleks ise oodanudki, et siit võib selline trhiller tulla. Hooaja parima mängu võib vist lukku panna, sest lugedes seda stsenaariumit - paremat ei olnud ega saa ka hooaja ülejäänud poolega tulema, usun.

    Ебаный в рот, блядь... 5-4...куда я попал?

    Leave a comment:


  • Paide LM
    replied
    Uskumatult vägev mäng tõesti, Paide 3-0 juhtimine oli juba midagi imelst. Pole sellist põnevust ja emotsiooni juba ammu staadionil näinud, kus rahvas elab vägevalt kaasa jne. Isegi kohtuniku antud 2 penaltit ei aidanud Kaljut, respekt kogu Paide tiimile. Ja hea oli näha, et ka publikut oli päris korralikult 330 (keskmine160), ja ka fänlus oli hea.

    Leave a comment:


  • teadlane
    replied
    Vägev mäng, kahju, et Paidel hooaja algus täitsa pekki läks.

    Leave a comment:


  • Tramm
    replied
    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Ma panin mängu peale viimaseks kahekümneks minutiks ja mul on selline tunne nagu oleks näinud mitme täispika jalgpallimängu jagu actionit. Võimas etendus anti ikka.
    Teleš pani mitu maailmaklassi pirukat maha ning Paide nigeerlasest ründaja lõi kaks korda pmst tühja värava eest mööda. Kui jalkaliidu highlightside videod on tavaliselt u 2-3minuti pikkused, siis nüüd vist alla viie minutiga küll hakkama ei tohiks saada.
    Ja mäng oli algusest lõpuni selline. Peale esimest 20 minutit ja kolme Paide väravat oli juba siuke tunne, et hakka sõpradele helistama või tänaval karjuma. No lihtsalt ei ole võimalik, et nii läheb! 5+ lahing.

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Ma panin mängu peale viimaseks kahekümneks minutiks ja mul on selline tunne nagu oleks näinud mitme täispika jalgpallimängu jagu actionit. Võimas etendus anti ikka.
    Teleš pani mitu maailmaklassi pirukat maha ning Paide nigeerlasest ründaja lõi kaks korda pmst tühja värava eest mööda. Kui jalkaliidu highlightside videod on tavaliselt u 2-3minuti pikkused, siis nüüd vist alla viie minutiga küll hakkama ei tohiks saada.

    Leave a comment:


  • jaalo
    replied
    täiesti lampi hakkasin vaatama esimesest poolajast ja mida perset mis mängu pole varem sellist asja olnud, et suvaliste eesti traktoristide mäng nii huvitav on. see oli väärt ajaviide ma ütlen

    Leave a comment:


  • Tramm
    replied
    Respect. Ülikõva mäng Kalju vastu. Sellist andmist ei ole minu silmad veel meistriliigas näinud.

    Algselt postitas znaaga Vaata postitust
    Paide ajab minu arvates oma asja igati tublilt ja on hooaja teises pooles kindlasti veelgi üllatusvõimelisem.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Aplaus!
    Peolaua kõrvale imelised uudised. Ka maailma kõige jalgpallikaugemad inimesed rõõmustasid. Hõissaa!

    Leave a comment:


  • SoccerGoal
    replied
    Teisel poolajal vajuti küll ära, aga esimene poolaeg oli täitsa korralik kuttidelt. Kui peakohtunikul vähe rohkem mune oleks olnud, oleks Sanja pidanud avapoolajal juba teise kollase saama. Jasperiga oldi püstihädas ja järjepanu tehti üsna robustseid vigu ta vastu. Paide poolelt kindlasti MoM, hoidis teravust ja seeläbi tekkis palju momente.
    Ei tahaks küll esimese kohtumisega mängijat hakata maha kandma, aga Klimeevi nišist ma aru ei saanud. Pikkust on, aga jäi kuidagi pehmeks ja aeglane tundus ka olema. Teisel poolajal lekkis Paide kaitse kõvasti ja vedas, et juba varem mängu saatust ära ei otsustatud.

    Ja mida sa tegid, Mihhail Lavrentjev? Fantastiline tõrje seisul 0:1, mis päästiski meeskonnale selle võidu. Hea meel Miša üle, aga samas kahju loomulikult, et Paide siit punktilisa ei saanud, kuna igati sümpaatne mäng oli.

    E: Infonetil saab järgmine mäng üsna huvitav olema, kuna neli põhimeest peavad kaartide tõttu mängu vahele jätma.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Venelane Viktor Klimeev on Liidus registreeritud ning täna esimest korda ka pingil.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Meil ikka korjatakse kokku neid, kes mujalt on välja prakeeritud.
    Sõltub, Russo polnud mitte midagi eriline Suduvas, aga Sillamäel tegija pärast kolm mängu ja kaks värava EL's.

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Meil ikka korjatakse kokku neid, kes mujalt on välja prakeeritud.

    Leave a comment:


  • sosku
    replied
    Algselt postitas fizth Vaata postitust
    kas tema oligi see salapärane vene kodakondne ?
    Ei.
    _Soccernet.ee avalikustas juba eile õhtul, et Paide Linnameeskonnaga on Jasperi kõrval liitumas teinegi leegionär ja müstiliseks Moskva CSKA duubli kogemusega kaitsjaks on 24-aastane venelane Viktor Klimejev, kes viimati mängis Lätis teises liigas Liepaja klubis._

    Leave a comment:


  • fizth
    replied
    Paide mängul kui ei eksi siis nägin nikita andreejevit , kas tema oligi see salapärane vene kodakondne ?

    Leave a comment:

Working...
X