320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Temast pole asja ka.
    Jah, see hooaeg pole talle õnnestunud palju.
    Aga samal ajal, vaatame mis toimus Luigendiga. Pidi olema Flora mängu ehitaja, saatis minema laenule. See kaitsev poolkaitsja eksperiment ei õnnestunud, juba näitas suurtel mängudel. Kes seda küpsetas kui mitte Hurt ise? Segaduses?

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Temast pole asja ka.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Huvitav, et nad Beglashvilit ei tahtnud.
    Minu andmetel ei pakkunud.
    Aga kindlasti välja näeb et ta pole enam Hurdi plaanides.

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Huvitav, et nad Beglashvilit ei tahtnud.

    Leave a comment:


  • znaaga
    replied
    Paide ajab minu arvates oma asja igati tublilt ja on hooaja teises pooles kindlasti veelgi üllatusvõimelisem. Miks on olukord selline, nagu Jaan Sa välja tood - sellest on korduvalt juttu olnud. Oma noored peaks selles klubis hakkama esindusse murdma alles aastate pärast.

    http://www.paidelinnameeskond.ee/noored

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Paidel nüüd 8 klubi mängijad. Pluss veel Peitre, kelle mängijaõigused ei kuulu klubile. Pluss veel mingi Venemaa leegionär.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Minu teada proovis Pärnu ka Rättelit endale meelitada. Kui kindel su info on?
    Väga kindel

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Minu teada proovis Pärnu ka Rättelit endale meelitada. Kui kindel su info on?

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Paide ka relvastab!

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Olles juhuse tahtel Paides laup .27 .06,mõtlesin ,et läheks vaataks ka mängu . Et uuriks siis ,mis kell hakkab . Paide LM kodukal mängude ajakava ei õnnestunud leida,noh ok ,sai mujalt algusaja teada. Umbes 15 min enne algust sadas mega ,eriti julma padukat ,siis selgus ,et tribüünil katuseosa polegi.Otsustasin loobuda,sama hästi oleks võinud kodus riietega duši alla minna.(tõe huvides siiski vihmavarjuga oleks lubatud tribüünile,mitte igal pool pole see nii ) Seesama 10-15 min enne algust oli tribüünil max. paarkümmend inimest ,kustkohast protokollis märgitud 154 veest läbiligunenud vaatajat tuli,nähtud pildi järgi raske arvata.Ühesõnaga katuse puudumine ja kodukal info puudumine päris suured miinused ,a muidu lasku käia ja vähemalt see mäng saadi suur võit kah

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Absoluutselt õige märkus, ei tea kusjuures ise ka, kust see Sillaste ja vasakkaitsja joga tuli, mõistagi oli paremkaitses. Vahel ikka viskab mingi sellise arusaamatu errori.

    Pallipoisse oli selgelt liiga vähe küll, pinkide poolses küljes ka ainult üks ja seegi püstihädas (üldse ei pahanda poisiga, pigem peaks klubid ise ikka vaatama, kui vanu kutte võetakse). Vist oligi vaid neli kokku. Publikut protokolli järgi klassikaline 154 ehk täpselt stabiilne Paide keskmine, see karikafinaal oligi paras anomaalia. Mängu osas muidugi andis pärnakatel räigelt Palatu-Tutki puudumine tunda ja keskvälja ei saadud ka enda kätte kuidagi, sealt hakkas kärisema ja kärises lõpuni. Paide oleks rahulikumalt võttes võinud mingi 2-3 veel vähemalt lüüa teise poolaja võimaluste pealt.

    Leave a comment:


  • teadlane
    replied
    Paide mäng on vähehaaval edenema hakanud.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Sa vaatad mingit vana mängu vms.
    pallipoisid täiesti olemas.

    Rahvast ikka tundub väga väga vähe olema...suht üllatav vaadates, kui palju neid karikafinaalis tallinnas oli ja nüüd, kui mäng tabelinaabri vastu, kus intriigi peaks olema küll.
    Tribüünipoolsel küljejoonel väga näe ma pallipoissi. Vast mingi 3-4 ikka mängul on ka. Min peaks olema 8 vist.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Kui mu silm nüüd ei peta siis Paidel täna pallipoisid puuduvad - TASE!!!

    PS. Vincentile - Sillaste oli hooaja alguses paremkaitses ja hiljem parempoolik. Vasakul toimetavad Lomp ja Varendi.
    Sa vaatad mingit vana mängu vms.
    pallipoisid täiesti olemas.

    Rahvast ikka tundub väga väga vähe olema...suht üllatav vaadates, kui palju neid karikafinaalis tallinnas oli ja nüüd, kui mäng tabelinaabri vastu, kus intriigi peaks olema küll.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Kui mu silm nüüd ei peta siis Paidel täna pallipoisid puuduvad - TASE!!!

    PS. Vincentile - Sillaste oli hooaja alguses paremkaitses ja hiljem parempoolik. Vasakul toimetavad Lomp ja Varendi.

    Pajunurm oli nooremana hoopis vasakkaitsja, ülla ülla

    Leave a comment:

Working...
X