320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • 17
    replied
    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Punase kaardi sai Wakui. Ei tea jah miks seal tõuklemiseks läks.
    seega päris kurb lugu - neljast sõprusmängust kolmes eile sarnased intsidendid. esmalt siis wakui, seejärel oli vist paus (esimest flora mängu ei näinud), siis jürgenson vs soomlane ja viimases mängus nikolai lõsanov vs pohlak.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas fizth Vaata postitust
    punase kaardi sai keegi Kalju 13 kohtunikuga tõuklemise eest aga teisel poolajal mängiti jälle täiskooseisus !
    kas sellel võib ka mingi karmim tagajärg olla või oli see nii "sõprusmäng", kus a´la vana Kaldma võinuks ka vilistada?

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Punase kaardi sai Wakui. Ei tea jah miks seal tõuklemiseks läks.

    Leave a comment:


  • fizth
    replied
    Sõprusmäng Nõmme Kaljuga siis : mängupilti ei viitsi kommenteerida, ilm tegi omatöö Väravaid löödi täpselt palju ei tea, Nõmme lõi igatahes, punase kaardi sai keegi Kalju 13 kohtunikuga tõuklemise eest aga teisel poolajal mängiti jälle täiskooseisus !
    Paide koosseis : VV-Uusküla, Kaitses: Varendi, Ukraina kutt, Nõmme, ukraina kutt: poolkaitses : stepanjan, võtti, kald, rannamaa, ründes: ukraina kutt, rõivassepp vahetusest sekkus Leht
    Ukraina poistest jäi silma vasakujalgne keskkaitse, päris norm tundus, ülejäänd ukrainlased 2 liiga tasemel vb ( minu arvamus ).

    Leave a comment:


  • SoccerGoal
    replied
    Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
    Paide poolehoidjad kuidagi foorumis nii vaiksed, ei mingeid emotsiione ega kommentaare. Poisid ju mängisid aastalõpukal järjekordselt oma taseme välja. Tulid ilusad võidud kahe liidri, Sillamäe ja Viljandi vastu, viik Floraga, mindi Kailju vastu 2:0 juhtima j.n.e! Olgem rõõmsad aastavahetusel ja palju õnne ja edu kogu Paide Linnameeskonnale!
    Mul on kahetised emotsioonid. Rõõm, et esineti tõesti sedasi, et mängiti oma tase välja, aga samas tõmbas enamus fännipundist teiseks päevaks jehhat ja ma ei hakkanud lihtsalt üksi kaasa elama enam teisel päeval.

    Respect Flora ja eriti Kalju fännidele, võimsad etteasted olid! Homme-ülehomme saab kuulda pisut ka linnameeskonna kohta, nii et hoidke Soccernetil silm peal

    Tahaks veel vabandada ühe meie fänni pärast, kes Flora mängul kellegi p*rse saatis ning ühtlasi paneks peeglisse vaatama veel mõnda vastasleeri fänni, kes end mõnusalt pinalisse olid kamminud ja siis mängude ajal oma "vaimukaid" kommentaare teistele kuulda andsid. Kiitos!

    E: Tervitused Tarmo "Paide-Türi rahvajooks, võitjaks Pavel Loskutov" Kruusimäele! Made my day

    Leave a comment:


  • homeworld
    replied
    21.01 12:00 Flora II - Paide Linnameeskond treeningmäng

    Leave a comment:


  • Timmu1
    replied
    Paide poolehoidjad kuidagi foorumis nii vaiksed, ei mingeid emotsiione ega kommentaare. Poisid ju mängisid aastalõpukal järjekordselt oma taseme välja. Tulid ilusad võidud kahe liidri, Sillamäe ja Viljandi vastu, viik Floraga, mindi Kailju vastu 2:0 juhtima j.n.e! Olgem rõõmsad aastavahetusel ja palju õnne ja edu kogu Paide Linnameeskonnale!

    Leave a comment:


  • Timmu1
    replied
    Ma ei tea mida usun aga usun!

    Leave a comment:


  • Varikonto
    replied
    Need artikklid ongi nende jaoks, kes USUVAD.

    Leave a comment:


  • Timmu1
    replied
    Lugege artiklit, Kalju tuumik paigas!

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
    Hästi ei tahaks uskuda!
    Kas Veerpalusse usud?

    Leave a comment:


  • Timmu1
    replied
    Hästi ei tahaks uskuda!

    Leave a comment:


  • Varikonto
    replied
    Kui usaldusväärne allikas omasilmaga nägi siis ma ei kahtle. Laar ei lasknud ka ju savika pilti alguses ja ostmatud ei vahetanud lube.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
    Kõlli ja Tikenbergi olla nähtud Kalju trennides. Kes neid Paides asendama hakkab?
    Tekitad intriige?
    Ervin pole kindlasti seal osalenud ja Tiit ka pole seal käind. Mis mees oled ?

    Leave a comment:


  • nurmalna
    replied
    Tikenbergi siirdumist küll ei usu, Paides ta asendamatu, ent ma ei usu, et Kalju teda soovib. Kõlli puhul oligi arvata, et hakatakse huvi tundma. Eks aastalõpukal näha ole.

    Leave a comment:

Working...
X