320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jeti88
    replied
    19:00 hakkas kossu finaalseeria teine mäng tv6-st. Vihmane jalka liigamäng vs. kossu finaalseeria - väga ühepoolne vastasseis eesti spordisõbrale...kahjuks.

    Leave a comment:


  • Raimo
    replied
    ma võin täna mürki võtta, et Sillamäel oli 36. mänguminutil 76 inimest, mitte 55. Nii et nii üllatav kui see mulle ka pole, siis ei panegi Ida-Virumaal inspektorid numbreid lambist suuremaks. Ja batuuti Sillamäel ei ole. Veel

    Leave a comment:


  • znaaga
    replied
    Tegelt oli 40-45 :-) Päris mitmed vaatasid mitte tribüüni pool vaid teiselpool, sest tribüüni suunas oli hull tuule ja paduvihma kombinatsioon. Mingi seltskond vaatas staadionile sõitnud ja nurgalipust 10 meetri kaugusel parkinud kollase Peugeoti aknast :-)

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Ilm küll tõesti vilets, aga täiesti uskumatud publikunumbrid see voor. Neid inimesi, kes end klubiga seostavad ning igal võimalikul juhul on kohal, on meie vutis ikka uskumatult vähe.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Näe isegi Narva üritab, publikuks Trans-Flora - 37, tegelik mitte üle 30-e.

    30 + 7 batuudil

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas peters Vaata postitust
    Parim turundusnipp on panna publikunumber näiteks umbes 400 pealtvaataja puhul 733, siis EJL lepib ehk üle 500 oleva numbriga. Võit on ikkagi oma 100 pead, mis nagu maast leitud.
    Ja toimib, kui joppab läheb ka 733 läbi

    Leave a comment:


  • peters
    replied
    Parim turundusnipp on panna publikunumber näiteks umbes 400 pealtvaataja puhul 733, siis EJL lepib ehk üle 500 oleva numbriga. Võit on ikkagi oma 100 pead, mis nagu maast leitud.

    Leave a comment:


  • elevant
    replied
    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    No see siiski soodustus mitte turundus.......
    Hinnapoliitika on turunduse üks komponentidest

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Tegelikult mul oleks selline ettepanek, et teeks siis turunduskonverentsi - et iga klubi PL-ELB'st siis tuleks ja räägiks kuidas nemad teevad ja kuidas nad tahaksid teha..... Aga ilma EJL ametniketa...... Mis arvaksid sellest meie kallid klubid ja nende turundusjuhid?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    Parim statistika, mida ma sulle praegu anda saan, on eelmise aasta küsitlusest, kus 25% inimestest vastas, et tuleb FB soodustusega mängule. Tasuks tähele panna, et eelmisel aastal kasutas Tammeka ka Perekaarti (tasuta sissepääs) ja (üli)õpilaste pilet maksis sama palju kui FB attendiga, niiet praegu on see number kindlasti suurem. Julgeks ise pakkuda, et sinna 60-70% lähedale.

    Täpsema statistika jaoks oleks meil lihtsalt inimressurssi rohkem vaja, aga fakt on see, et väga paljud kasutavad seda võimalust siiski.

    No see siiski soodustus mitte turundus.......

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Tammeka suur edu on, et nad alustavad normaalsemate ilmadega kevadel, Tamme staadionil ja murul.
    See on parim turundusnipp

    Leave a comment:


  • elevant
    replied
    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Mind huvitab selline asi, et kas mingit statistikat ka peetud? Et see kes oli seal FB listis tuli ka kohale.....
    Parim statistika, mida ma sulle praegu anda saan, on eelmise aasta küsitlusest, kus 25% inimestest vastas, et tuleb FB soodustusega mängule. Tasuks tähele panna, et eelmisel aastal kasutas Tammeka ka Perekaarti (tasuta sissepääs) ja (üli)õpilaste pilet maksis sama palju kui FB attendiga, niiet praegu on see number kindlasti suurem. Julgeks ise pakkuda, et sinna 60-70% lähedale.

    Täpsema statistika jaoks oleks meil lihtsalt inimressurssi rohkem vaja, aga fakt on see, et väga paljud kasutavad seda võimalust siiski.

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    Tammeka puhul muide ligi 50%, tõsi siin omad tegurid, mis seda numbrit positiivsemaks muudavad. Ja attendide koha pealt Tammeka numbrid esimestel kodumängudel 359, 495, 386 (publikunumbrid vastavalt 397, 494, 435). FB attend vs reaalne publik korrelatsioon on 0,97.

    Niiet võib vist öelda, et Facebook siiski on turundus
    Mind huvitab selline asi, et kas mingit statistikat ka peetud? Et see kes oli seal FB listis tuli ka kohale.....

    FB on turundus omadele - ehk siis nendele kes on antud lehe/kommuuni laikija või mis seal on.. . Aga kas on sellist statistikat et kui mitu protsenti tunneb Tammeka nn kaubamärki - ma arvan et suhtarv oleks mingi 1%..... Turundus ei ole see et wow teeme FB listi hakkavad kõik laikima..... Lähme teeme küsitluse..... Ma arvan, et 1% ümber ka Kalju, Flora, Levadia jne.......

    Ei hakka siin üldse FB'st rääkima - mul seal õnneks kõik adblockiga ilusasti varjatud, uudistevood väljalülitatud, laigitud lehti ka pole - puhtalt messenger ja soccerneti promod ja kogu lugu.......

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    Parim mängupäev erineb linnati ja klubiti. Näiteks Tammeka/Tartu jaoks tundub laupäevane mäng mulluste ning tänaste ja tunamulluste kogemuste ja andmete pealt võttes halvim võimalik, samas kui neljapäevane-reedene on parim ja seda muude töönädala-siseste päevade ees. Miks see nii on? Tartlane sõidab nädalavahetusel pigem linnast välja või on oma või mõne naabri aias või nokitseb oma (era)majas, samas kui töönädala sees on kultuuriprogramm nädalavahetusest hõredam ja transpordile kuluv aeg (käin pärast tööd autoga kodust läbi ja tulen Tammale) on väike. Tallinnas, samas, kulub tööpäeva lõpus transpordile juba palju aega ning ilmselt on ka nädalavahetuse veetmise loogika natukene teistsugune.

    Samas ma eeldaks, et Tartule sarnane loogika võiks kehtida vutipubliku puhul ka teistes maakonnalinnades. Samas peaksid (mitte-Tallinna) klubid linnati nende faktorite mõõtmiseks-hindamiseks natukene dokumenteerima tehtud turundustööd ja muid faktoreid alates ilmast kuni muude suurüritusteni, et hinnata pikema perioodi jooksul ühe või teise päeva eeliseid. Kas seda tehakse, ma ei tea.

    Natuke datat ka Tammeka viimase aja kogemuse kohta, keda huvitab:
    2013 - kodumängud Tamme staadionil
    1. reedene artim. keskmine 494, mediaan 500,5 (4 mängu)
    2. neljapäevane artim. keskmine 493, mediaan 493 (ainult üks mäng)
    3. teisipäevane artim. keskmine 375, mediaan 401 (6 mängu)
    4. laupäevane artim. keskmine 292, mediaan 284 (5 mängu)

    2012 - kodumängud Tamme staadionil
    1. laupäevane artim. keskmine 260, mediaan 262 (13 mängu)
    2. teisipäevane artim. keskmine 187, mediaan 187 (ainult üks mäng)

    2014 - kodumängud Tamme staadionil
    1. reedene artim. keskmine 465, mediaan 465 (2 mängu)
    2. laupäevane 397, mediaan 397 (ainult üks mäng)
    Jaan pidas küll silmas tänast, teisipäevast Trans-Flora kohtumist, kuhu tööpäeval päris keeruline kulgeda.

    Samas Flora reisilembelise Viienda Sektori kohalolek võõrsilmängudel tõstab tihtipeale vastasklubi publikunumbrit 10-30%

    Panen juurde Flora kodumängude keskmise ja sulgudes mediaani nädalapäevade kaupa.
    Kokku alates 2004 aastast.

    Esmaspäev (5) - 167 (147)
    Teisipäev (26) - 193 (168)
    Kolmapäev (6) - 206 (140)
    Neljapäev (0)
    Reede (10) - 331 (274)

    Laupäev (98) - 235 (184)
    Laup. kell 13:00-14:15 (33) - 220 (178)
    Laup. kell 16:00-19:30 (65) - 243 (187)

    Pühapäev (37) - 240 (200)
    Pühap. kell 13:00-14:15 (10) - 192 (140)
    Pühap. kell 17:00-19:00 (27) - 257 (200)

    Aga mis täpsemat statistikat Premium Liiga kohta ikka tahta kui üks loeb kokku batuudil kargajaid ja Getter Jaanisid, teine huiab süüdimatult juba tribüünilt otse läbi mikrofoni lambist sürre arve....

    Leave a comment:


  • mg
    replied
    olen vaadand, et tartu attendide arv suureneb oluliselt paar tundi enne mängu algust(tund enne pannakse lukku vist), ehk inimene enne mõtleb ja siis atendib.

    Leave a comment:

Working...
X