320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • MALAGA
    replied
    Ilmselt turvameestest saab keegi täna kõva preemia, sest oh imede ime : mängu lõpus olid mõlemad uksepooled lahti ja sai isegi välja . See on uskumatu, see on geniaalne .

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Viimasel dialoogkohtumisel ma võtsin selle teema uuesti ülesse peale Flora-Leva disasterit ja Aivar lubas ilusti selle probleemi ka fännide poolt Florale edastada. Kiituseks peab tõdema, et paar järgmist mängu oligi Flora korraldus just sissepääsemise osas kõvasti paremaks muutunud, aga no täna back to old track ja Flora lasi end jälle täiesti täis. Floras ei saada aru siiamaani ega ei väärtustata ,,pühapäeva fänni”. Kuniks klubi filosoofia ja arusaam selle kohapealt on nii perses, siis what u can do.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    IMG20220513185915.jpg

    lahtilöögi ajal 1. värava taga

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Palun kirjutage sellest neile kasvõi FB vms. Kõik viimased korrad kui ma kitjutasin olid nad yllatunud, sest turvameeskond ytleb et kõik norm.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Ma olen andnud siin tuima kriitikat Flora mängukorraldajale . Selgub, et täna jälle ei saadud hakkama . Kes seal nimeliselt vastutab asja eest , ole mees ja astu tagasi. Sa lihtsalt ei saa hakkama . See on nüüd kõigile selge . Konverentsi liiga 100m järjekorrad , eelmise aasta viimane Levadia mäng : väga halb . Selle aasta Levadia mäng : katastroof ,isegi telepildis oli näha ,et järjekord oli 20 min. peale algust. Kus sa ise muidu täna näiteks kl 18 - 19 olid seal staadionil ? Millega tegelesid täpsemalt ? Üldse tundus suht pohhui olevat, sest ca kl 18.10 sisse minnes tribüünialuses koridoris, kus puhvet jms. ei põlenud tuled Teine asi veel . Flora staadionidiktor . Oh jumal ... Unejutu monotoonsusega kõik nimed ette lugeda . Tubli . Või oled äkki kõnerobot hoopis ? Lisaks rääkis ta mingist Dünamost, aga väljakul oli Dinamo. Pisiasjad,eks, võiks öelda ,aga ... Palun ärgake üles seal korraldustiimis ja ärge peedistage pealtvaatajaid .

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Ma saan aru, et sellisel üllal mängul ei tohi miskit kriitilist öelda. Putini tifo oli mega, see slava ukraini hüüdmine lahe ja üleüldse oli mängu idee imeline. Aga, noh.

    Ühesõnaga võtsin enda 7aastase poisi esmakordselt mängu vaatama. Jõudsime statka juurde 1830, statkale saime sisse 1858. Nädala eest käisin 5 korda suuremal Etihadil, sinna sai paari minutiga sisse. Esiteks need kuradi pöördväravad võiksid vähemalt neid kuradi pileteid enamvähem arusaadavalt lugeda, mitte niimoodi, et iga djüüd peab seal edasi-tagasi piletit vehkima, et värav sisse laseks. Kui ma 1858 aknast pildi tegin, siis järjekord 1. väravas läks veel kaugelt sinna harjutusväljakute poole.

    Hea küll, jõuad istekohani. Ma võtsin ilusti äärde, kuna poiss on siiski väike, tahab meibi vetsu, süüa ja mida iganes.

    Enihau, ukrainlastest külastajad hakkasid sellest järjekorrast siis järjest tribüünidele tulema. Ilmselgelt olid nad esmakordselt staadionil. Ilmselt oli ka pilet eesti keeles. Nii nad siis seisid seal vahetustega terve esimese poolaja LHV sektori vahetrepil ja üritasid aru saada, kuhu nad minema peavad. Vahepeal olid ka dressidega jorsid ja kunstripsmetega mimmud segaduses, aga neil oli lihtsalt pohh, nad niisama seisid. Seda üritas kuidagi hallata üks meeldiv noor neiu, kes ilmselt ei saanud klientidega väga hästi samale keelele ja ta jõud ka mingil hetkel rauges, sest kõiki neid ei olnud võimalik sujuvalt enda kohtadele sättida, sest suurem osa saabujaid olid peale kõige ka vales sektoris (noh, pilet eesti keeles).

    Tänu neile seisjatele ma esimese poolaja väravaid ei näinud. Poisil sai hot dog otsa ja sugesteerivalt küsides jõudsime selleni, et külm hakkas ja läksime minema.

    Aga, jah, kui poleks tegu nii õilsa mänguga, siis ma jubedalt rändiks ja saadaks kõiki pikalt. Aga see Putini asi oli mega ja see Slava Ukraini hüüdmine ka. Hümne ei näinud, sest järjekord, noh.

    Et nagu mida fakki nagu?

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Pole otseselt eestikate teema, aga tänase Flora-Dünamo mängu pealtvaatajatest tubli mitusada inimest vaatas avavilet järjekorras väravate taga.
    Et kui keeruline on piletite müügist järeldusi teha palju inimesi tuleb. Või inimesi suunata järjekorrast teiste väravate juurde, kus mõni üksik inimene seisab. Müstika. Mäng ja atmosfär olid iseenesest toredad.
    +1. See juba mitmes kord nii Flora mängul. Tuleb kaasata mitmeid vabatahtlike, turvamehi kõike juurde ja see on kulu, aga kui sa tahad, et asjad kenasti toimiks, siis paratamatult pead seda tegema. Rohkem väravaid avatud mitte aint 2 väravat ja pikad järjekorrad ka veel 30 min peale avavilet. Eks muidugi võib ka inimest ennast süüdistada, et liiga hilja tuleb statale, aga paratamatult ei hakka hordid 1 h enne mängu kogunema. Mis seal ikka, mis sitasti see uuesti! Loodetavasti Eurosarjaks ollakse nüüd kogenumad. Palju täna publikut oli ?

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Pole otseselt eestikate teema, aga tänase Flora-Dünamo mängu pealtvaatajatest tubli mitusada inimest vaatas avavilet järjekorras väravate taga.
    Et kui keeruline on piletite müügist järeldusi teha palju inimesi tuleb. Või inimesi suunata järjekorrast teiste väravate juurde, kus mõni üksik inimene seisab. Müstika. Mäng ja atmosfär olid iseenesest toredad.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Keskmine publik alates 2014. Kuni 12 mai, sulgudes mängude arv ja mängude keskmine temperatuur

    2022 - 225 (60) +5,8 °C

    2019 - 330 (50) +8,1 °C
    2018 - 229 (64) +6,4 °C
    2017 - 269 (52) +5,1 °C
    2016 - 241 (60) +7,0 °C
    2015 - 329 (50) +6,6 °C
    2014 - 244 (55) +7,9 °C

    Vähem mänge varakevadel = kõrgem publiku keskmine.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Selle arutelu jätkuks väike nimekiri mängudest, kus on fikseeritud alla 150 pealtvaataja.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Ma nüüd ei saa aru teist.
    Ma olen nõus, et Tartust või kus iganes Harjumaast kaugemalt võiks ja peaks tõusma klubi, kes pakub stabiilset konkurentsi pealinnale. Aga kliimat see ometi ju ei muuda?

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ... Mugavustsoonis persetavad halajad on need, keda teile on juurde vaja, mitte neid "flora/kalju/sisesta klubi/ kuniks suren" vendi. Noh nii publikuarvu mõttes.
    +1

    "Kes-on-õigem-fänn-võistlus" ei aita kuidagi numbreid tõsta. Eelkõige vaja inimesi kyljetribyynile saada, ultramantrate levitamine sellele kaasa ei aita, pigem vastupidi.

    Leave a comment:


  • enrito
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Jalgpall vajab, et Paide või Levadia või Kalju kaliibriga meeskond asuks jätkusuutlikult Tartus. Sest küll siis tullakse pededele kohta kätte näitama mõlemalt poolt. Mingi linnaosade huinjaa siin ja 80 mängu kuskil ühel harjutusväljakul omavahel...

    Ja ilm ei loe - tiksusin täna tammal mõnda aega. Oleks +20 olnud ja oleks mäng olnud, oleks ehk vaatama jäänud. Tänase ilmaga never. Mugavustsoonis persetavad halajad on need, keda teile on juurde vaja, mitte neid "flora/kalju/sisesta klubi/ kuniks suren" vendi. Noh nii publikuarvu mõttes.
    zuwbojal.1do.jpg

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas ßanyø Vaata postitust
    Täna Flora-Paide mängul 482 pealtvaatajat (+7°C). Viimase kolme aasta jooksul Alecoqil toimunud nende omavaheliste PL kohtumiste lõikes on see siis kõige väikseim publikunumber…

    Neljapäeval toimunud karikamängus oli pealtvaatajaid 487.



    A. Le Coq Arenal toimunud Flora - Paide PL kohtumised (2019-2021) :
    • 30.juuni 2021 (kolmapäev), +24°C • pealtvaatajaid: 1046
    • 28.oktoober 2020 (kolmapäev), +9°C • pealtvaatajaid: 732
    • 11.juuli 2020 (laupäev), +15°C • pealtvaatajaid: 714
    • 27.oktoober 2019 (pühapäev), +4°C • pealtvaatajaid: 693
    • 30.juuni 2019 (pühapäev), +23°C • pealtvaatajaid: 721
    Samas kuni 2019 a. oli rekord:
    6.mai 2016 (reede), 17°C, pealtvaatajaid. 457

    Õnneks toimus mäng A.Le Coqil, sest Sportlandil toimunud Flora - Paide publikurekord on ligi paarisaja pealtvaataja võrras väiksem
    14. aprill 2017 (reede) 1°C, pealtvaatajaid. 289

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Jalgpall vajab, et Paide või Levadia või Kalju kaliibriga meeskond asuks jätkusuutlikult Tartus. Sest küll siis tullakse pededele kohta kätte näitama mõlemalt poolt. Mingi linnaosade huinjaa siin ja 80 mängu kuskil ühel harjutusväljakul omavahel...

    Ja ilm ei loe - tiksusin täna tammal mõnda aega. Oleks +20 olnud ja oleks mäng olnud, oleks ehk vaatama jäänud. Tänase ilmaga never. Mugavustsoonis persetavad halajad on need, keda teile on juurde vaja, mitte neid "flora/kalju/sisesta klubi/ kuniks suren" vendi. Noh nii publikuarvu mõttes.

    Leave a comment:

Working...
X