320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Huvitav, kuidas see Tartus küll saavutatud on ....
    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    maakohtade värk, linnas on asi keerulisem
    Senil on omamoodi õigus. Tallinnas päris nii ei saa, nagu Tartus. Puhtalt linna suurus juba teeb vahe sisse, lisaks veel see, et Tartus on mitu ML klubi? Ja Tallinnas?

    Tallinnas pole olemas kogukonnatunnet. Nõmme Kaljul ehk mingit väga ääriveerimööda võiks olla, aga kah, reaalsuses ei ole.

    Palju on muidugi tegemata, seda ma möönan küll. Floras konkreetselt on Pruuli tulekuga asjad liikuma hakanud, klubi on näoga fännide poole keeranud ja päris mitugi asja on koostöös tegemisel. Pole lootusetu, aga ega kerge ka ei ole; ega hakkagi olema.

    Leave a comment:


  • Sen
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Huvitav, kuidas see Tartus küll saavutatud on ....
    maakohtade värk, linnas on asi keerulisem

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Fännisektorid kasvavad endiselt visalt, samuti kui küljetribüünid. Pigem seisavad numbrid paigal või annavad tagasi, v.a. positiivne näide Tartust, Tamme staadionilt.
    Huvitav, kuidas see Tartus küll saavutatud on ....

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Kuldsed sõnad, markofkin.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Chac unustab kogu oma filosoofiapalangu kestel ära tõiga, et jalgpallifänlus on emotsioonidepõhine tegevus, mitte äri või kliendibaasi laiendamine. Äris on võimalik tekitada pakutavale nõudlus, jalgpalli vastu vajaduse tekitamine on ette põrumisele määratud. Starmani vutipäevad, Getter Jaani et seetera. Tulemus? Fännisektorid kasvavad endiselt visalt, samuti kui küljetribüünid. Pigem seisavad numbrid paigal või annavad tagasi, v.a. positiivne näide Tartust, Tamme staadionilt.

    Igasugused FB kutsed ja "tule mängule, mäng on hea" stiilis pealesurutud pöördumised omandavad lõpuks vastupidise efekti ja muutuvad ei enamaks kui regulaarspämmiks, mis otseteed rämpsu saadetakse. Kui ei ole ühisnimetajat, mütsi, kui soovite, mille alla kogukond-fänkond peaks tahtma koonduda, ei saagi asjast asja saada. Ma ei näe ühtki tõsiseltvõetavat põhjust, miks koondisemängude tribüünide visalt kasvav ja mingi stabiilsuse saavutanud attending peaks käituma ja toimima samade reeglite ja eelduste alusel ka Meistriliigas.

    Jalgpall võib äri olla, fänlus seda ei ole. Hapukoort võid piimajoojale müüa, jalgpalli pigem ei.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kas EJL helistas ikka kõik 8204 FB fänni läbi ja kutsus mängule?!?!
    kas see pidi olema kuidagi naljakas või irooniline?
    tean päris mitmeid firmasid kes soovides oma kliendibaasi laiendada - just täpselt niimoodi teevadki.
    helistavad, skaibivad, meilivad jne. ja on leidnud kliente juurde ka - ilmselt piisavalt palju et see vaev ära tasuks. ja säärane suhtlemine ole mingi eriline raketiteadus, kusjuures.
    kui sellest sõltub firma käekäik, inimeste sissetulekud, või on muidu oluline... siis seda ka tehakse.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Kas EJL helistas ikka kõik 8204 FB fänni läbi ja kutsus mängule?!?!

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Kuulge võtke kokku ennast, vahet on sadakond inimest ja siis vaielda selle üle...Peale Tammeka ei kannata ju ühegi klubi numbrid mingit kriitikat. Kuidas on võimalik, et 400 000 elanikuga linnas professionaalset jalgpalli harrastavad meeskonnad kemplevad selle üle , keda kylastab 150, keda 200 ja keda 250 inimest...

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
    mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
    Kui sul käib hooaja esimest 9 mängu 100 inimest vaatamas, aga 10. mängule tuleb tasuta ürituse raames 2100 inimest, siis on ju keskmine publikuarv järsku praktiliselt 3-kordistunud ning keskmiselt 100 asemel on tabelis number 300. 11. mängul staadionile minnes tõenäoliselt mediaani numbri lähedast publikut, mitte keskmise - mediaan esitab ju seega antud juhul palju paremini tõde.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
    mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
    ma arvan et kesa teeb suurt ja tänuväärset tööd. au ja kiitus talle selle eest.

    mis puutub publikunumbritesse, siis andke andeks, flora ja levadia ja kalju - igasugune number olgu ta keskmine või mediaan - alla 1000 on selge häbiasi ja kakelda kellel suurem, no minge lasteaeda liivakasti autodega mängima.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
    ma olen täitsa rahulik... ja tegelen ka statistikaga, ole tervitatud, et muretsed... Levadia keskmine publikuarv sel hooajal on 399, kui Floral on see 290...
    368
    õpime matemaatikat

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
    ma olen täitsa rahulik... ja tegelen ka statistikaga, ole tervitatud, et muretsed... Levadia keskmine publikuarv sel hooajal on 399, kui Floral on see 290...
    Kui sa mediaani millekski ei pea, siis julgen sügavalt kahelda, et sa statistikaga tegeled.

    Leave a comment:


  • reintore10
    replied
    ma olen täitsa rahulik... ja tegelen ka statistikaga, ole tervitatud, et muretsed... Levadia keskmine publikuarv sel hooajal on 399, kui Floral on see 290...

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
    mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
    Eks Kesa ole tõesti süüdi jah, et Levadia publikuarv niivõrd madal on.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
    mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
    Kle rahune maha, hea on kui keegi üldse viitsib igasuguse statistikaga tegeleda! hakka siis ise asja ajama!

    Leave a comment:

Working...
X