320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kesa
    replied
    Alates 2005. aasta hooajast on jõudnud Meistriliiga murule keskmiselt 8. voorust ja 20. aprillist alates.

    Täiesti mõistlik oleks Premium Liiga hooaeg tõmmata kokku ühe ringi võrra, 3 ringi, 27 vooru on piisav, ühe kodumängu hooajal rohkem saaksid nagu mujal liigades, kus voore paaritu arv, eelmise hooaja lõpptabeli esimesed.

    Märtsist aprilli keskpaigani võiks mängida (Rootsi eeskujul) Eesti karikat ja Soome, Islandi eeskujul kas valminud sisehallis, või kui ilm plussis keerutada kunstmuru treeningväljakutel, Esiliigasid kaasates, alagruppidega liigakarikat.

    Mängijad saaksid varakevadise vajaliku mängupraktika, sadakond sügava sõltuvusega klubivutinarkarit ammutaksid eluks vajaliku vutiannuse ka karikamängudelt,

    Klubidel oleks aega atra seada, liigahooajaks mängupraktikat ja kokkumängu harjutada, Eesti Meister selgitataks välja parimates tingimustes, koduväljakutel ja laiem, vutikarsklastest või parajuslastest koosnev seltskond saaks hooaja esmase vutielamuse talutavates tingimustes, mis on parim eeldus, et potentsiaalne vutihoolik liigavutisõltuvusesse nakatada.

    Kliima vastu mei ei saa, treeningväljakutele pealtvaatajatele korralikke katuse ja tuulevarjuga tribüüne ehitada pole pappi ega nt. Sportlandil stiimulit kuniks VIP-idel on squashi publiku kombel võimalik klaasi tagant soojas ruumis mänge jälgida.
    Aga liigasüsteemi ja kalendrit oleks võimalik küll mõistlikumaks tuunida.

    Ehk siis kaoks sund haletsusväärsest 190-st pealtvaatajast paberile 290 luuletada.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    1. aprill!

    Kalju-Levadia niigi huumoripreemiat väärivale 268 pealtvaatajale on tänaseks naljapäevaks, kui JL-u kodukat uskuda, leitud veel lisa ja publikuarv tõstetud juba 290-le.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    See praht on tõenäoliselt ka homse Esiliiga mängu ajal alles. Senine kogemus vähemalt näitab seda.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Jalgpallimaraton kolme mängu näol läbitud. Mina fanatismist suudan isegi sellistes tingimustes kohalikku vutti nautida, aga raske on näha põhjuseid, miks erapooletu vaataja peaks olema huvitatud oma vaba aja veetmisest sellistes tingimustes. Ma usun, et klubidel ei ole väga raske ning kulukas pakkuda soovijatele istmealuseid ja pleede, koristada mängujärgselt prahti, mitte nii, et esimese mängu ajal tekkinud prügi on ka viimase mängu ajal samal istmereal. Ka tasuta kuuma joogi pakkumine ei tohiks käia üle jõu, ehk varem saabunutele ka väike pits kangemat. Uskuge mind, need "pisiasjad" muudavad väga kardinaalselt inimeste arvamust ning mängujärgset emotsiooni. Praegu tõesti tundub, nagu inimesed ei oleks staadionile teretulnud ning oleks hea kui saaks ka piletimüüjate ja turvameeste pealt kokku hoida.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Osa nendest puudustest on likvideeritud, karikamäng sai kalendrisse lisatud umbes samal ajal, kui rein sellest kirjutas. Tegin ka ML eelvaated juhuslikult samal ajal, kui Martin protesti avaldas. Varem olid eelvaated detailsemad, siis ma neid ei teinud, aga parem, kui nad nüüd selliselgi kujul on. Ülejäänud asjadega mina ei tegele.

    Seega, kui oma töö ära teed, siis võid ju natukene seda publikulugemisemaaniat pilada.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kuidas pasunatega olukord muidu oli.
    Urmar, liidu ametnikuna võiksid sa foorumis irvitamise ja mögisemise asemel tööd teha. Inimestel on see bardakk ammu keti maha ajanud. Toon allpool viimaste päevade küsimused ära, neile on vastatud ja midagi tehtud nende asjadega?

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ja selle www.jalgpall.ee keskkonnaga võiks ka midagi teha. Kust ma leian näiteks uue vooru telemängu?

    1) Esilehel pole haisugi laupäevasest voorust.
    2) Premium Liiga link (http://jalgpall.ee/league.php?b=ML&page_id=30): viimane uudis listis on 15. märts 3. vooru eelvaated. Kokkuvõtted jäeti jälle tegemata? Nojah, telemängu ikka ei leia. Mingi suur uudis on tegelt ka 16. märts, kuid sellest pole ka abi.
    3) Mängude kalender (http://jalgpall.ee/calendar.php?b=ML&year=2013) - mõttetu, pole kirjas.
    4) Äkki on Kalju-Levadia ja peab oskama selle arusaamatu paberilehe-lingi peale vajutada (http://jalgpall.ee/lpregame.php?st=s...d=56304&b=ML): pole kirjas.
    5) Link PL Live esikal - viib sinna, kus pole ka midagi: http://www.tv3play.ee/

    TV6 kodukalt leidsin muidugi üles, kuid ikkagi. Kas peab nii otsima?

    Vihje: pange nt kalendrisse teise meeskonna taha (otse: TV6) vms
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Lisan oma 5 senti ka.

    Laupäeval peaks olema saalikarika finaal, aga kalendris seda kirjas pole.
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Miks ei ole endiselt videokokkuvõtteid suudetud üles riputada? Mitte ühestki mängust. Isegi mitte telemängudest, muust rääkimata. Siinkohal kiitus nendele klubidele, kes on suutnud läbi oma kanalite kokkuvõtted üles laadida. EJL kommertsosakonnale, mis Premium Liigaga tegeleb aga häbi häbi.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Sportlandil peaks olema 480 istekohta kui mälu ei peta.
    Superkarika finaali publikuks pandi kirja 608, ometi oli ka sellel mängul Levadia poolel silmnähtavalt rohkelt vabu kohti.
    Kui arvestada koefitsenti 1,5, siis tõenäoliselt viibis Superkarika finaalis tegelikult tribüünidel 405 pealtvaatajat, üle 450, ok üle 480-ne kindlasti mitte.
    Kusjuures tasukski liidust üle küsida, kas nad arvestavad klaasitaguse publiku ka pealtvaatajate hulka. Nt superkarika finaalis oli see nö ametlik VIP-tsoon suupistete ja tähtsate nägudega ning seal oli julgelt üle 50 inimese, aga pigem alla 100.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Kuidas pasunatega olukord muidu oli.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Mulle tundus üldise pilguga vaadates ja superkarikafinaaliga võrreldes täiesti reaalne number

    Keegi võiks üles otsida mitu istekohta Sportlandil on
    Sportlandil peaks olema 480 istekohta kui mälu ei peta.
    Superkarika finaali publikuks pandi kirja 608, ometi oli ka sellel mängul Levadia poolel silmnähtavalt rohkelt vabu kohti.
    Kui arvestada koefitsenti 1,5, siis tõenäoliselt viibis Superkarika finaalis tegelikult tribüünidel 405 pealtvaatajat, üle 450, ok üle 480-ne kindlasti mitte.

    Täna viibis vasakul pool keskjoont ca 60, paremal ca 130 pealtvaatajat... ja arvutusmeetod eestipäraselt - 60+130 = 290

    Leave a comment:


  • k2bo
    replied
    Kui täna oli Levadia mängul ligi 300 inimest, siis on hetkel TV6's rakvere kossu mängul 2000 ?

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Mulle tundus üldise pilguga vaadates ja superkarikafinaaliga võrreldes täiesti reaalne number

    Keegi võiks üles otsida mitu istekohta Sportlandil on

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kasutasin sama digi tv funktsiooni ja korduvalt.
    Parandus minu eelmisse postitusse, 185 on õige, mitte 158.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Lugesin minagi peale seda, kui Kesa sae käima tõmbas; ja lugesin umbes 25-30 minuti paiku. Sain 158. Lugesin ka siis, kui antud lisaminutid ekraanile ilmusid. Sain 122. Kasutasin freeze-screen funktsiooni, mida televiisor pakub. Kumb meist pime on, Billybob, seda mina ei julge öelda...
    Kasutasin sama digi tv funktsiooni ja mängu jooksul korduvalt.

    Publikunumbritega manipuleerimine ei tee meie PLiigat atraktiivsemaks, täpselt nagu ei tee Põhja-Koread sõjaliselt võimsamaks kui nad oma lahingulaevu photoshopi abil duubeldavad.
    Naeruväärsed sellisel juhul mõlemad.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Lugesin minagi peale seda, kui Kesa sae käima tõmbas; ja lugesin umbes 25-30 minuti paiku. Sain 185. Lugesin ka siis, kui antud lisaminutid ekraanile ilmusid. Sain 122. Kasutasin freeze-screen funktsiooni, mida televiisor pakub. Kumb meist pime on, Billybob, seda mina ei julge öelda...
    Last edited by Marek_T; 30.03.13, 16:47. Põhjus: 185 ei võrdu 158

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas billybob Vaata postitust
    Mina lugesin tele ekraanilt kõik näod kokku ja sain ~250 inimest. Lugesin korra, umbes 30. mängu minutil.
    Julged tema pühadusega vaielda?

    Leave a comment:

Working...
X