320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Mis siis ikka 2:0. Flora noored nagu kartsid või mina ei saanudki aru, mis värk on. Vunk oli päris hea - mulle meeldis ning Koogase julge tegutsemine tasub ära märkimist. Kuresool pole vormi ollagi, kahju.

    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Reede, 13.Mai

      18.45 - Sõprusmäng
      FC Flora Old Stars - AFC Amsterdam
      A Le Coq Arena

      Et siis Kallasted,Krõm,Kõmper,Näks jt
      Kõik nimed ei jäänud kiirelt lugedes meelde
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas marcello


        Reede, 13.Mai

        18.45 - Sõprusmäng
        FC Flora Old Stars - AFC Amsterdam
        A Le Coq Arena

        Et siis Kallasted,Krõm,Kõmper,Näks jt
        Kõik nimed ei jäänud kiirelt lugedes meelde
        Pilet peaks olema 15.-

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Rohkem britte staadionitele!!!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Algselt postitas zaz


            Rohkem britte staadionitele!!!
            sahovaiko Dünamosse!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Tohoh, isegi Tuleviku kodumängul on rohkem pealtvaatajaid kui Floral tänases voorus
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas lennu
                Tohoh, isegi Tuleviku kodumängul on rohkem pealtvaatajaid kui Floral tänases voorus
                Kui terane tähelepanek. Valgas oli ka rohkem pealtvaatajaid. Ja TVMK kodumängul oli lausa 25-pealine inimhord enam kui Flora mängul.

                Mis järeldusi siis nüüd tegema peaks?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas ethan
                  Kui terane tähelepanek. Valgas oli ka rohkem pealtvaatajaid. Ja TVMK kodumängul oli lausa 25-pealine inimhord enam kui Flora mängul.
                  Mis järeldusi siis nüüd tegema peaks?
                  Miks sa Tartut ei maininud?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Põhjus, miks ma selle asjaolu välja tõin, ei seisne mitte ainult konkreetselt tänastes mängudes, vaid selles, et juba ma-ei-tea-kui-mitu aastat räägitakse mingist FC Flora fänniüksusest või ultratest või kuidas iganes seda nimetataksegi. Eriti suuri lubadusi antakse iga uue hooaja hakul, Flora kodumängude pealtvaatajate keskmine arv on aga praeguse seisuga meistriliiga meeskondade arvestuses paremuselt alles kuues tulemus. Tekib küsimus, kus te olete Flora fännid?
                    www.jalgpall.ee
                    http://www.last.fm/user/lennartk

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Slava oli täna hoos , tehes mitmed ilusad väravad. Ka Ott hakkab vormi koguma , võitles täna päris hooga. Toreda meeleolu staadionil lõid ka 6-7 inglast kes mängule hooga kaasa elasid , ning ka lennult ühe ingliskeelse Flora laulu meisterdasid ja ette kandsid. Aga natuke kehv tunne oli küll nende imestust ja väikesi nalju teemal Eesti Meistriliiga ja 60 pealtvaatajat.... Kus krt on need tuhanded jalgpallisõbrad kes Portugali mängule usinalt pileteid broneerisid ? Mõned pildid kah.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Kahju on küll, et inimestele peale rahvuskoondiste mängude midagi muud peale ei lähe ...kurb, kurb..!
                        http://muhel.planet.ee/fm

                        EESTI FM (Football Manager) KLANN

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas ugla


                          Toreda meeleolu staadionil lõid ka 6-7 inglast kes mängule hooga kaasa elasid , ning ka lennult ühe ingliskeelse Flora laulu meisterdasid ja ette kandsid. Aga natuke kehv tunne oli küll nende imestust ja väikesi nalju teemal Eesti Meistriliiga ja 60 pealtvaatajat.... Kus krt on need tuhanded jalgpallisõbrad kes Portugali mängule usinalt pileteid broneerisid ? Mõned pildid kah.
                          terve eelmise hooaja olin praktiliselt igal mängul staadionil.
                          Samuti üle-eelmisel. Sellel aastal mitte kordagi.
                          Olen ise ka mõelnud, et miks ei ole.
                          Ja peamine hüpotees on staadion ise. Ei jaksa. Tolmune, must, kuidagi lägane ja libane. Aga peamine on siiski see, et seal on alati kuidagi kõle. Kümnetuhandesel statkal istuda sajakesi on ikka nadi. Siis pigem juba väikeste tribüünidega platsi ääres.
                          Ja siis see teeninduse asi ka. Pileteid müüb külmetav mammi. Õlle ostmine käib mingilt futult letilt, süüa ei ole (muidugi võib küsida, et kas peabki). Ühesõnaga totaalne jora. Ise, üksinda kannataks selle ära, aga tahaks olla naise ja lastega koos. Nemad jaksaksid mängu jälgida u. 60 minutit, peale seda peaks neid millegiga meelitama. Värske õhu ja päikesega ei meelita, seda on kodus õues ka.
                          Ja nii ei lähe ma ka ise.
                          Võib-olla on see jutt jora? Et kas ma väikesele ja korras staadionile läheks? Ei tea. Ei saa vist kuidagi järeleproovida ka...
                          Aga äkki on vastus Su enda iroonilises torkes? Et kui eesti liigas oleks sama sädelevaid pallureid kui koondises, nii meie kui portu omas, et siis ikka tuleks. Nojah. Decod/Ronaldod ei mängi eesti liigas kunagi. Aga kui sul on platsil tuttavatest nimedest Reim ja Sass ja Tibu ja kõik teised on mingid suvalised Jäped, et siis jätab külmaks ju ka... Et ei ole seksikas, nagu öeldakse.
                          Ah jaa ja üks asi veel. Põhjuse nimi on Pohlak. Liiga palju mingit läbu on selle mehega seoses. Ja on teinud Flora toetamise kuidagi selliseks..... ebameeldivaks. Ausalt.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Kõik õige kuni selle Pohlaku osani...
                            Ei saa mina aru kuidas saab klubi president nii mõjuda,et muidu klubi toetav ja vutti armastav inimene staadionile ei tule???
                            Minu meelest jummala pohh kes keda neil peres peksab või kelle ego suurem oli,kas Arno või Sahhiibi...
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas marcello


                              Kõik õige kuni selle Pohlaku osani...
                              Ei saa mina aru kuidas saab klubi president nii mõjuda,et muidu klubi toetav ja vutti armastav inimene staadionile ei tule???
                              Minu meelest jummala pohh kes keda neil peres peksab või kelle ego suurem oli,kas Arno või Sahhiibi...
                              nojah. see peksmine. see on üldiselt viimane asi Tema asjade juures mis mind torgib.
                              Rohkem see bluff statka ja seele kaudu ka minu papi kasutamise ümber. Siis on mul üsna suhted väikeseid klubisid bushivate meestega. Pohlaku aadressil ei kuule nende suust mitte ÜHTEGI head sõna. Ja need mehed ei ole kõik lollid ja ahned, nagu väidab teine pool. Ja siis inetused, mis olid Arnoga, siis inetused, mis olid nii eelmise hooaja avakoosolekul kui kuuldavasti ka sellel. Oeh.
                              Taevas ise teab, et ma uskusin jube kaua, aga ressursid on alati piiratud. Ja minu see ressurss sai otsa. Mõjub ikka. Eriti nii väikeses jalkakausis millest serveeritakse eesti vutisuppi.
                              Nüüd läksin kurvaks ka.

                              Aga esimene asi, et publik oleks platsis, oleks see, et stata saaks valmis. Et oleks olemas see pubi seal, kus saab mõnusalt enne ja pärast olla. Ja pange tähele publiku arv laksaks kohe 5 - 6 kordseks ja see oleks juba midagi.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Nojah...Sassid, Tibud jne meelitavad platsile? Ei ütleks...pigem meelitab mind platsile jalgpall, kui selline mäng. Ma lähen mängu vaatama - kasvõi siis Fc Valga ja Dünamo mäng - mis siis et seal kõik II järgulised mehed mängivad. Mäng ise võib ju olla põnev ja tasavägine - alati ei pea olema selleks staarid platsil. Ja kuidas saada Eesti liigas staariks? Kui ikka piiri taha ei kiika ega siis Eestis tähelepanu ei võida ka...vähemalt mina olen nii aru saanud. Eesti liigajalgpall ei ole tõesti võibolla tugevamat sorti, kuid siiski võib leida sealt nii mõnegi korraliku mängu, mida saab naudeldes vaadata. Ja senikaua kuniks kõik mõtlevad nii nagu uvv ei hakkagi keegi staadionil mänge vaatamas käima - pigem promo uvv oma tuttavate ja sõprade hulgas jalgpalli vaatamist staadionil ja tulge 10kesi vaatama - kõige paremini liigub info mööda ahelit - sina räägid mulle, mina kolmandale ja kolmas neljandale ja nii ühel heal päeval vaatab 100 inimese asemel juba 200 inimest mängu..Seniks kuni Eesti enda jalgpallifännidelt positiivset promo ei ole loota - seniks ei ole võimalust ka suuri publikuid staadionile loota. Ise peab asjaga ikka peale hakkama!
                                http://muhel.planet.ee/fm

                                EESTI FM (Football Manager) KLANN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X