320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.
    +10000

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.
      Reljeefselt aga täpselt öeldud, nõus!

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.
        Kui ainuke variant on 3 või 5 korda, siis pigem valiks 3x! Ja põrgusse võib ikka saata muidu.

        Jättes need varjundid osaliselt kõrvale, siis ma natukene kalduks sinna maailmavaatesse, et igat asja tuleb vaadata omas ajas.

        Kas ja kui suur on siinsete tunnetuslik tõenäosus sellele, et kui ei oleks AP-d, siis oleks olnud inimene, kes käitunuks jalgpalli ülesse ehitades puhtast altruismist. Ilma, et oleks omakasule mõelnud või enda rahakotti täitnud?

        Et kuigi 90% olen nõus käbi mõttega, siis see 10% siiski tõstatab asjaolu, et sul ei olnud alates 90ndatest valida armastava onu ja mittearmastava onu vahel, vaid oli valida onu, kes...

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Kui ainuke variant on 3 või 5 korda, siis pigem valiks 3x! Ja põrgusse võib ikka saata muidu.

          Jättes need varjundid osaliselt kõrvale, siis ma natukene kalduks sinna maailmavaatesse, et igat asja tuleb vaadata omas ajas.

          Kas ja kui suur on siinsete tunnetuslik tõenäosus sellele, et kui ei oleks AP-d, siis oleks olnud inimene, kes käitunuks jalgpalli ülesse ehitades puhtast altruismist. Ilma, et oleks omakasule mõelnud või enda rahakotti täitnud?

          Et kuigi 90% olen nõus käbi mõttega, siis see 10% siiski tõstatab asjaolu, et sul ei olnud alates 90ndatest valida armastava onu ja mittearmastava onu vahel, vaid oli valida onu, kes...
          Me ei saa kunagi teada, kas selline inimene oleks tõusnud.

          Vt. Indrek Kannik 2000ndate keskel.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Me ei saa kunagi teada, kas selline inimene oleks tõusnud.

            Vt. Indrek Kannik 2000ndate keskel.
            Tõsi jah... Aga kas sellega ei ole mitte see, et see omakasupüüdlikkus ei piirdunud AP-ga vaid kandus edasi neile, kes teda valisid?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Tõsi jah... Aga kas sellega ei ole mitte see, et see omakasupüüdlikkus ei piirdunud AP-ga vaid kandus edasi neile, kes teda valisid?
              Raske on vastu hääletada või vastu astuda sellele, kelle heast tahtest oleneb su entusiasmi finantseerimine.

              Ülejäänud küsimustes olin 2000ndes liiga noor et hinnata.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Raske on vastu hääletada või vastu astuda sellele, kelle heast tahtest oleneb su entusiasmi finantseerimine.

                Ülejäänud küsimustes olin 2000ndes liiga noor et hinnata.
                Ok, ei vaidle vastu, kindlasti tead olukorrast rohkem kui mina. Samas mul see "necessary evil" tees kuidagi kuklas siiski. Praegu 2021. a on hea tagantjärgi rääkida, kuidas oleks võinud nii ja oleks võinud naa, samas 90ndate läänes ida-euroopas asju ülesse ehitades see võimaluste ning konkurentide hulk ning konkurentide mentaliteet (ma kahtlustan) ei olnud see, mida praegu võib soojas toas eeldada. Isegi siis kui see tegevuse "kasum" võeti välja mitte 90ndatel vaid 00ndatel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ok, ei vaidle vastu, kindlasti tead olukorrast rohkem kui mina. Samas mul see "necessary evil" tees kuidagi kuklas siiski. Praegu 2021. a on hea tagantjärgi rääkida, kuidas oleks võinud nii ja oleks võinud naa, samas 90ndate läänes ida-euroopas asju ülesse ehitades see võimaluste ning konkurentide hulk ning konkurentide mentaliteet (ma kahtlustan) ei olnud see, mida praegu võib soojas toas eeldada. Isegi siis kui see tegevuse "kasum" võeti välja mitte 90ndatel vaid 00ndatel.
                  Noh, minu peas ei mängi jälle see mingit rolli. Kuigi mingis osas nõustun.

                  Edaspidi algab juba hinnangute lahing, milles siin foorumis osaleda ei viitsi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Noh, minu peas ei mängi jälle see mingit rolli. Kuigi mingis osas nõustun.

                    Edaspidi algab juba hinnangute lahing, milles siin foorumis osaleda ei viitsi.
                    aa sellepärast oligi huvitav sinu hinnangut lugeda, vastata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Ok, ei vaidle vastu, kindlasti tead olukorrast rohkem kui mina. Samas mul see "necessary evil" tees kuidagi kuklas siiski. Praegu 2021. a on hea tagantjärgi rääkida, kuidas oleks võinud nii ja oleks võinud naa, samas 90ndate läänes ida-euroopas asju ülesse ehitades see võimaluste ning konkurentide hulk ning konkurentide mentaliteet (ma kahtlustan) ei olnud see, mida praegu võib soojas toas eeldada. Isegi siis kui see tegevuse "kasum" võeti välja mitte 90ndatel vaid 00ndatel.
                      Võibolla olen ma liiga noor, et mõista, aga mispärast see 90ndate aspekt niivõrd oluline on?

                      Tegelikult ju ongi probleem selles, et aeg läheb edasi, väärtused ja valitsemise põhimõtted on muutunud, kuid jalgpalli juhtimine on sisuliselt terve selle aja vältel jäänud endiste põhimõtete juurde. Võimude lahusus, mis peaks olema tänapäeva ühiskonnas niivõrd elementaarne nähtus, on meie jalgpallis ju täiesti võõras. Selle asemel on meil tore süsteem, kus isa on alaliidu juht, poeg on suurima klubi president ning tütar teenindas alles hiljuti kohtunikuna venna klubi mänge.

                      Kirsiks tordil veel ka asjaolu, et isa roll ei piirdu ainult alaliidu juhtimisega, vaid palka teenib ta ettevõttelt, mille omanikuks on poja juhitav klubi. Mille eest ta palka saab? Mängijatega, sh koondislastega, arenguvestluste pidamise eest.

                      See ju kõlab jaburalt, ei? Necessary evil ei ole minu meelest siinkohal asjakohane, kui selle 20+ aasta jooksul võib tõelisteks võitjateks pidada vaid ühte kitsast seltskonda. Jalgpalliriigina pole me mitte ju isegi edukad olnud (kui väikesed sähvakad välja arvata). Kui ülaltoodud põhimõtete ignoreerimist üritatakse siin pehmendada sellega (jah, mitte konkreetselt sina), et meil on enam-vähem jalgpallistaadion olemas, siis on see minu arust ikka üks üsna halb diil.

                      Disclaimerina ütlen, et ega kedagi ei saa süüdi mõista enne kui puudub kohtuotsus. Minu ideaalmaailmas võiks siiski kehtida see põhimõte, et asjad mitte ainult ei pea olema ausad ja läbipaistvad, vaid ka sellisena näima.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Võibolla olen ma liiga noor, et mõista, aga mispärast see 90ndate aspekt niivõrd oluline on?

                        Tegelikult ju ongi probleem selles, et aeg läheb edasi, väärtused ja valitsemise põhimõtted on muutunud, kuid jalgpalli juhtimine on sisuliselt terve selle aja vältel jäänud endiste põhimõtete juurde. Võimude lahusus, mis peaks olema tänapäeva ühiskonnas niivõrd elementaarne nähtus, on meie jalgpalli ju täiesti võõras. Selle asemel on meil tore süsteem, kus isa on alaliidu juht, poeg on suurima klubi president ning tütar teenindas alles hiljuti kohtunikuna venna klubi mänge.

                        Kirsiks tordil veel ka asjaolu, et isa roll ei piirdu ainult alaliidu juhtimisega, vaid palka teenib ta ettevõttelt, mille omanikuks on poja juhitav klubi. Mille eest ta palka saab? Mängijatega, sh koondislastega, arenguvestluste pidamise eest.

                        See ju kõlab jaburalt, ei? Necessary evil ei ole minu meelest siinkohal asjakohane, kui selle 20+ aasta jooksul võib tõelisteks võitjateks pidada vaid ühte kitsast seltskonda. Jalgpalliriigina pole me mitte ju isegi edukad olnud (kui väikesed sähvakad välja arvata). Kui ülaltoodud põhimõtete ignoreerimist üritatakse siin pehmendada sellega (jah, mitte konkreetselt sina), et meil on enam-vähem jalgpallistaadion olemas, siis on see minu arust ikka üsna halb diil.

                        Disclaimerina ütlen, et ega kedagi ei saa süüdi mõista enne kui puudub kohtuotsus. Minu ideaalmaailmas võiks siiski kehtida see põhimõte, et asjad mitte ainult ei pea olema ausad ja läbipaistvad, vaid ka sellisena näima.
                        Siin on ju tegelikult mitu punkti:

                        1. kas see, mis meid siia toonud, peaks viima meid edasi?
                        2. kas see, mis meid siia toonud, oli ajastut arvestades vale?
                        3. kas see, mis meid siia toonud, oleks ajastut arvestades võimalik teistmoodi?

                        jne.

                        Et nagu ma oma esimeses postituses tegelikult ütlesin, siis väga suures osas nõus selle vaatega, mida käbi esindas. Lihtsalt huvitav on minu jaoks arutellu kaasata ka teisi vaatenurki. Tekib progress, mitte kajakamber, või nii.

                        Ja ega ma ei soovi üldse vaielda vastu su mõttele või argumentidele tegelikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          aa sellepärast oligi huvitav sinu hinnangut lugeda, vastata.
                          Mingi teine aeg, mingi teine platvorm.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            kes pole kursis teemaga, siis soovitan lugeda siin foorumis olevat teemat Pohlak- kasulik või kahjulik
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Flora peaks homme ikka all-in võidu peale minema, mis siin ikka viiki mängida.

                              Kommentaar


                                Küsimus sellesuvistele eurosarjaveteranidele. Mis kellaks peaks täna kohale minema? Värav on nr 5 ja kohad on läänetribüünil, kuhu vist väga palju pileteid tavaliselt ei müüda.

                                Selle järgi võiks eedada, et suurt saba antud väravas pole. Aga kas sisse saab vaid “oma” väravast või igalt poolt?
                                i don\\\'t want cos i just get

                                Kommentaar

                                Working...
                                X