Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Anorthosis võitis Genti 1:0 ning tabeliseis siis Gent 10p, Partizan 7p, Flora 5p ja Anorthosis 5p. Väravatevahe Floral parem 5:7 vs Anorthosise 5:8. Kõigil on mille peale mängida.

  Kommentaar


   Ja kui Anorthosis peaks 2:0 ja Flora 2:1 võitma, siis on nii punktid, omavahelised mängud, väravate vahe, löödud väravad, võõrsil löödud väravad, võidud ja võõrsil võidud kõik võrdsed ning edasipääs otsustatakse punaste/kollaste kaartide põhjal, kus Floral on 6 kollast kaarti Anarthosise 13 vastu. Oleks Flora Partizanile veel ühe värava löönud, oleks Floral võimalus ka Partizani viigi korral edasi pääseda.

   Kommentaar


    Iseenesest huvitav olukord alagrupis enne viimast vooru. Kahepunktiline eelis on küll Partizanil aga kõik kolm Gentist allapoole jäävat klubi võivad tõusta teiseks või jääda viimaseks

    Kommentaar


     Euroopa väikeriigid saavad seda Konverentsiliigat tuliselt armastama hakata. Oled tubli, tuleb nii palju raha ja feimi, et kõigel on rohkem mõtet. Pealtvaatajaid tulevad rohkem euromänge vaatama jne. See on võimas mis Flora on teinud ja olen 100% kindel et teised Meistriliiga klubid vaatavad seda inspireerivalt väga kadedalt praegu. Nii areneme ka rohkem - me kõik.
     Vb see Flora Euro-edu ongi selle jalgpalliaasta eredaim asi, mis juhtunud. Jah, mulle meeldis ka koondise taaselustumine Häberli all ja Balti turna võit, aga need saavutused klubitasemel tunduvad kuidagi et siiski sammuke on rohkem ära tehtud. Jätku!
     Lisandunud suur rahapool pannakse ilusasti tulevikukasvu ma loodan.
     If need be, even our keeper scores!

     Kommentaar


      Minu jaoks Eesti jalgpalli top 3 tulemus. Legend balkani riikidest, kui "ebamugavast" vastasest sai järjekordselt jalge alla trambitud ja ma ei näe muud võimalust, kui see kulunud klišee igaveseks ajaloo prügikasti visata. Kordi ja kordi oleme me seda Ida-Euroopa jalgpalli kantsi mutta peksnud. Serblased võivad meist eriti halbu unenägusi näha- 2x häbistasime nende koondist, Flora pani purki nii Radnicki kui eile Partizani.
      Olgu päev milline tahes aga sellised tulemused on suureks kiituseks meile ja piinlikuks seigaks jalgpalli suurriigile nagu Serbia. Forza FCF!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


       Ka minu jaoks väga võimas emotsioon eile staadionilt. Täiesti ei kuskilt tuli väga vägev tulemus. Oleks vaid seda rahvast veel rohkem old, ilmselgelt väärinuks mäng rohkem kui 2000 pealtvaatajat. Poleks veel aasta alguses uskunud, et lähen Novembri lõpus eurosarja vutti Eestis vaatama, kusjuures isegi külm ei hakanud statal. Imelik, et Partizani fänne leidus ka tavapubliku hulgas kui nad üksteisele staadionilt laulsid. Miskipärast nad olid mängu edenedes üha rohkem vaiksemalt . Henn on kunn, paneb rahulikult Kuraksini põhisse eurosarja mängus ning mees ei tee üldse halba partiid. Võimas! See mäng lisas ka tiitli nimel Premium liigas korralikult vürtsi juurde. Flora pole väga kaua vast ka kihlveokontorites Paide vastu 1.44 koefitsendiga favoriit olnud.

       Kommentaar


        Tublid!

        Pühapäeva hommikul korrata!

        Kommentaar


         Krdi kahju ikka. Kui euromängus olid munadega vahetused, oleks võinud siin ka proovida ja Vassiljevi võtta enne Soomets/Millerit.

         Kommentaar


          Selle tuhhi pealt nüüd Gent vaja ära suruda.

          Kommentaar

          Working...
          X
          {literal} {/literal}