320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pürot ei saa lasta ju, sinusugused kipuvad siis kohe Foorumis nutma, et suits läheb silma. Kahju kohe, et polegi millegi kallal tänitada? Flora fännid ei teinud pürot, ei karjunud rassistlikke märkusi, ei midagi? Sitt päev ikka.

    Vile oli nõrk, mis nõrk. Floral jäeti esimesel poolajal täiesti korrektselt löödud värav lugemata, nagu ka Kaljul teisel poolajal. Vilet oli minimaalselt Flora kahjuks ja maksimaalselt kasuks? Mis olukordades küll? Paluks ülevaadet.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Pürot ei saa lasta ju, sinusugused kipuvad siis kohe Foorumis nutma, et suits läheb silma ja . Kahju kohe, et polegi millegi kallal tänitada? Flora fännid ei teinud pürot, ei karjunud rassistlikke märkusi, ei midagi? Sitt päev ikka.

      Vile oli nõrk, mis nõrk. Floral jäeti esimesel poolajal täiesti korrektselt löödud värav lugemata, nagu ka Kaljul teisel poolajal. Vilet oli minimaalselt Flora kahjuks ja maksimaalselt kasuks? Mis olukordades küll? Paluks ülevaadet.
      Mingi periood 70-85 ei antud vist ühtegi vilet Flora kahjuks. Kõik kahevõitlused keskväljal jne oli kohtuniku Heil Himmler Flora fännitribüüni poole püsti. Flora fännide üle ma ei hädaldagi, sest üllatavalt hästi oli teid kohati kuulda ja mingi karja laste kohale vedamine on ka võrdlemisi mõistlik.

      Pluss teine küsimus, et kas Nõmme Kalju fännid said enda roosa udu seest mängu lõpuks aru, et väravat ei loetudki?

      Ja veel. Et mismõttes "minusugused"? Ma vingun siis, kui te mingi totaalse full retard naljaga hakkama saate. Kahjuks olete nendega saanud ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Pluss teine küsimus, et kas Nõmme Kalju fännid said enda roosa udu seest mängu lõpuks aru, et väravat ei loetudki?
        Pole tähtis, millest fännid aru said või mitte. Mõlemale meeskonnale jäeti täiesti määrustepäraselt löödud väravad lugemata. Püüan olla objektiivne ja tunnistan, et ka Kalju värav oleks pidanud lugema, nagu ka Flora lugemata jäänud värav.

        Minuarust oli kogu see vilepartii üks naljanumber. Mina sellist Kalju eelistamist platsil ei näinud, pigem tundus nii mõneski olukorras, et Florale tehakse liiga (aga no eks mul olegi raske objektiivne olla). Võtame näiteks Kamsi kollase kaardi olukorra, täiesti mõistetamatu, Inglismaal poleks seda veakski nimetatud.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Niuke võit saada? Halb hakkab..... Aus mäng oleks old 1-1 + Kalju surus teid 80-90 minutitel täiega... Vedas Teil! Kohtunik Halastas teile ikka kõvasti! Vaadake, et niiga õhku täis ei lähe, peale seda võitu.

          Kommentaar


            väravajärgse külakuhja all vigastada saanud Jürgenson
            oli päris Darwini auhinda väärt moment, pole isegi toredate linkide teemast midagi niisugust näinud
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              vead. Kalju 24 vs EJL Flora 11.

              Mingi veerantunnise perioodi jooksul, kui Kalju hakkas mängu tagasi tulema, vilistati tiimi kahjuks KÕIK kahevõitlused, ei loetud väravat, Floral lasti rünnates pall üle otsajoone lasta ja ei vilistatud jnejne. Sisuliselt selle perioodiga kadus ka Kalju võitlusvaim. Piinlikult ühte auku vile.

              Kommentaar


                Surumisest oli asi küll kaugel. Florakad tõmbusid kaitsesse lõpus ja kõik. Reaalselt oli teil ainult kaks võimalust ju. Jaapanlase sitt esimene puude ning äravõetud värav.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
                  Niuke võit saada? Halb hakkab..... Aus mäng oleks old 1-1 + Kalju surus teid 80-90 minutitel täiega... Vedas Teil! Kohtunik Halastas teile ikka kõvasti! Vaadake, et niiga õhku täis ei lähe, peale seda võitu.
                  Et siis 10 minutit suruda tähendab, et terve mäng olite paremad jah? Minu arust on pigem Kalju fännid need, kes on õhku täis läinud peale esimest ringi, oligi aeg maa peale tuua teid. Nüüd ootaks kommentaare stiilis, et Quinteri ja Jevdo ei mänginud jne. Ise täna kahjuks staadionile ei jõudnud, kuid nii palju kui õnnestus telekast näha oli üpris võrdne mäng ja olukordi lõid mõlemad. Kalju lugemata väravale eelnenud olukorrale selle korduse järgi, mis telekast väga kiiresti korra läbi jooksis on raske öelda aga tundus tõesti, et oleks pidanud lugema. Flora lugemata väravat kahjuks ei näinud. Kohtuniku poolt mingit üliselgelt Flora eelistamist kohe kindlasti ei olnud. Katsuge nüüd olla natukene, Flora vääris tegelikult seda võitu ikka väheke rohkem täna ja tahtis rohkem. Kalju oli siiski üsna kehvakene. Tsenderduste ja nurgalöökidega ei saadud absoluutselt hakkama ning Teleš oli kah üsna keskpärane.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Analoogses olukorras, kus see Kalju kili vea eest kollase sai ja seejärel kohtunikku tõukas, sai Sander Puri punase kaardi ja 4 mängu tribüünil karistuse, niiet läks hästi, et Kalju 10-kesi ei pidanud seda mängu lõpetama. Kui juba kohtunikutööst rääkida.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Kohtunik võttis Kassaist õppust!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                        Analoogses olukorras, kus see Kalju kili vea eest kollase sai ja seejärel kohtunikku tõukas, sai Sander Puri punase kaardi ja 4 mängu tribüünil karistuse, niiet läks hästi, et Kalju 10-kesi ei pidanud seda mängu lõpetama. Kui juba kohtunikutööst rääkida.
                        Hea tähelepanek. Ma ise ka imestasin, et kohtunik nii rahulikuks jäi sellises olukorras. Ilmselgelt Wakui tõukas teda.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Mis siin ikka vaielda... Minu arust oli Kalju parem.. Kohtuniku vile oli ühelepoolele...... Hooaeg on veel pikk, Kalju tuleb see aasta meistriks, täiesti kindel selles. fcfloraforever, kindlasti mängis Quintieri vigastus suurt rolli, ta oleks kindlalt sahistanud täna... Mitte, et vabandaks, aga ta tase on ilmselgelt üle. Selle mängu võib kohe kindlasti viigina kokku võtta, kuid skoorina see kahjuks ei kajastunud. Mina toetan Kaljut igas olukorras!

                          Kommentaar


                            See Wakui puri-tegemine oli üsna kahtlane jah. Ei, lõbus oli.

                            Kommentaar


                              jalka fänn, sa oled lammas.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Sul pole liht midagi muud öelda... Sa oled kindlasti selline, kes hindab mängu pealelöökide ja skoori järgi ja pallihoidmine Kaua sa jalgpalli vaadanud oled?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X