320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et tegemist on väga soliidse akadeemiaga, mis on tippvutti nii mõnegi nime tootnud. Kui peaks lepingu teenima, siis loodan, et kohalikud vutikommentaatorid vähemalt korra ta nime ka otse-eetris ära mainivad.

    Kommentaar


      No see tüüp olgu Sappinenist ikka peajagu üle, vastasel korral ei näe ma küll mingit objektiivset põhjust lepingu sõlmimiseks.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        No see tüüp olgu Sappinenist ikka peajagu üle, vastasel korral ei näe ma küll mingit objektiivset põhjust lepingu sõlmimiseks.
        Ründaja toomine on tõesti veidi küsitav. Post, Alliku, Prosa, Torop, Gussev ja Sappinen on minu arust täiesti soliidne valik.

        Kommentaar


          Sittagi see negru floras mängima hakkab!
          Vaikne.....

          Kommentaar


            Algselt postitas Hunt Vaata postitust
            Sittagi see negru floras mängima hakkab!
            Hakkab looma

            Kommentaar


              Meerits toodi siis laenulepinguga 5. kuuks.

              Kas ta nüüd teab seda, et kaua tohib vv palli käes hoida?
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Pedõk on tegelikult viimasel ajal üsna stabiilne ja korralik väravas olnud. Muidugi tore jälle Meeritsat Flora väravasuul näha.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Flora ründemäng sai uue käigu taaskord juurde.

                  Kommentaar


                    Meerits, Pedõk, Toom. Veits paljuks ei lähe?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Meerits, Pedõk, Toom. Veits paljuks ei lähe?
                      kui ma nüüd et eksi, oli mõni aasta tagasi Levadial sarnane olukord.. Kaalma, Kütt, Lepmets

                      Aga Flora puhul on erinevus see, et Meerits on 5 kuuks. Seega pole mõtet ka mujale saata kedagi. Või ehk umbes samaks perioodiks Kure väravat kaitsma..

                      Kommentaar


                        Üks viiakse pooleks hooajaks kuresse raudselt.

                        Kommentaar


                          Stas ja Meerits hakkavad pooleks mängima, ma julgeks pakkuda. Kui on teada, et Meerits tuleb eesmärgiga mänguaega ja jalad alla saada vaid selleks, et viie kuu pärast tagasi minna, siis ei usu hästi, et Stas pingile istutatakse. Toom, paraku, ilmselt küll.

                          Kommentaar


                            Markot on tõesti tore jälle näha. Pooleks mängimine oleks huvitav aga minu arust ebatõenäoline.
                            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                            Kommentaar


                              hea uudis. klubi soovib end tugevdada ning iga mees peab enda eest seisma. kui Meerits on parem, kui Pedõk või Toom, siis on see pigem pingile jääjate probleem, kuidas sealt väljakule pääseda. igal juhul on Meeritsal parim väljalöök ja sellega koos kiire rünnaku algus alati ohtlik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                                Üks viiakse pooleks hooajaks kuresse raudselt.
                                Kures on see positsioon juba soliidselt täidetud - SS Palm ja Riido Reiman - seega üsnagi väheusutav, et mõlemad nö noored projektid seal pinki nühkima pandakse ehk jagama teist-kolmandat kinnast võib-olla.

                                T.Kalevis on kipritega üpris lahtine või isegi kahtlane seis, aga samas ei taha jälle uskuda et Flora sinna oma mehepoegi saadab. Samuti mitte Infoneti, kus ka iseenesest ML tasemel kipper puudub.

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X