320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    See uus koduleht pidi algselt veebruari lõpuks valmima. Kaua siis aega võtab? Mõni teadja?
    Minu teada ei olnud veebruari lõpp, vaid hiljem. Ei mäleta seda aega praegu millal tulema pidi. Mäletan, et aega pidi minema

    Kommentaar


      Minuarust eelmise aasta lõpul-selle aasta alul räägiti veebruari lõpust. Aga ma võin ka eksida. Peaasi, et ikka tuleb.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Minuarust on eelmise aasta lõpul-selle aasta alul räägiti veebruari lõpust. Aga ma võin ka eksida. Peaasi, et ikka tuleb.
        Eks Jaanus või Jaanus oskab täpsemalt öelda

        Kommentaar


          Kõige hiljem saime A.Le Coq murule ja Sportlandi tellingtribüünidelt minema 2010 a. 8. mail, alles 11. voorus.
          Kisub vist sedapidi, et 2013 a. hooajal veel hiljem?

          6. aprill Kaljuga vast mitte
          13. aprill Levadiaga ülimalt kahtlane, vist mitte.
          Kui 26.04 Tammekaga ikka veel mitte,
          siis 11.05 Sillamäega oleks juba Rekord
          ja järgmine võimalus:
          14.06. Transiga
          Kui selle maha magame või edasi lükkame, on Jaanipäev läbi ja esimene A. Le Coq'il murulmäng 8.juulil, äge kalender (märtsis mängime-juunis puhkame) ja kliima meil

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Kõige hiljem saime A.Le Coq murule ja Sportlandi tellingtribüünidelt minema 2010 a. 8. mail, alles 11. voorus.
            Kisub vist sedapidi, et 2013 a. hooajal veel hiljem?
            Kui rahvusstaadioni staatuse tõttu EJL'i poolt 30k euri magama pandud kunstliku murukasvatamise tagajärjel ka varem statale ei saa, siis küsiks küll, et mida kuradit?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Kui rahvusstaadioni staatuse tõttu EJL'i poolt 30k euri magama pandud kunstliku murukasvatamise tagajärjel ka varem statale ei saa, siis küsiks küll, et mida kuradit?
              Kui õue lähed, siis peaksid aru saama, miks muruleminek venida võib. Aknast vaadates võib ju tunduda, et väljas ammu kevade, kuna päike särab igapäev.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Kui õue lähed, siis peaksid aru saama, miks muruleminek venida võib. Aknast vaadates võib ju tunduda, et väljas ammu kevade, kuna päike särab igapäev.
                Kahjuks pean ikka aeg-ajalt õues käima jah.

                Aga minu point oli selles, et tänu Eesti-Andorra mängu ettevalmistusele sai Arena hea hoo uueks hooajaks valmistumiseks ette nagu. Kui teised staadionid peavad ootama lume ja jää kadumist staadionilt, siis Arena kate saab juba igapäevaselt päikest ja protsess peaks nagu kiirem olema. Kui Kalju ja Levadia jõuavad Kadriori staadionile ennem kui Flora Arenale, siis peaks küll nagu küsima, kas see telgi kasutamine iga talv üldse majanduslikult mõttekas on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Kahjuks pean ikka aeg-ajalt õues käima jah.

                  Aga minu point oli selles, et tänu Eesti-Andorra mängu ettevalmistusele sai Arena hea hoo uueks hooajaks valmistumiseks ette nagu. Kui teised staadionid peavad ootama lume ja jää kadumist staadionilt, siis Arena kate saab juba igapäevaselt päikest ja protsess peaks nagu kiirem olema. Kui Kalju ja Levadia jõuavad Kadriori staadionile ennem kui Flora Arenale, siis peaks küll nagu küsima, kas see telgi kasutamine iga talv üldse majanduslikult mõttekas on.
                  Päikesest vähe kasu, kui kraadid on 0 ligidal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Kahjuks pean ikka aeg-ajalt õues käima jah.

                    Aga minu point oli selles, et tänu Eesti-Andorra mängu ettevalmistusele sai Arena hea hoo uueks hooajaks valmistumiseks ette nagu. Kui teised staadionid peavad ootama lume ja jää kadumist staadionilt, siis Arena kate saab juba igapäevaselt päikest ja protsess peaks nagu kiirem olema. Kui Kalju ja Levadia jõuavad Kadriori staadionile ennem kui Flora Arenale, siis peaks küll nagu küsima, kas see telgi kasutamine iga talv üldse majanduslikult mõttekas on.
                    Majanduslikult ei ole see mingil juhul mõttekas, aga kuna valikmänge surutakse alati märtsi kuus Tallinnasse, siis ilma telgita oleks päris katastroof.

                    Kommentaar


                      Kodulehe osas töö käib. Kuna olen olnud kodulehtede valmimisega seotud ligi kümmekond aastat väga lähedalt (kuni selleni välja, et 2008. aasta Pekingi OM sait valmis avatseremooniale eelnenud ööl lausa progeja selja taga istudes), siis tean, et need asjad kipuvad venima. Eriti kui on soov teha "kaua tehtud kaunikest". Programmeerimine on alanud. Lisan ühe näidise, selle osas ei soovi muid kommentaare, kui vaid visuaalne esmamulje, sest suur osa tekste on vaid katsetused.

                      index.jpg

                      Kommentaar


                        Flora uued särgid tulevad Pumalt ja peasponsoriks saab Skype?
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Eks Jaanus või Jaanus oskab täpsemalt öelda
                          Mina igatahes ei oska !
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                            Flora uued särgid tulevad Pumalt ja peasponsoriks saab Skype?
                            Hehee - need on siiski progejate poolsed avalehe pildikatsetused.

                            Kommentaar


                              Flora FB lehel väga vinged pildid. eriti meeldis mulle Meelis Peitre oma. 5+

                              Kommentaar


                                Muidu tundub leht igati äge, aga see kirjafont "together foreveril" on minu maitse jaoks inetu.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X