320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL Aastalõputurniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Teiresias
    replied
    AHHAHAHAHHA,M TEGELT??? :d:d:yhehe noh raisk, minu kärn siis. vabandust tülitamast

    Leave a comment:


  • sherf
    replied
    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    wut? ejl kodukas ütleb et pjk võitis...
    See on 2009 aasta turniir.(EJL kodukal)

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    wut? ejl kodukas ütleb et pjk võitis...

    Leave a comment:


  • INCE
    started a topic EJL Aastalõputurniir

    EJL Aastalõputurniir

    Naiste Meistri- ja Esiliiga turniir Viasat karikatele 30. detsembril

    A: 1. Pärnu JK 12, 2. Põlva FC Lootos 7, Tallinna FC Flora II 7, Tartu JK Tammeka 3, FC Kuressaare 0

    B: 1. Tallinna FC Flora 10, 2. Tallinna FC Levadia 7, JK Tallinna Kalev 4, Pärnu JK II 3, Nõmme JK Kalju 2

    Alagrupimängud:
    09:00 B Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1:0
    09:15 B Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 1:0
    09:30 A Pärnu JK - Tallinna FC Flora II 1:0
    09:45 A Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 4:0
    10:00 B Tallinna FC Flora - Pärnu JK II 1:1
    10:15 B JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju 0:0
    10:30 A Tartu JK Tammeka - Pärnu JK 0:3
    10:45 A Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare 2:0
    11:00 B Pärnu JK II - JK Tallinna Kalev 1:2
    11:15 B Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1:2
    11:30 A Põlva FC Lootos - FC Kuressaare 4:0
    11:45 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora II 0:1
    12:00 B JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 0:1
    12:15 B Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II 1:1
    12:30 A FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 0:2
    12:45 A Pärnu JK - Põlva FC Lootos 1:0
    13:00 B Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 1:3
    13:15 B Pärnu JK II - Tallinna FC Levadia 0:0
    13:30 A Tallinna FC Flora II - Põlva FC Lootos 1:1
    13:45 A FC Kuressaare - Pärnu JK 1:5

    Kohamängud:
    14:00 A1 Pärnu JK - B2 Tallinna FC Levadia 1:1, pen. 0:2
    Väravad: Olga Ivanova - Annika Tikk
    Penaltid realiseerisid Margarita Žernosekova ja Inna Zlidnis, Liivi Sõrmuse löögi tõrjus Annika Tikk, Kaire Palmaru lõi latti.

    14:15 A2 Põlva FC Lootos - B1 Tallinna FC Flora 0:5
    Väravad: Liis Emajõe 2, Saron Läänmäe, Maarija Mikiver, Tiina Trutsi

    14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK - Põlva FC Lootos 2:2, pen. 2:3
    Väravad: Kairi Himanen, Olga Ivanova - Ave Pajo, Signy Aarna
    Pärnulannadest realiseerisid penaltid Olga Ivanova ja Kaire Palmaru, Anete Paulus aga lõi mööda. Lootose eest lõid täpselt Kirta Targre, Signy Aarna ja Kristel Kotkas.

    14:45 FINAAL Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0:0, pen 2:3
    Väravad: -
    Täpselt lõid penalteid Margarita Žernosekova, Inna Zlidnis, Kethy Õunpuu, Liis Emajõe ja Saron Läänmäe. Aljona Sasova löögi tõrjus Getter Laar.

    FC Flora: Getter Laar, Liis Pello, Pille Raadik, Kethy Õunpuu, Liis Saharov, Liis Emajõe, Maarija Mikiver, Gerli Israel, Hannaliis Jaadla, Tiina Trutsi ja Saron Läänmäe.

    FC Levadia: Annika Tikk, Stanislava Russakova, Inna Zlidnis, Aljona Sasova, Maria Krugljak, Margarita Žernosekova, Oksana Zõkina, Natalja Plištš, Kaidi Jekimova ja Helis Rõuk, treener Maksim Rõtškov.

    Põlva FC Lootos: Kristel Kotkas, Sabine Cervenaka, Kadi Einola, Grete Kolbakov, Mari Abel, Sixtina Ladva, Geete Paulus, Kirta Talgre, Signy Aarna, Riin Emajõe, Sandra London, Raili Pärt, Keidi Käis ja Ave Pajo, treener Kaido Kukli.

    Turniiri parim väravalööja: Liis Pello (FC Flora),
    parim väravavaht: Getter Laar (FC Flora),
    parim mängija: Aljona Sasova (FC Levadia).


    Kõik väravalööjad:
    4 Liis Pello, Tallinna FC Flora
    4 Kaire Palmaru, Pärnu JK
    4 Olga Ivanova, Pärnu JK
    3 Liivi Sõrmus, Pärnu JK
    3 Liis Emajõe, Tallinna FC Flora
    3 Ave Pajo, Põlva FC Lootos
    2 Margarita Žernosekova, Tallinna FC Levadia
    2 Karina Kesvatera, Tartu JK Tammeka
    2 Mari Abel, Põlva FC Lootos
    2 Lea Saapar, Tallinna FC Flora II
    2 Saron Läänmäe, Tallinna FC Flora
    2 Maarija Mikiver, Tallinna FC Flora
    2 Kairi Himanen, Pärnu JK
    2 Signy Aarna, Põlva FC Lootos
    1 Sixtina Ladva, Põlva FC Lootos
    1 Liis Ude, Pärnu JK II
    1 Miina Kallas, Tallinna FC Flora II
    1 Pirjo Peterson, JK Tallinna Kalev
    1 Kateriin Pani, Pärnu JK II
    1 Pille Parre, JK Tallinna Kalev
    1 Maria Krugljak, Tallinna FC Levadia
    1 Kristel Kotkas, Põlva FC Lootos
    1 Grete Kolbakov, Põlva FC Lootos
    1 Sandra London, Põlva FC Lootos
    1 Kätlyn Ohtla, Tallinna FC Flora II
    1 Ragne Hindrimäe, Nõmme JK Kalju
    1 Kati Liibak, Pärnu JK II
    1 Sirle Romanenko, Nõmme JK Kalju
    1 Gete Grahv, FC Kuressaare
    1 Annika Tikk, Tallinna FC Levadia
    1 Tiina Trutsi, Tallinna FC Flora
Working...
X