320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Välisturniirid

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Välisturniirid

  Iga aasta on mõni tüdrukute või naiste võistkond ka väljamaa turniirile sattunud. Teemas võiks siis nende tulemusi kajastada.

  SK 10 Premium U17 hetkel võistlemas Taanimaal Dana CUP-il.

  Oma alagrupp lõpetati kaotuse, viigi ja võiduga tõusvas joones.
  http://www.danacup.dk/desktopmodules.../resultat.aspx

  täna siis kell 15:40 1/8 kohamäng B-finaalgrupis sakslaste Eintracht Lüneburgiga
  pöidlad pihku
  299195

  #2
  Flora 94 tüdrukud käisid Gothia Cup-il, esimesele mängule Mariebo IK (Rootsi) vastu jõudsime transpordiprobleemide tõttu paar minutit enne avavilet ja see jättis ka oma jälje - poolaja kaotasime 0:3 ja teist poolaega domineerides jäi lõpptulemus 1:3, meie värav Liis Lepikult.
  2. mängus FC Flora Tallinn - Skurups AIF (Rootsi), jätkusid probleemid kaitseliini kokkumänguga ja võidetava vastasega 3:3 (poolaeg 1:0) väravad Tiina Trutis 2 ja Saron Läänmäe. Positiivse külje pealt sai 2 korda kaotusseisust välja tuldud.
  3. mäng MSG Erbach/Selters (Saksamaa) - FC Flora Tallinn jäi tulemuseks 1:0 võit ning puudu 1 värav, et A playoffi jõuda. Kahju, võimalusi oli. Värav Tiina Trutsilt.
  B playoffis saime kohe 2. ringi ehk 1/16 finaali kui 3. koha omanik ning läksime kokku tiimiga Bergens Best SC (USA). Mäng kulges meie suure domineerimise all ning lõime ka suhteliselt kiiresti värava ära - Tiina Trutsi, kuid edaspidi oli vastaste värav justkui nõiutud, küll jäi mitu korda 1-1 olukorras ette väravavaht, küll tõrjusid kaitsjad 2 korda väravajoonelt, pall käis ka latis ning väravavaht tõrjus ohtlikud kauglöögid üle värava kuid mitmetel nurgalöökidel jäi alati midagi puudu. Vastastel õnnestus aga korra üle poole saada ja kaitseprohmakas lubas vastaste ründaja väravavahiga 1-1 jõuda ning külmavereliselt selliseks ka skoori muuta. Penaltid! Ilmselgelt oli värav Flora mängijatele liiga väike ja pinge liiga suur - 2 möödalööki (üks posti ja teine üle) ning 2 vv tõrjet tähendas 2:1 võitu penaltitega. Kokkuvõttes olid turniiri mängud kramplikud ja üritati vägisi. Turniiri viimasel päeval tegime veel ka sõprusmängu Skurups AIF-iga kellega 3:3 viiki varem olime leppinud ja nüüd vahetusmängijatega alustades ilma 6 koondislaseta ja ühe tõbise koondisekandidaadita näidati väga ladusat ja ilusat mängu ning võideti avapoolaeg 1:0 Merliin Vellendi väravast ja teiseks poolaajaks tõid vastased kõik oma 2-3 parimat mängijat ka väljakule ning lisaks veel täiskasvanud naisterahvast abitreeneri millele vastasime ca 5-10 minutit hiljem 5 vahetuse ja 2 väravaga Tiina Trutsilt ning võtsime väga kindla 3:0 võidu. Vastasel oli kogu mängu peale ehk 1 võimalus. Selle mängu põhjal oleksime võinud palju kaugemale jõuda, loodetavasti teevad tüdrukud sellest omad järeldused ning ei lase neil põhjustel mis seda ei võimaldanud enam korduda, seda enam, et finaali vaadates oli meile selge, et ühte võistkonda sealt oleks võinud täiesti reaalselt võita.
  Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

  Kommentaar


   #3
   Väga tublid, aga oleks võinud siis SK 10 Premiumi tulemused ka juba korraga ülesse panna, mängisite ju sama vanust

   SK10 Premium Gothia CUP-il

   Sollentuna Fotboll IF - SK 10 Premium 4:3
   SK 10 Premium - IFK Nyköping 0:6
   Floby IF - SK 10 Premium 1:1

   tartlaste teekond lõppes juba 1/32 mänguga
   Älvsjö AIK FF 1 - SK 10 Premium 3:1

   Dana CUP-il pidi SK10 Premium täna 1/8 finaalis tunnistama sakslaste 2:1 paremust
   299195

   Kommentaar

   Working...
   X