320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • junks
    replied
    Replying to Topic \'kohtunikud\'

    Nende noorte II liiga mängude kohtunikega on jama lugu küll.
    Nagu teada paneb selles sarjas koduvõistkond kohtuniku välja ning seetõttu võibki ühel mängul sattuda \"mängutalitsejaks\" norm tyyp ja samas teisel jälle totaalne käpard.
    Muide Chobram, ma olin selle Ajax-i mängu ajal platsil(sinuga ühes tiimis) ja ega parem lugu polnud ka Võrus, kus oli kohtunikuks mingi meievanune (umbes 16 a.) tüüp, kes vilistas oma meeskonna käskude järgi.
    Aga näiteks Põltsamaal oli kohtunikuks korralik, isegi kohtunikuvormis olev, mees.
    Ja ka meie mängudel oli lausa ülikorralik kohtunik, kelle vilistamise juures ei olnd näha mingit ebakindlust ega ebavõrdsust.

    Üldiselt, ma ei tahagi nii väga, et noorteliiga, kasvõi noorte II liiga, kohtunikud oleksid EJL-i poolt määratud ja kõva palgaga, vaid kuna EJL võiks lihtsalt need tüübid, kes vilistavad noorte mänge, üle vaadata nii, et sinna mingeid n.ö. tattnokkasid ei satuks.

    Leave a comment:


  • Väravavaht
    replied
    Replying to Topic \'kohtunikud\'

    Meil on ka karulõustad kohtunikud kes ei oska määrata selget suluseisu ja ei saa aru rt, karistusalastväljaspool ei tule penalt, tõeline chumba

    Leave a comment:


  • Black_Magic
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    mis teha, on olemas kohtunikke, kes on turbapead ja on olemas kohtunikke, kes on head. Aga neid HÄID kohtunikke ongi siin eestis väga vähe, kes vilistaks noortevõistlustelgi õieti. Krt, ma ei saa aru, alati mingi turbapea kohtunik rikub mängu ära

    Leave a comment:


  • Ono
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    Algselt tegi selle postituse Chobram


    ma toon n2ite mix peax olema ca noorte meistriv6istlustel ll liigas eesti jalgpalliliidu poolt m22ratud kohtunikud (esimeses on)

    meil oli m2ng ajax ll -ga ..nu alguses oli k6ik norm aga teisel poolajal hakkas ajax meie rynnakute pidurdamisex lihtsalt kasutama tooreid v6tteid iga rynnak mis algas l6petati nii et t6mmati kohe jalga 2ra..kohtunik ei teinud midagi kuna see oli ajaxi enda poolt m22ratud mingi idioot...suluseisu vilistas nii et seisis yhe v2rava juures ja kui ajaxi kaice t6stis k2e siis tema vilistas....njah saite aru kyll mida ma 8elda tahtsin selle jutuga....irww v6ibolla
    Asi ongi selles, et sa pead nii mängima, et kohtunik ei saa ise mängu ära teha.

    Leave a comment:


  • cyberc
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    to chobram:ajax II-ga on jah sellised lood kui me kunagi veel nendega mängisime siis katkestati mäng ära kui juhtisime 13:0 ja väljakule jäi vaid 6 ajaxi mängijat kohtumis vilistas muideks meistriliiga kohtunik a jah see oli meie väljakul.

    Leave a comment:


  • cyberc
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    to chobram:ajax II-ga on jah sellised lood kui me kunagi veel nendega mängisime siis katkestati mäng ära kui juhtisime 13:0 ja väljakule jäi vaid 6 ajaxi mängijat kohtumis vilistas muideks meistriliiga kohtunik a jah see oli meie väljakul.

    Leave a comment:


  • duff_K
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    Kui need head mehed 15a ajaxist ära kaovad siis miks praegu ajax-86 paneb neljandas liigas üli kõvalt ja ka noorte meistriliigas on mingid 3 või 2 huvitav mis siis saaks kui neil veel "head" mängijad ka oleksid

    Leave a comment:


  • Vitor Borba
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    Aga viimase mängu ajal Warrioriga oli meil 2. liigas väga hea kohtunik.Väga hästi vilistas, neutraalselt.Ta polnud mingi ära ostetav lits nagu enamus.

    Leave a comment:


  • Vitor Borba
    replied
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    Kulla sõber, ma mõistan su muret.Tean väga hästi sellised uroote, kes niimoodi vilistavad.

    Leave a comment:


  • -Loom-
    replied
    njah ...irw sama siin
    ..venelased k6ik seal ajaxis...ja teised k6ik sama v2rk...ei oska 8elda mix 2ra kaovad 15 a

    Leave a comment:


  • erx
    replied
    Orginally posted by martin007

    1) Kas ajaxi eest mängivad põhiliselt venekeelsed tegelased?

    2)ja miks nad 15 aastaselt ära kaovad?
    kas hakkavad jooma?
    1)jah
    2)jah
    see oli lühike vastus, aga tegelt nagu muud öelda polegi

    Leave a comment:


  • martin007
    replied
    ajax

    Kas ajaxi eest mängivad põhiliselt venekeelsed tegelased?

    ja miks nad 15 aastaselt ära kaovad?
    kas hakkavad jooma?

    Leave a comment:


  • Rainman
    replied
    Orginally posted by Jaan

    2. Raha - pole pappi, et kohtunikele maksta
    Njah, kuuldavasti pole (madalamate liigade)kohtunikud lausa 5 kuud pappi saanud... Allikat ei kommenteeri.

    Leave a comment:


  • Jaan
    replied
    ma toon n2ite mix peax olema ca noorte meistriv6istlustel ll liigas eesti jalgpalliliidu poolt m22ratud kohtunikud
    (esimeses on)

    meil oli m2ng ajax ll -ga ..nu alguses oli k6ik norm aga teisel poolajal hakkas ajax meie rynnakute pidurdamisex lihtsalt
    kasutama tooreid v6tteid iga rynnak mis algas l6petati nii et t6mmati kohe jalga 2ra..kohtunik ei teinud midagi kuna
    see oli ajaxi enda poolt m22ratud mingi idioot...suluseisu vilistas nii et seisis yhe v2rava juures ja kui ajaxi kaice t6stis
    k2e siis tema vilistas....njah saite aru kyll mida ma 8elda tahtsin selle jutuga....irww v6ibolla


    Hakka ise kohtunikuks, kui Sulle tundub, et vilemehed on sitad. Paku miks ei ole noorte II liigas kohtunikke? 1. Kohtunikke lihtsalt pole, pealegi on m2ngud enamasti t'o'oinimestele mittesobival ajal 2. Raha - pole pappi, et kohtunikele maksta 3. (isiklik p6hjus) Noorte 2. liiga - respect & no offence, aga minule ei pakuks noorte 2. liiga vilistamine mitte midagi. Puudub v2ljakutse, pinge. Kui ma seda teeksin, siis raha eest v6i lihtsalt n'o. missioonitundest, et kui ma juba kohtunik olen ja kutsutakse, siis peaks minema ka.

    Leave a comment:


  • -Loom-
    replied
    njah selles asi oligi et tegelt terve m2ngu meie hoidsime palli ..aga nu kohe kui j2lle rynnak tuli siis laxxxx

    Leave a comment:

Working...
X