320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tüdrukud jalgpalli taguma.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

    Originally posted by frain


    heh.....ainuke probleem on see et meie preilid ju mängivad jalgapalli maksimum 19 eluaastani, sis tekivad neil ju muud huvid
    Yhesõnaga naiste jalgpall ei arene mitte kuhugi sellise suhtumisega
    Suhtumist tuleb jah muuta .

    Vat kui need peikad ka vutimehed oleks siis vist jääksid jalgpalli juurde püsima.

    Aga mine tea äkki kaovad siis mõlemad ?

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

      Originally posted by Juunior


      Originally posted by frain


      heh.....ainuke probleem on see et meie preilid ju mängivad jalgapalli maksimum 19 eluaastani, sis tekivad neil ju muud huvid
      Yhesõnaga naiste jalgpall ei arene mitte kuhugi sellise suhtumisega
      Suhtumist tuleb jah muuta .

      Vat kui need peikad ka vutimehed oleks siis vist jääksid jalgpalli juurde püsima.

      Aga mine tea äkki kaovad siis mõlemad ?
      Nu ma arvan siiski,et normaalne on,kui muud huvid ka tekivad,aga siiski,kui inimene armastab jalgpalli ja on pühendunud sellele,siis muud huvid seda ei sega Kui inimest asi tegelikult ei huvita,ei päästa seal ei vutimees,ega ka miski muu
      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

        hmm...ma arvan, et mingil määral meeldib tydrukutele/naistele ikke jalgpall , ka peale seda kui ta nt 19 saab, või noh, enam trennis ei käi, vms. Ja see ikka muudab ka asja kui mees on jalgpallur, huvi vast ikka jääb alles, iseasi on see kas naine/tydruk enam jalkat mängib. Minul on igastahes see huvi 4 aastat kestnud, loodetavasti kestab edasigi veel.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

          Originally posted by Christina


          hmm...ma arvan, et mingil määral meeldib tydrukutele/naistele ikke jalgpall , ka peale seda kui ta nt 19 saab, või noh, enam trennis ei käi, vms. Ja see ikka muudab ka asja kui mees on jalgpallur, huvi vast ikka jääb alles, iseasi on see kas naine/tydruk enam jalkat mängib. Minul on igastahes see huvi 4 aastat kestnud, loodetavasti kestab edasigi veel.
          Edu sulle ja püüa kaasata sellesse mängu ka teisi naisi !!!!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

            kui on ikka peika ka jalgpallur, siis mina isiklikult arvan, et siis ei ole v]imalik vutist eemal olla.kui ikka mees kodust lahkudes sulle naerusui vastab, et , Kallis, ma l\'hen trenni, ja peale treeningut oma trenniriided sulle pesumasinasse pistab, siis ei saa ju rahulikult porised sokid masinasse panna ja masinat k\'ima panna.kohe meeletult tahaks ise ka siis sokid ja putsad jalga panna ning vuti m\'ngima minna.:P

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

              Originally posted by sirle


              kui on ikka peika ka jalgpallur, siis mina isiklikult arvan, et siis ei ole v]imalik vutist eemal olla.kui ikka mees kodust lahkudes sulle naerusui vastab, et , Kallis, ma l\'hen trenni, ja peale treeningut oma trenniriided sulle pesumasinasse pistab, siis ei saa ju rahulikult porised sokid masinasse panna ja masinat k\'ima panna.
              Kas räägid omadest kogemustest või?

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                ma ei räägi mitte ainult omadest kogemustest.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                  Olen 25 aastane ja ikka veel mängin jalgpalli, sügisel saab 13 aastat täis. Nii, et vale jutt puha, et huvi kestab 19-nda eluaastani. Meie võistkonnas on enamus tüdrukuid üle 23 eluaasta...

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                    Ei hakanud selle väikese asja pärast uut teemat avama, aga nüüd on ka soccernet. ee pööranud pilgud naistejalgpalli kirevasse maailma. Üldise ülevaate peaks saama ja kuna on tegemist naiste tegemiste kajastamise algusega, täieneb teema kindlasti veel.
                    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                    Kommentaar


                      #40
                      kas on võimalik kuidagi täpsemat infot miskell kuhu?Tänan

                      Kommentaar


                        #41
                        kas saaks kuskilt täpsemalt selle tüdrukute jalgpalli kohta teada?Aitäh

                        Kommentaar


                          #42
                          Mm siit samast foorumist saad kui Klikid Foorumi alguses "Naiste" peale , ja siis peaks veel kerget ülevaadet Liiga tabeli kohta saama EJL lehekülje pealt .

                          Kommentaar

                          Working...
                          X