320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 EM-valikturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

    Minu meelest on asi vanuses. Näiteks U-19, siis on minu arusaam selline, et seal tohivad mängida poisid, kes on 18? Et alla 19? Loll küsimus küll, aga ikkagi. Vaadates U-19 nimekirja, siis palju on seal alles 17, mõni isegi 16, kui ma ei eksi. Aga noh, jah..

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

      Algselt postitas treze


      Minu meelest on asi vanuses. Näiteks U-19, siis on minu arusaam selline, et seal tohivad mängida poisid, kes on 18? Et alla 19? Loll küsimus küll, aga ikkagi. Vaadates U-19 nimekirja, siis palju on seal alles 17, mõni isegi 16, kui ma ei eksi. Aga noh, jah..
      Sedapuhku oli vist reglemendis kirjas et peavad olema 86 või hiljem sündind. Ilmselt selleks, et finaalturniiril oleks kõik endiselt u19 kes kvalifikatsioonis mängisid.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

        Kuigi lätlased pidavat meid kõiges muus peale EM-le jõudmise kadestama - meeldis endalegi niiviisi mõtelda - on siiski U17 oma grupist edasi jõudnud tänu viikidele Belgia ning Bosniaga. Ainus kaotus tuli prantsuse noortelt - 0:1.

        U17 tabelid kõikide gruppide kohta

        Leedu sai 3. grupis ühe viigi - 1:1 Iirimaaga.

        samas ka U19 kõik grupid

        Leedu kahe võiduga edasi (1:0 Malta üle, 3:2 Gruusia üle). Läti see-eest tegi 1:1 viigi Saksamaaga, viimane mäng oli täna, tulemust veel pole antud. Edit: Läti kaotas Sloveeniale 1:2 ning jäi grupis siiski viimaseks.


        Iva:
        Vot nii meie noored staarid! Tehke järele.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

          Ei tea aga minu meelest Eesti parimad olid Roops ja Erti (Hollandi mäng oli sitt) aga Iisraeli mängu parim oli Erti.Hollandi mäng läks metsa sest Erti on alles 16 ja see oli ta esimene koondise mäng! Erti on väga andegas poiss ja temast kuuleme veel!!
          kuulsin et valerenga on huvitatud Ertist aga ma ei usu....Natuge noor ja pisikene poiss on veel ....

          Kommentaar

          Working...
          X