320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Nõmme Kalju kutsub noori trenni!

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  JK Nõmme Kalju kutsub noori trenni!

  Pikkade traditsioonidega Nõmme Jalgpalliklubi Kalju meeskond alustab noortetööga ning seoses sellega kutsub kuue kuni kümne aastaseid poisse ühinema jalgpallitreeningutega Hiiu Staadionil.

  Treeneriteks on valitud juba Lõvide ajast tuntud legendaarsed mängumehed Indro Olumets ja Toomas Kallaste, kes on kümneid kordi kaasa teinud ka Eesti rahvuskoondise koosseisus. Samuti mängivad mõlemad noortetreenerid ka Nõmme Kalju esindusmeeskonnas.

  Lapsed treenivad vähemalt kaks korda nädalas, saavad osaleda tasuta Eesti noorte meistrivõistlustel sobivas vanuse- ja tasemegrupis, külastada Kalju meeskondade kodumänge ning palju muud. Treeningud algasid 10. maist ja tutvumisperiood kuni 1. juunini on tasuta. Treeningud kodusel Hiiu staadionil on teisipäeviti ja neljapäeviti kella 16-18ni.

  Lühiintervjuu endise Eesti koondislase Indro Olumetsaga

  Miks peaks laps valima treeninguteks just jalgpalli?

  Sellepärast, et jalgpall on juba oma olemuselt võrratu spordiala, õpetab tunnetama meeskonnavaimu ja annab hea üldise kehalise ettevalmistuse. Jalgpall on ka oluliselt odavam spordiala kui näiteks tennis või mõni muu harrastus.

  Mida peab treener eelkõige arvestama, kui lapsed enda ümber koondab, et neid selle spordiala võludega köita?

  Treener peab eelkõige olema hea diplomaat. Ta peab arvestama seda, et lapse psüühika on veel tundlik, et tema pea liigsest pingest ära ei väsiks. Tuleb anda aru, et 6-aastane laps ei suuda kõike nii kiiresti omandada ja veel ülemäärases mahus. Väga tähtis on ka õige harjutuste valik. Algul peab siiski kõik olema rohkem mänguline.

  Mida andis Teile legendaarne Lõvide kuldaeg?

  Eelkõige suunas ta mind kutselise jalgpalli juurde, teiseks võimaldas ka palju reisida, mis tol ajal oli suur haruldus. Tutvusime pea kogu Venemaaga, osalesime turniiridel Soomes, Rootsis, 1989. aastal käisime isegi USA-s kuulsal Dallas Cup`i turniiril. Mäletatavasti võitsid Lõvid ju kahel korral ülipopulaarse Helsinki Cup`i turniiri ja meie tuntus oli suur. See tõstis kõvasti jalgpalli populaarsust kogu Eestis ja lühikese aja möödudes tegi saaliturniiridel kaasa juba mitmed kümned meeskonnad. See oli tõeline jalgpalli tõusuaeg Eestis.

  Kontaktandmed:

  Treener: Indro Olumets
  E-mail: indro@jkkalju.ee
  Telefon: 52 172 72

  Treener: Toomas Kallaste
  E-mail: toomas@jkkalju.ee
  Telefon: 56 45 45 50

  Vajalikku infot leiad ka: www.jkkalju.ee
  Postiaadress: Harju tn. 6, Tallinn 10130

  http://www.soccernet.ee/news.php?id=8709
Working...
X