320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A1 vanuseklassi meistrivõistlused 2007 a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • MihkelPallak
    replied
    kaks tulemust puudu :
    JK Sillamäe - Pärnu JK
    Jõhvi SK - JK Sillamäe

    1. Pärnu Kalevi SK 7 5 1 1 29:8 +21 16p
    2. Lasnamäe Ajax FC 6 5 0 1 30:6 +24 15p
    3. TJK 6 5 0 1 24:9 +15 15p
    4. JK Sillamäe 5 5 0 0 17:6 +11 15p
    5. FC TVMK 6 4 1 1 33:10 +23 13p
    6. Pärnu JK 5 3 1 1 15:12 +3 10p
    7. FC Kohtla-Järve Lootus 7 3 1 3 11:13 -2 10p
    8. Jõhvi SK 5 2 0 3 9:9 0 6p
    9. FC Valga Warrior 7 2 0 5 15:19 -4 6p
    10.SK-10 Premium 6 1 2 3 8:12 -4 5p
    11.JK Narva Trans 6 0 2 4 4:20 -16 2p
    12.Viimsi NJK 7 0 1 6 10:31 -21 1p
    13.JK Dünamo 7 0 1 6 1:51 -50 1p

    Leave a comment:


  • Hoe
    replied
    Algselt postitas rob156 Vaata postitust
    suured vene poisid on vastas.. hästi agressiivselt mängivad ja lühikest söötu väga hästi..
    irw suurtest poistest on asi kaugel
    me tegime esimese kümne minutiga selgeks kes peremehed on nad eriti väravale peale lüüa ei saanud , mängu jooksul väravavaht kaks tükki vist pidi püüdma.´Aga meil ei olnud õnne ise ära löömisega , nii et tehke kiirelt selgeks et te olete kodust võitu võtma tulnud ja asi korras

    Leave a comment:


  • rob156
    replied
    Algselt postitas pepsiboy Vaata postitust
    SK 10nel on neljapäeval lõpuks jälle kodumäng. Seekordseks vastaseks on Lootus Kohtla - Järve. Loodame mängu ära võtta, kuna vastane pole raske ning kodus ikka hea mängida.
    Kas keegi saaks paljastada natukene Kohtla-Järve mängupilti, keegi, kes on nendega juba siis mänginud? Abi eest oleksin väga tänulik.
    suured vene poisid on vastas.. hästi agressiivselt mängivad ja lühikest söötu väga hästi..

    Leave a comment:


  • pepsiboy
    replied
    SK 10nel on neljapäeval lõpuks jälle kodumäng. Seekordseks vastaseks on Lootus Kohtla - Järve. Loodame mängu ära võtta, kuna vastane pole raske ning kodus ikka hea mängida.
    Kas keegi saaks paljastada natukene Kohtla-Järve mängupilti, keegi, kes on nendega juba siis mänginud? Abi eest oleksin väga tänulik.

    Leave a comment:


  • -Disa-
    replied
    24.05.2007 15:00 Wismari st.
    TJK - FC Ajax Lasnamäe!!!

    Leave a comment:


  • Hoe
    replied
    korsten tee uus tabeliuuendus

    Leave a comment:


  • Hoe
    replied
    Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
    no siis on teil küll pingelised mängud kui higigi ei saa lahti. Kas tabel ka kuskil üleval?
    no usun et järgmine mäng pakub pinget .

    Leave a comment:


  • zurka1
    replied
    Algselt postitas Hoe Vaata postitust
    no sollis pole enam käinud ei viitsi , raha raiskamine aga jep kohtla järve mängus olin taga suht kindel juba ei saanud higigi lahti
    no siis on teil küll pingelised mängud kui higigi ei saa lahti. Kas tabel ka kuskil üleval?

    Leave a comment:


  • Hoe
    replied
    no sollis pole enam käinud ei viitsi , raha raiskamine aga jep kohtla järve mängus olin taga suht kindel juba ei saanud higigi lahti

    Leave a comment:


  • MihkelPallak
    replied
    ta käib mõlemas, tihe vend

    Leave a comment:


  • vpp
    replied
    Algselt postitas Hoe Vaata postitust
    Ma andsin juba esimese 10 minutiga Kohtla - Järve ründajale mõista et kumb meist Gymis käib ja nii ta välja võetigi
    väga hea ju :P...ma vaatan, et mida mäng edasi seda kindlamalt sa seal taga mängima hakkad...supper (Y):P kui tihti siis Gymni ära kaod ...mõtsin, et sa gymni asemel solis käid

    Leave a comment:


  • Hoe
    replied
    Algselt postitas vpp Vaata postitust
    noh karliito mis ma sulle siis vastan...ajax ei ole see aasta väga stabiilne ja dünamo samuti, neil ilmselt vahel on õnne ...ja TVMK ja kohtla-järve kohta noh võin nii öelda, et TVMK parim esitlus see aasta ...kohtla-järve oli suht hea nagu, esimene poolaeg oli võrdne mäng, kerge ülekaal tvmk pool, aaga teine poolaeg ei olnud neil sõna õigust enam ja tvmk hakkas suruma, kuni mängu lõpuni, et jah õnne ei olnud täna, see plats oli ülimalt raske nagu, tehniliselt ei olnud kohe üldse võimalik mängida, olukordi oli ohtralt teise poolaja lõpus, kohtla-järve poisid olid juba suht väsinud, aaga kahjuks suutsid lõpuni vastu pidada ja ise ei löönud ära :S...et jah 100% võimalusi ikka oli, aaga järsku tegi pall midagi enneolematut, mida ei osanud arvestada ja see oli hüppas enne lööki ülesse ja tehniline praak oli kerge tulema, kahju et 3 punkti ei tulnud, aaga meeskonna esitusega olen ülimalt rahul, et kui oleks iga mäng ühtne meeskond nagu täna, siis ausalt ütlen, et kellegil ei ole lihtne TVMK-d võita, et ärge seda kui egotsemist võtke , et jah oli kohe mõnus täna mängida , kuigi jah 3 punkti jäi ülihea mänguga tulemata...
    Ma andsin juba esimese 10 minutiga Kohtla - Järve ründajale mõista et kumb meist Gymis käib ja nii ta välja võetigi

    Leave a comment:


  • rob156
    replied
    Algselt postitas karliito Vaata postitust
    palju osavõtjaid oli ? 2 ?
    mingi 12 vist või nii

    Leave a comment:


  • lupard
    replied
    PJK - Viimsi 6 - 2

    Leave a comment:


  • vpp
    replied
    Algselt postitas karliito Vaata postitust
    kohtla-järve ja tvmk tulemus suht yllatav ja kuidas ajax nii vähe võitis dynamot ?
    noh karliito mis ma sulle siis vastan...ajax ei ole see aasta väga stabiilne ja dünamo samuti, neil ilmselt vahel on õnne ...ja TVMK ja kohtla-järve kohta noh võin nii öelda, et TVMK parim esitlus see aasta ...kohtla-järve oli suht hea nagu, esimene poolaeg oli võrdne mäng, kerge ülekaal tvmk pool, aaga teine poolaeg ei olnud neil sõna õigust enam ja tvmk hakkas suruma, kuni mängu lõpuni, et jah õnne ei olnud täna, see plats oli ülimalt raske nagu, tehniliselt ei olnud kohe üldse võimalik mängida, olukordi oli ohtralt teise poolaja lõpus, kohtla-järve poisid olid juba suht väsinud, aaga kahjuks suutsid lõpuni vastu pidada ja ise ei löönud ära :S...et jah 100% võimalusi ikka oli, aaga järsku tegi pall midagi enneolematut, mida ei osanud arvestada ja see oli hüppas enne lööki ülesse ja tehniline praak oli kerge tulema, kahju et 3 punkti ei tulnud, aaga meeskonna esitusega olen ülimalt rahul, et kui oleks iga mäng ühtne meeskond nagu täna, siis ausalt ütlen, et kellegil ei ole lihtne TVMK-d võita, et ärge seda kui egotsemist võtke , et jah oli kohe mõnus täna mängida , kuigi jah 3 punkti jäi ülihea mänguga tulemata...

    Leave a comment:

Working...
X