320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

C2 esiliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • aron8888
    replied
    Esiliigas läheb küll põnevaks, Real, Maardu, Tammeka, Olümpia jne, eitea küll kes esikoha endale näppab.

    Leave a comment:


  • Horatio
    replied
    Kust sa selle nimekirja said?

    Leave a comment:


  • viru
    replied
    [C1 kl.MV 1995-1998.a.
    Esiliiga
    SC Real
    JK Tammeka
    FC Maardu
    FC Tartu Olümpia
    Tallinna FC Flora
    FC Infonet
    TJK Legion K
    FC Levadia I
    JK Viljandi Tulevik
    Pärnu JK
    1 round(9MD) + 10 MD = 19 MD
    II liiga N/E
    Tamme Auto
    FC Lootus K.-Järve
    JK Sillamäe I
    JK Sillamäe II
    JK Tallinna Kalev
    FC Levadia II
    Viimsi NJK
    FC Ajax Lasnamäe
    1 round(7MD) + 9 or 7=16 or 14

    II liiga S/W
    FCE Otepää
    Põltsamaa Sport
    SK 10 Premium
    Pärnu JK Vaprus
    JK Merkuur-Juunior
    Keila JK




    1 round(5MD) + 9 or 7=14 or 12

    Leave a comment:


  • _-=FCF=-_
    replied
    Maardu - Flora 3-4

    Leave a comment:


  • Horatio
    replied
    Te võite seda ju oma MSNis edasi arutada. Nagu ma aru saan olete te ju ühest klubist.

    Leave a comment:


  • AjouMakuOlen
    replied
    Algselt postitas aronniin Vaata postitust
    Ma ei mõelnud selliseid jõhkrusi, need vilistati jah tavaliselt ära. Agaaa.. Kaks ründe mängijat jooksevad väravavahile lihtsalt otsa, viga ei ole
    mismängus see oli?

    Leave a comment:


  • aron8888
    replied
    Ma ei mõelnud selliseid jõhkrusi, need vilistati jah tavaliselt ära. Agaaa.. Kaks ründe mängijat jooksevad väravavahile lihtsalt otsa, viga ei ole

    Leave a comment:


  • AjouMakuOlen
    replied
    Algselt postitas pöhhpöhh Vaata postitust
    Üks kohtunik vilistab meistriliiga mänge ka. Teine on natuke madalama tasemega. Minu arust olid mõlemad väga hea vilepartiiga Paar otsust olid sellised 50:50 olukord, nagu Keila värav Pärnule viimasel sekundil, üks penalt jäi ka andmata vist. Kõik kollased mis olid, olid õigustatud
    Ega see värav mängu ei päästnud,muidu oleks jah hakkanud tõsisemalt mõtlema.

    Leave a comment:


  • pöhhpöhh
    replied
    Algselt postitas aronniin Vaata postitust
    Nagu ikka peale igat mängu/turniiri, ütlen et kohtunikud olid taaskord kohutavad.
    Üks kohtunik vilistab meistriliiga mänge ka. Teine on natuke madalama tasemega. Minu arust olid mõlemad väga hea vilepartiiga Paar otsust olid sellised 50:50 olukord, nagu Keila värav Pärnule viimasel sekundil, üks penalt jäi ka andmata vist. Kõik kollased mis olid, olid õigustatud

    Leave a comment:


  • AjouMakuOlen
    replied
    Algselt postitas aronniin Vaata postitust
    Nagu ikka peale igat mängu/turniiri, ütlen et kohtunikud olid taaskord kohutavad.
    eitea,sa vist polegi elusees peale ühtegi mängu kohtunikuga rahul olnud,ega nemad pole mingid sajasilmsed, nad kõike ei näe...

    Leave a comment:


  • aron8888
    replied
    Nagu ikka peale igat mängu/turniiri, ütlen et kohtunikud olid taaskord kohutavad.

    Leave a comment:


  • AjouMakuOlen
    replied
    Algselt postitas duff_K Vaata postitust
    finaalis mängisid minu arvates täiesti õiged meeskonnad.....kahju ainult, et Pärnu nii kergelt ära lagunes pärast paari väravat.....muidu oli enam-vähem hea tasemega turniir
    Nojah, peale 3 väravat, hakkasid meie mehed lolle kollaseid saama,ja mänguisu kaotama.

    Leave a comment:


  • duff_K
    replied
    finaalis mängisid minu arvates täiesti õiged meeskonnad.....kahju ainult, et Pärnu nii kergelt ära lagunes pärast paari väravat.....muidu oli enam-vähem hea tasemega turniir

    Leave a comment:


  • AjouMakuOlen
    replied
    jja, niipalju siis et keila cup.
    4.Levadia 1
    3.Keila jk 1
    2.Pjk.
    1.Tjk Leegion :@. (N)

    Leave a comment:


  • aron8888
    replied
    Mingeid leegioni omasid ma küll 3ndal kohal näha ei taha, vaata millised debiilid nad kasvõi aastalõpukal olid. Laamendasid ja sõimasid kohtunikke ja majtea.

    Leave a comment:

Working...
X