320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tali Cup 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Jätkan oma Tali Cupi muljetamist. Mind üllatas ,et vastupidiselt EJL - jõulu ja aastavahetusturniirile ei näinud mina ühtegi EJL-juhatuse liiget tribüünidel, T-Cupi ajal.
    Ka ei näinud ma noorte koondise peatreenerit Jelle Goesi.
    Võin muidugi eksida. Pealtvaatajad olid enamuses venelased ,kes käitusid eestikeelsete klubide suhtes värdjalikult. Näit: kui mängis Tsarskoje Selo ja FCF siis kohalikud tiblad olid võõraste poolt. Ja mitte ainult,et mängis
    FCF,vastu oldi igale eestikeelsele klubile kellega iganes me ka ei mänginud. Nii palju siis lojaalsusest riigile kelle pinnal
    see jobude kari elab. Nüüd tean ,kelle poolt olla edaspidi kui Levadia,
    Narva või TVMK eurosarjas mõne välisklubiga kohtub. Siiani olin ikka eesti klubide poolt ,mis siis et venelased.
    Kummaline oli ka see,et pressis ja televisioonis polnud sellest turniirist peaaegu sõnakestki. Selle asemel tuli õhtul
    AK-st malet. Kuhu jäid vutiajakirjanikud Vaher,Visnapuu jt.
    Vene press seevast oli kohal. Ometi oli Tali Cup Põhjamaade suurim siseturniir.
    Positiivse poole peale võiks panna Tartu võistkondade esiletõusu mõlemal siseturniiril. EJL -dul OLEKS AEG sinna meistriliiga klubi luua ,et noortel oleks väljund kohapeal.
    Ka FC Kotkas teenis kiitust hea orgunniga ,kahjuks nad finaalidesse ei jõudnud aga nad on alles noor klubi ,küll
    tulemused tulevad. Eesti tase oli võrdlemisi ühtlane,kuid
    vene ,leedu ja muidugi valgevene tase oli ikka kõrgem.
    See näitab ikka heade treenerite puudust ja ka seda ,et omavahel mängides me kusagile küll ei jõua.
    Tuleb ikka tugevaid vastaseid otsida.

    Oleks huvitav teada ,mida teistel soccernetlastel,kes kohal käisid silma hakkas ja mida nad minu muljetest arvavad.
    Ootan järelkaja.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      olin samuti kohal, kuna oma poisid mängisid.
      kui eestlastest rääkida, siis oli Läänmäe grupp (TJK), JK Keila, Viimsi ja ega minagi lisaks eelpool Kunni poolt leotletule lisa leidnud.
      Mis puutub TVMK-sse, siis kaudselt said nemad 1 karika, mis Eestisse jäi. nimelt on FS Junior sisuliselt TVMK oma, kuigi nimi on teine. lisaks sai TVMK samas vanuses ka 3.koha
      kui TVMK kodulehte vaadata, siis neil on juba ca 400 last ja sealhulgas ca 300 eestlast. jah, küll uued ja algajate grupid, aga siiski. samuti on TVMK-s uued eesti noortetreenerid, kes Sergei Ratnikovi käe all ja juhendamisel oma esimesi gruppe juhendavad-treenivad. Lisaks lahkus Levadia Tallinnast TVMK-sse treener Eduard Võrk (kuna peatreeneri koht läheb/läks? Bondarenkole) ning osales Tali Cupil oma senise grupi tuumikuga juba TVMK eest (olid EMV-l 2.kohal).

      korraldamisel oli ka väheke pipart, kui 1-16 koha play-offid peeti 8 hommikul, aga 17-32 omad päeval kell 13-14. loogiliselt peavad tähtsamad mängud ikka normaalsel ajal olema.

      Kommentaar


        #18
        emme

        Willane - Tõesti tore, et jää liigub! Tase kindlasti tõuseb kui platsil rohkem konkurente näeb. Loodetavasti teete seal head tööd, mitte ei korja omale ainult veebilehelt nimekirja avaldusi.
        Ausõna,

        Kommentaar


          #19
          Ja Keila on ka tubli!

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by emme

            Willane - Tõesti tore, et jää liigub! Tase kindlasti tõuseb kui platsil rohkem konkurente näeb. Loodetavasti teete seal head tööd, mitte ei korja omale ainult veebilehelt nimekirja avaldusi.
            Ausõna,
            treeninggruppe on 26!!! igast lapsest ei tule jalgpallur, aga tal on mingi füüsiline tegevus ning ei logele niisama tänaval. ma ei jaga mõnede arvamust, et omades 20 poissi praegu, saab sama seltskonnaga ka meeste hulgas jätkata. kahest "tegijast " jääb varsti väheks. seepärast hindan FC Kotkases Maasingu ja Saksa mõtteviisi KÕIKI lapsi mängitada, ka rasketes ja tasavägistes mängudes Sama oli Tali Cupil! nägin vanemate närvilisi-ahastavaid ilmeid, kui näiteks 2-1 seisul kogu esiviisik pingile vahetati. aga ka teine viisik sai hakkama ning hiljem ka lapsevanemad olid treeneri otsusega päri. kõik lapsed ju tahavad platsile saada, eriti kui vanemad kaasa elavad!

            Kommentaar


              #21
              Jätkan oma Tali Cupi muljetamist. Mind üllatas ,et vastupidiselt EJL - jõulu ja aastavahetusturniirile ei näinud mina ühtegi EJL-juhatuse liiget tribüünidel, T-Cupi ajal.
              Ka ei näinud ma noorte koondise peatreenerit Jelle Goesi.
              Nõme.
              Pealtvaatajad olid enamuses venelased ,kes käitusid eestikeelsete klubide suhtes värdjalikult. Näit: kui mängis Tsarskoje Selo ja FCF siis kohalikud tiblad olid võõraste poolt. Ja mitte ainult,et mängis FCF,vastu oldi igale eestikeelsele klubile kellega iganes me ka ei mänginud. Nii palju siis lojaalsusest riigile kelle pinnal
              see jobude kari elab. Nüüd tean ,kelle poolt olla edaspidi kui Levadia,
              Narva või TVMK eurosarjas mõne välisklubiga kohtub. Siiani olin ikka eesti klubide poolt ,mis siis et venelased.
              jobud jäävad jobudeks - ise ei pea sinna tasemele laskuma.

              Kummaline oli ka see,et pressis ja televisioonis polnud sellest turniirist peaaegu sõnakestki. Selle asemel tuli õhtul AK-st malet. Kuhu jäid vutiajakirjanikud Vaher,Visnapuu jt. Vene press seevast oli kohal. Ometi oli Tali Cup Põhjamaade suurim siseturniir.
              Kivi korraldajate kapsaaeda. Eesti ajakirjanud on pehmelt öeldes rumalad - nad tuleb kättpidi artikli juurde (jalgpalliväljakule) talutada.

              EJL -dul OLEKS AEG Tartusse meistriliiga klubi luua ,et noortel oleks väljund kohapeal.
              Et kuidas sa seda ette kujutaksid. Tegmist oleks pretsedentitu juhtumiga maailma jalgpalli ajaloos. Kohalik alaliit loob endale klubi. EJL võib soodustada jalgpalli arengut tartus, KUID oma klubi nad kindlasti ei saa luua. Huvide vastuolu on vist juriidiline termin.

              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #22
                treeninggruppe on 26!!! igast lapsest ei tule jalgpallur, aga tal on mingi füüsiline tegevus ning ei logele niisama tänaval.
                enamikust ei tule jalgpallur, enamikust. Olgem ausad luues mingitele 16 aastastele treeningruppe pidasite te silmas linna raha. Sest 16 aastaselt jalgpalliga alustanust ikka tipptasemel mängijat ei saa.

                Kusjuures ma ei mõtle seda üldse halvustavalt. Pigem võtan ma TVMK ees mütsi maha geniaalse plaani eest. Nendest 16 aastastest poistest saavad TVMK kõige suuremad fännid ja tulevased isad, kes toovad oma pojad TVMK jalgpalli mängima. Ja linna raha just täpselt selle jaoks mõeldud ongi.

                Tegelikult tunnen ma huvi, mis saab poistest edasi, siis kui nad saavad 20 aastaseks ja ühtlasi langevad ka linna toetuse alt välja?

                Jäävad vinduma kuhugi treeningruppi, mis mängib III liigas, või öeldaks lihtsalt sa nüüd 20 aastat vana, tase ei ole piisav, et jalgpalluriks hakata ja kõik.

                Teise variandi korral on huvitav ka see, kuidas treenerit motiveerida - kui treener teab, et näiteks 1 kuu pärast
                saadetakse tema grupp laiali, siis nii mõnigi mees lööks käega ja mõtleks, et mis ma pingutan - mis loomulikult on valesti.

                Kuidas TVMK üldse asi kunagi kaugemas ja ideaalses tulevikus planeeritud on? Noored mängivad muidugi noorteklassides. TVMK meistriliigas (kui just välja ei lange. Aga edasi? Ideaalne variant oleks muidugi duubelmeeskond Esiliigas + üks meeskond II liigas (noored)
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #23
                  TVMK sai endale duubli teiseliiga näol--MC Tallinn-- ja arvatavasti mängib sama punt järgmine hooaeg esiliigas.
                  kyhr

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by nwa

                    TVMK sai endale duubli teiseliiga näol--MC Tallinn-- ja arvatavasti mängib sama punt järgmine hooaeg esiliigas.
                    jutt pole Tali Cupiga kuidagi seotud, seepärast panen oma postituse TVMK alla

                    Kommentaar


                      #25
                      Kõigi mängude tulemused üleval

                      http://www.hot.ee/talicup/ all. Esialgu küll vaid kronoloogilises järjekorras, mingi aja pärast saab piltlikumalt ka.

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by emme

                        http://www.hot.ee/talicup/ all. Esialgu küll vaid kronoloogilises järjekorras, mingi aja pärast saab piltlikumalt ka.
                        tööd on sellega tõesti palju. olgem kannatlikud

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Tali Cup 2002\'

                          www.hot.ee/talicup

                          Kutsume külastama ja osalema.
                          Ma tean mida räägin!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Tali Cup 2002\'

                            Meest sõnast, härga sarvest

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Tali Cup 2002\'

                              Juba praegu , vaadates klubide nimekirja tundub ,et sel aastal tuleb ülikõva turniir.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X