320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millised noorte turniirid on tulemas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #31
  Lootos CUP 2011 on veel jäänud mõned vabad kohad:
  Poiste 2002 ja 2000 kummaski üks koht
  Tüdrukute 1995 ja 1999 ka mõlemas üks koht.

  www.fclootos.ee
  299195

  Kommentaar


   #32
   Pärnu Vapruse turniir

   http://www.vaprus.ee/index.php?newsID=547
   1999
   2001
   2003 sündinud poistele

   Kommentaar


    #33
    Lootos CUP 2011 saaliturniirile on jäänud mõned vabad kohad:
    Tüdrukute 1995 ja 1999 mõlemas üks koht.

    www.fclootos.ee
    299195

    Kommentaar


     #34
     09-12.juuni toimub Leedus,Trakais rahvusvaheline turniir 1998-2002.a sünd.poistele!Kui on huvilisi,saadan kutse meilile!

     Kommentaar


      #35
      Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
      Enne saali kolimist on veel Tartu Santos cup, rahvusvaheline turniir, mis alustab järgmine nv!
      http://cup.fcsantos.ee/
      Santose kevadturniirist on tänases ja eilses Tartu Postimehes tükk lugemist . Kurjad vanemad ja vabandusi otsiv turniiri korraldaja . Kes seda teab ,kellel seal nüüd õigus on aga jalgpalli mainele selline kemplemine küll kasuks ei tule. Lõppkokkuvõttes vastutab ikkagi korraladaja ,kui sellised asjad juhtuvad nagu lapsevanem kirjeldas.
      Teadmiseks teistelegi noorteturniiride korraladajaile ,et auhindade osas on Supporter Grupp alati nõus lasteturniire mõistuse piires omatoodanguga toetama.
      FCF Forever

      Kommentaar


       #36

       Kommentaar


        #37
        Tallinna Cup 2011

        http://www.tallinncup.eu/et/uus-avaleht.html

        Kommentaar


         #38
         Ei leidnud paremat kohta, kuhu sellest kirjutada: Eilse Paides toimunud Starmani vutipeo kulminatsiooniks oli teatavasti Paide - Kuressaare mäng. Enne seda mängiti veel kaks kohtumist noorte mängijate poolt.

         Mängus, kus Paide 9-10 aastased võõrustasid Õppelaagri poisse, jäi seisuks 4:4 (3:0)
         Paide asus esimese poolajaga juba juhtima. Üks neist kolmest värav löödi posti põrkest sisse. Teisel poolajal oli aga lagunemine. Meie vv lõi palli täpselt vastaste ründajale, kes realiseeris kindlalt võimaluse ära. Nii nagu löödi Paide kolmas värav poolaja lõpu eel, löödi ka vastaste neljas koll mõned sekundid enne mängu lõppu. Vv ei suutnud lööki korralikult tõrjuda ja vaikselt veereski see üle väravajoone ja kuigi puurilukk krahmas kohe palli sealt ära enda haardesse, oli 4:4 tõsiasi.

         Teine peetud mäng oli noorte D1.II liiga kohtumine Paide Linnameeskond (99) - JK Viljandi Tulevik (99). Seisuks 2:2 (0:0). Tabeliseisu vaadates võiks seda üllatuseks tembeldada, kuna Tulevik on teisel ja Paide kuuendal kohal (kaheksa võistkonna seas), aga mängupilt oli parem paidelastel.

         Tükk aega tehti pallikaotusi mõlemalt poolelt ja üritati midagi luua. Viljandi #17 lõi vasakult äärelt peale ja vv püüdis. Hendrik Kraavi pealelöök lendas selgelt mööda. Taas oli aktsioonis #17, aga vv tõrjus mõlemad tsenderduse võimalused. Mõne aja pärast sai sama mängija taas löögile, aga vv oli kindlalt omal kohal ja püüdis. Üks Paide blond poiss, kel särgil numbrit polnud, sooritas löögi, mille Viljandi vv tõrjus nurgalöögiks. Kraavi löögi püüdis vastaste puurilukk pikali viskudes. Ei keegi muu, kui #17 sai jälle löögile. Kõrge pall oli kergeks saagiks väravavahile. Kraav viivitas löögiga olukorras, kus vv oli väravast välja tulnud ohtlikult - tegu oli kiirrünnakuga ja hiljem sooritatud löök läks mööda. Meie vv tõrjus #7 löögi nurgalöögiks. Tuleviku #10 sai vabalt löögile ja meie puurilukk püüdis kindlalt.

         Teisel poolajal oli kohe ärev moment tekkimas vastaste värava all, mis peagi klaariti ära. Mõne aja pärast läksid paidelased juhtima, kui Kraav tsenderdas paremalt äärelt palli Rene Peržinskile, kes värava eest palli sisse lõi. Tuleviku #17 järjekordne löök sai puuriluku poolt püütud. Järgmisel rünnakul viigistas sama mängija mänguseisu. Tegu oli Paide kaitsjate suure prohmakaga, kuidas pallist löödi täiesti mööda ja jaole lasti minna #17-l. Kristjan Kurim oli mitmel korral ärevate olukordade likvideerijaks. Peržinski viis Paide taas juhtima, kui kõksas vasaku posti juurest palli raamide vahele. Tuleviku vv tõrjus Kurimi tsenderduse nurgalöögiks. Teist mängu järjest lasti vastasel viimastel sekunditel viigistada. Seekord sai taas süüdistada kaitsjat, kes pallist mööda lõi. #17 oli jaol ja pärast triblingut lõigi seisuks 2:2.

         Võib vast öelda, et Paidel omad vitsad peksid. Oma eksimustest tekitati vastasele väravamomendid. Koduvõistkond pingutas muidu hästi ja väärinuks selle eest ka võitu. Kohtumise parimaks valiti Paide vv Railond-Jen Leidma.

         Kommentaar

         Working...
         X