320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mtg United For Peace Eesti 2010

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Mtg United For Peace Eesti 2010

  28.augustil toimub esimest korda Eesti pinnal heategevuslik noorte jalgpalliturniir “MTG United for Peace”. Üritus toimub Fc Flora jalgpalliväljakutel Lillekülas ning osalejateks on 1997-1998a. sündinud poisid. Kokku osaleb turniiril 16 meeskonda. Päeva saadab meeleolukas muusika, päevajuht ning ürituse raames toimuvad mitmed erinevad võistlused nii lastele kui ka täiskasvanutele. Ürituse eesmärk on kokku viia erinevate kultuuriliste taustadega lapsed ning teha seda läbi jalgpalli. Eesti osavõistluse võitja saab võimaluse osaleda MTG United for Peace “World Cup” võistlusel, kus osalevad Skandinaavia, Ida-Euroopa ja Aafrika sama nimeliste turniiride võitjad. Finaalturniir toimub 9.oktoobril Oslos.
  Rohkem infot ürituse kohta leiab siit: http://mtgunitedforpeaceinestonia.wordpress.com/

  #2
  Loosimine

  25.augustil toimus "MTG United for Peace" Eesti osavõistluse alagruppide loosimine. Kuna turniiril osalevaid meeskondasid on 13 siis moodustati kolm 3-liikmelist alagruppi ja üks 4-liikmeline alagrupp.

  A ALAGRUPP - Nõmme United '98, Vasalemma JK, FC Kuressaare
  B ALAGRUPP - Lasnamäe JK AJAX, FC Levadia, Nõmme United '97
  C ALAGRUPP - Haapsalu FC Flora, JK Tallinna Kalev, Pärnu JK Vaprus
  D ALAGRUPP - FC Kotkas, TJK Legion, Tallinna FC Flora

  Ajakava ilmub ürituse kodulehele aadressil http://mtgunitedforpeaceinestonia.wordpress.com/
  Samalt aadressilt on võimalik näha ka videot alagruppide loosimisest.

  Kommentaar


   #3
   MTG United for Peace 2010 Eesti osavõistlus siis lõppenud - meeleoluka päeva lõpuks selgus turniiri võitja kelleks on Nõmme United '97 meeskond - seega esindab 9.oktoobril toimuval finaalturniiril Eestit just Nõmme United '97 meeskond. Finaalturniir toimub Oslos. Teisele kohale platseerus FC Levadia meeskond ning kolmanda kohaga lõpetas päeva TJK Legion, kes alistas FC Kotkas meeskonna. Sisukam ja pikem kokkuvõte tulekul juba homme leheküljele mtgunitedforpeaceinestonia.wordpress.com - ÕNNITLUSED VÕITJAMEESKONNALE!

   Kommentaar


    #4
    Aega võttis aga lõpuks on ka pildid kodulehel olemas: http://mtgunitedforpeaceinestonia.wordpress.com/

    Kommentaar

    Working...
    X