320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

D-2 kes saab edasi.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • harri
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    ma arvan et annet on nooremal rohkem

    Leave a comment:


  • Glazza
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    Originally posted by harri


    mai tea nendest 91 mängijatest midagi muud kui seda et floras on 1 mängija henrik ojamaa,kes treeninud 88 ja 87 synd poistega alates 4 tast eluaastast ja ta on superkiire(eestis kergejõustiku võistlustes 4 koht 60m tv 10 olympiastardil), ylitehniline jne. vahe)
    Kumb vendadest siis kiirem, osavam ja potentsiaalikam on?

    Leave a comment:


  • harri
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    mai tea nendest 91 mängijatest midagi muud kui seda et floras on 1 mängija henrik ojamaa,kes treeninud 88 ja 87 synd poistega alates 4 tast eluaastast ja ta on superkiire(eestis kergejõustiku võistlustes 4 koht 60m tv 10 olympiastardil), ylitehniline jne. usun et kui ta mängix omavanuste eest ,siis see klubi võidax (praegu mängib ta 90 synd , sest võrreldes 87 ja 88 omadega on ta ikka veel väike a see on ka ainus vahe)

    Leave a comment:


  • Jaan
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    Originally posted by Black_Magic


    ma vaatan, et sa Tammeka kohapealt oled väga mööda pannud. Tammekal onju liidrid olemas: kes on Vehviläinen, kes on Linnumäe, Kiisman??
    Eee... D-2 klassis?

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    sügisring algaski. täna Wismaris FC TVMK - FC Kotkas 2-0.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'


    siin on ka EJL värskem tabel, kuigi mulle tundub, et mõningaste vigadega
    D2 KLASS, I ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. Tallinna JK I 5 5 0 0 15
    2. Keila JK 5 4 0 1 12
    3. FC Ajax I Tallinn 5 3 0 2 9
    4. FC Kotkas 92 5 1 1 3 4
    5. FC Flora Tallinn 5 1 1 3 4
    6. FC TVMK II Tallinn 5 0 0 5 0

    D2 KLASS, II ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. FC Kotkas Tallinn 5 5 0 0 15
    2. FC TVMK I Tallinn 5 3 0 2 9
    3. FCP \"Tallink\" 4 2 0 2 6
    4. FK Spartak I Tallinn 4 2 0 2 6
    5. FC Ajax II Tallinn 5 1 0 4 3
    6. Tallinna JK II 5 1 0 4 3

    D2 KLASS, III ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. S.C. Real I Tallinn 1 1 0 0 3
    2. FC Flora Paide 2 1 0 1 3
    3. FC Levadia Maardu 2 1 0 1 3
    4. FC TVMK III Tallinn 2 1 0 1 3
    5. FK Spartak II Tallinn 1 0 0 1 0

    D2 KLASS, IV ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. FC Flora Kehtna JK 2 2 0 0 6
    2. FC Flora Mustamäe 3 1 0 2 3
    3. S.C. Real II Tallinn 2 1 0 1 3
    4. FC Jyri 2 0 0 2 0
    5. FK Spartak III Tallinn 0 0 0 0 0

    D2 KLASS, V ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. JK Merkuur-Juunior Tartu 4 4 0 0 12
    2. SK 10 Tartu 4 3 0 1 9
    3. FC Warrior Valga 4 2 0 2 6
    4. FCL Leegion Põlva 4 1 0 3 3
    5. JK Tammeka II Tartu 4 0 0 4 0

    D2 KLASS, VI ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. JK Sillamäe Kalev I 4 4 0 0 12
    2. Jõhvi Spordikool 5 4 0 1 12
    3. JK Narva Trans II 4 2 0 2 6
    4. JK Narva Trans I 3 1 0 2 3
    5. JK Sillamäe Kalev II 4 1 0 3 3
    6. FC Flora Rakvere 4 0 0 4 0

    D2 KLASS, VII ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. JK Tammeka I Tartu 4 4 0 0 12
    2. SK Noorus-96 Jõgeva 4 3 0 1 9
    3. Põltsamaa Tervis 4 2 0 2 6
    4. Põltsamaa Sport 4 1 0 3 3
    5. JK Merkuur Tartu 4 0 0 4 0

    D2 KLASS, VIII ALAGRUPP (1991. a. sünd.)
    1. FC Pärnu Levadia I 4 4 0 0 12
    2. Pärnu JK 4 2 0 2 6
    3. FC Kuressaare 3 1 0 2 3
    4. Virtsu PK SK 3 1 0 2 3
    5. FC Pärnu Levadia II 4 1 0 3 3

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    sügisringi mängud algavad augusti lõpus, ca 25.aug paiku

    Leave a comment:


  • Black_Magic
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    ma vaatan, et sa Tammeka kohapealt oled väga mööda pannud. Tammekal onju liidrid olemas: kes on Vehviläinen, kes on Linnumäe, Kiisman??

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    tegelikult on mänge rohkem peetud, kuid ilmselt on EJL-i tabelis ainult need tulemused, mis on protokollidena nendeni jõudnud. minu arvamus.
    EJL koduleht! näidake töötavat varianti mulle ka!

    Leave a comment:


  • emme
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    Aitäh, Willane! Kas mängude kohta on kusagil täpsemat inffi veel? Ise leidsin Tammeka kodulehe kaudu, aga miks seal poolest juunist alates enam tulemusi pole, kas mänge ei peetudki või on lihtsalt mingil ainukesel entusiastil puhkus?
    EJL ei tohiks ju nii vaene olla, et ei saa kodulehele oma infot üles pandud. Häbi!
    Sulle igatahes aitäh veelkord ja jõudu!

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Replying to Topic \'D-2 kes saab edasi.....\'

    selline on EJL info (mängud, võidud, viigid, kaotused, punkte)
    D2 KLASS, I ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. Tallinna JK I 5 5 0 0 15
    2. Keila JK 5 4 0 1 12
    3. FC Ajax I Tallinn 4 2 0 2 6
    4. FC Kotkas 92 5 2 0 3 6
    5. FC TVMK II Tallinn 4 0 0 4 0
    6. FC Flora Tallinn 3 0 0 3 0

    D2 KLASS, II ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. FC Kotkas Tallinn 5 4 0 1 12
    2. FC TVMK I Tallinn 3 3 0 0 9
    3. FC Ajax II Tallinn 4 1 0 3 3
    4. Tallinna JK II 4 1 0 3 3
    5. FK Spartak I Tallinn 3 1 0 2 3
    6. FCP \"Tallink\" 1 0 0 1 0

    D2 KLASS, III ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. S.C. Real I Tallinn 1 1 0 0 3
    2. FC Flora Paide 2 1 0 1 3
    3. FC Levadia Maardu 2 1 0 1 3
    4. FC TVMK III Tallinn 2 1 0 1 3
    5. FK Spartak II Tallinn 1 0 0 1 0

    D2 KLASS, IV ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. FC Flora Kehtna JK 2 2 0 0 6
    2. FC Flora Mustamäe 2 1 0 1 3
    3. S.C. Real II Tallinn 1 0 0 1 0
    4. FC Jyri 2 0 0 2 0
    5. FK Spartak III Tallinn 0 0 0 0 0

    D2 KLASS, V ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. JK Merkuur-Juunior Tartu 4 4 0 0 12
    2. SK 10 Tartu 4 3 0 1 9
    3. FC Warrior Valga 4 2 0 2 6
    4. FCL Leegion Põlva 4 1 0 3 3
    5. JK Tammeka II Tartu 4 0 0 4 0

    D2 KLASS, VI ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. JK Sillamäe Kalev I 3 3 0 0 9
    2. Jõhvi Spordikool 4 3 0 1 9
    3. JK Narva Trans II 1 1 0 0 3
    4. JK Sillamäe Kalev II 3 1 0 2 3
    5. JK Narva Trans I 1 0 0 1 0
    6. FC Flora Rakvere 4 0 0 4 0

    D2 KLASS, VII ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. JK Tammeka I Tartu 2 2 0 0 6
    2. SK Noorus-96 Jõgeva 3 2 0 1 6
    3. Põltsamaa Tervis 3 2 0 1 6
    4. JK Merkuur Tartu 1 0 0 1 0
    5. Põltsamaa Sport 3 0 0 3 0

    D2 KLASS, VIII ALAGRUPP (1991. a. sünd.)

    1. FC Pärnu Levadia I 4 4 0 0 12
    2. Pärnu JK 4 2 0 2 6
    3. FC Kuressaare 3 1 0 2 3
    4. FC Pärnu Levadia II 3 1 0 2 3
    5. Virtsu PK SK 2 0 0 2 0

    Leave a comment:


  • val
    replied
    to jaan

    Kui täpsustada-Narva,Sillamäe,Reaal

    Leave a comment:


  • Jaan
    replied
    Mina sain sellest postitusest teada, et kôik vôistkonnad on head ühtlased, kuid osadel on mitu liidrid (sic!) ja osadel pole. Kes tugevam on, see jäi aga saladuseks.

    Leave a comment:


  • val
    started a topic D-2 kes saab edasi.....

    D-2 kes saab edasi.....

    Pakuks enda poolt vöimalikult tugevamad meeskonnad/noorte turniiride alusel/.
    1.Tallinna JK
    2.FC Ajax-hea ühtlane meeskond
    3.FC TVMK 2-hea ,on paar tugevad mängijad
    4.JK Puuma-hea ühtlane
    5.FC TVMK-väga hea ühtlane,on mitu liidrid,hea füüsika
    6.FK Spartak-hea ühtlane,paar liidrid,ei meeldi kaotusseis
    7.SC Real-väga hea ühtlane,pole öiged liidrit
    8.FC Flora Kehtna JK-ühtlane,pole liidrid
    9.FC Levadia Maardu-hea ühtlane,väga kiire
    10.SC Real 2-ühtlane
    11.Merkuur-Juunior Tartu-hea ühtlane,on liider,aeglane
    12.JK Tammeka-hea ühtlane,vaja liidrid,hea füüsika
    13.JK Merkuur-ühtlane,hea füüsika
    14.JK Sillamäe Kalev-hea,väga ühtlane,väravavaht liider
    15.JK Narva Trans-väga hea ühtlane,mitu liidrid,v.h. füüsika
    16.FC Pärnu Levadia -ühtlane,pole liidrid,natuke aeglane
Working...
X