320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ksjm

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Ksjm

  KSJM(Koeru Sisejalgpalli Meistriliiga) kolmas hooaeg on juba ukse ees.Liiga alustab novembrist ja kestab aprilli keskpaigani, igal kuul toimub üks Mängupäev,kus kõik võistkonnad mängivad kõigiga ühe ringi läbi.Mänguaeg on 10 minutit ja väljakul on 4+1 mängijat, mängud toimuvad Koeru kooli võimlas. Kui arvad,et sulle meeldib sisejalgpall ja soovid ennast välja pakkuda mõnele KSJM osalevale meeskonnale,siis annan endast märku elektronposti teel koeru.fannid@gmail.com . Kirjas võiks olla endast lühitutvustus, kus oleks välja toodud vanus ja kus ning mis tasemel oled enne jalgpalli mänginud ning kindlasti märkida,kas oled väljakumängija või väravavaht! Lõpliku valiku teevad meeskonna kaptenid,et kes saavad valituks,kes mitte! Peamine nõue on,et armastaksid jalgpalli ja Sa ise oled kindel,et suudad meeskondadele kasulik olla!Mängijate tase on seinast seina, on mängijaid Eesti Meistriliigast ,kui ka lihtsalt asjaarmastajaid. NB! Kui huvilisi leidub,siis toimub n.ö drafti mäng nende vahel,kes kohale tulevad, siis neil on võimalus oma oskusi näidata! Eelmisel hooajal osales KSJM 117 mängijat, ehk nüüd oled ka just Sina nende hulgas! Lisainfo siis meili teel või siis Facebookis KSJM lehelt!
  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
  Ott Järvela

  #2
  Selline info.

  Kommentaar


   #3
   Novembris on alustamas KSJM (Saalijalgpall) kuues hooaeg. Senised viis hooaeg on liigas osalenud ainult meeskonnad Järvamaalt. Sellel hooajal anname võimaluse paarile-kolmele meeskonnale väljast poolt Järvamaad. Mängupäevad toimuvad üle Järvamaa.
   Mängitakse 4+1 , mängijate arv max 15. Kavas on viis Mängupäeva ,pluss Finaalpäev, kuhu pääsevad põhiturniiri kaheksa paremat. Finaalpäev toimub play-off süsteemis. Mängupäeva tasu on 25 euri meeskonna kohta. Mänguaeg on 15 minutit. Kes arvab, et tema meeskond soovib osaleda meie liigas, siis palun endast märku anda hiljemalt 15 oktoobriks koeru.fannid@gmail.com . Palume välja tuua meeskonna nimi, asukoht , kas olete enne kuskil liigas pallinud ja tuua välja põhjus, et miks just Teie meeskond sobib meie liigasse, ning saata võistkonna logo. NB! Meeskonna vormidel peavad olema seljal numbrid! Võistlusjuhend selgub, siis kui osalevad võistkonnad on selgunud.


   3.11 Esimene Mängupäev, (Koeru)

   1.12 Teine Mängupäev (Järva-Jaani)

   29.12, Kolmas Mängupäev (Koeru),

   19.01 Neljas Mängupäev, (Koeru)

   16.02 Viies Mängupäev (Imavere)

   09.03 Finaalpäev. (Imavere)
   Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
   Ott Järvela

   Kommentaar


    #4
    Novembris alustab KSJM (Koeru Saalijalgpalli Meistriliiga) seitsmes hooaeg. Kavas on viis Mängupäeva, pluss Finaalpäev, kuhu pääsevad põhiturniiri kaheksa paremat. Mängupäevad toimuvad Koerus ja Järva-Jaanis. Mängupäeva tasu on 30 eurot meeskonna kohta. Mänguaeg on 15 minutit. Kõik Mängupäevad algavad kell 10.30.

    Mängitakse 4+1, mängijate arv võistkonnas on minimaalselt 8. Finaalpäev toimub alagruppide süsteemis, kus meeskonnad vastavalt põhiturniiri kohtadele on jagatud kahte alagruppi (1,4,5,8 ja 2,3,6,7). Alagruppidest saavad edasi kaks paremat ning kõik kohad mängitakse välja.

    Kes arvab, et tema meeskond soovib osaleda meie liigas, siis palun endast märku anda hiljemalt 31 oktoobriks koeru.fannid@gmail.com . Võistlusjuhend selgub, siis kui osalevad võistkonnad on selgunud.

    Registreerimisel palume välja tuua meeskonna nimi, asukoht ja varasem liigakogemus. Lisaks saata võistkonna logo ning tuua välja põhjus, et miks Teie meeskond sobib meie liigasse.

    NB! Meeskonna vormidel peavad olema seljal numbrid!

    16.11 Esimene Mängupäev

    7.12 Teine Mängupäev

    28.12 Kolmas Mängupäev

    25.01 Neljas Mängupäev

    15.02 Viies Mängupäev

    07.03 Finaalpäev

    Link: https://www.facebook.com/68241436180...type=3&theater

    Kommentaar

    Working...
    X