320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Wolves Winter Cup 2017

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Wolves Winter Cup 2017

  7.01-8.01 toimub Jõgeval Virtuse spordikeskuses traditsiooniline Wolves Winter Cup, mis sellel aastal tuleb sarnaselt eelmisele taaskord väga muljetavaldav. Kokku osaleb kahe päeva jooksul turniiril 16 võistkonda, kus esimene päev on RL ja IV liiga tiimide pärusmaa ja teisel võtavad mõõtu kõrgemate liigade meeskonnad.

  Turniirist tehakse sarnaselt eelmisele aastale rohkem kui 15 tundi otseülekannet, mis annab võimaluse huvilistele kogul turniiril silma peal hoida. Otseülekannet ilmestavad lõbusad kommentaatorid. Otseülekande link lisatakse ka siia foorumisse enne võistluste algust. Lisaks on turniiri jäädvustamas ka kaks professionaalset fotograafi- Jana Pipar ja Brit Maria Tael. Turniiri auhinnakott on väga rikkalik ning premeeritud saavad nii esikolmiku meeskonnad, turniiri parimad mängijad ning muuhulgas ka iga meeskonna parimad. Lisaks on parimatele väljas ka priske auhinnakott.

  Üritust toetavad: Pizzakiosk, Teletark, Monkey Sport (Joma), Vitamin Well, Jõgeva Linn, OM Filmistuudio, Jõgeva Spordikeskus, Pöörased seiklused, Through the lens with Jana Pipar, Särka Sport, Red Bull.

  Kõik turniiri kohad on küll juba mitu kuud tagasi kinnitatud, kuid reklaamina sobib antud postitus siiski. Tulge saage osa lahedast üritusest või jälgige otseülekannet netist Võimalus broneerida kohti ka meie järgmistele turniiridele (Summer Cup ja Winter Cup 2018)

  Ürituse event: https://www.facebook.com/events/265171477209764/

  Turniiril osalevad:

  07.01 turniir

  A- alagrupp

  FC Jõgeva Wolves II
  Rumori Calcio
  FC Ellabvere
  Tartu Barca

  B-alagrupp

  Äksi JK
  FC Jõgeva Wolves
  FC Tallinna Wolves
  FC Hekumen

  08.01 turniir

  A-alagrupp

  Fc Sahiseb
  SK Suure-Jaani United
  FC Jõgeva Wolves
  FC Castovanni Eagles

  B-alagrupp

  VVP
  Jõgeva SK Noorus 96
  Fc Loomaaed
  Sultan

  #2
  Esimese päeva otseülekande link: https://www.youtube.com/watch?v=6nujhMRkyTg

  Kommentaar


   #3
   Teise päeva link: https://www.youtube.com/watch?v=-m8-XiZEhbI

   Kommentaar

   Working...
   X