320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Loo Jõuluturniir 8.12.2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loo Jõuluturniir 8.12.2018

    Kutsme kõiki osalema Loo Jõuluturniiril, mis toimub 8. detsember 2018.
    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Loo Spordihoones, aadress on Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa.
    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!
    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.
    Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    Võit annab 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti
    • Juhul kui on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid :
    a) väiksem antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arv
    b) omavaheliste mängude punktid
    c) omavaheliste mängude väravate vahe
    d) üldine väravate vahe
    e) suurem võitude arv
    f) suurem löödud väravate arv
    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).
    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.
    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 4. detsembriks kontole EE332200221041571717 Bert Jämsä, selgitusse panna meeskonna nimi.
    Tulge veedame ühe sportliku laupäeva!
    Lisainfo numbrilt 56345254

    #2
    Osalevad tiimid:
    1. Loo Pisivurr
    2. SRL. Tiigrid Fänniklubi
    3. Loodist Väljas
    4. Aruküla
    5. Põhja-Tallinna JK
    6. SC ReUnited

    Kommentaar


      #3
      https://www.facebook.com/events/358814281328594/

      Kommentaar


        #4
        7. Viru Veri

        Kommentaar


          #5
          8. BSC Thunder Häcker

          Kommentaar


            #6
            9. Höhakad
            10. Narva United
            Tuletan meelde, osalema pääsevad 10 esimest maksjat!

            Kommentaar


              #7
              Oma osaluse on garanteerinud järgmised meeskonnad:
              1. Loo Pisivurr
              2. TeamJulm
              3. SRL. Tiigrid Fänniklubi
              4. SC ReUnited
              5. BSC Thunder Häcker
              6. Loodist Väljas
              7. Põhja-Tallinna JK
              8. Hökakad
              9. Aruküla
              10. Viru Veri

              Kommentaar


                #8
                Alagrupid loositud ja on järgmised:
                A - alagrupp:
                1. SRL Tiigrid Fänniklubi
                2. Loo Pisivurr
                3. Viru Veri
                4. SC ReUnited
                5. Loodist Väljas

                B - alagrupp:
                1. BSC Thunder Häcker
                2. Hökakad
                3. Aruküla
                4. TeamJulm
                5. Põhja-Tallinna JK

                Kommentaar


                  #9
                  Mängud:
                  1. Loo Pisivurr - Loodist Väljas 11.00-11.15
                  2. Höhakad - Põhja-Tallinna JK 11.17-11.32
                  3. SC ReUnited - Viru Veri 11.34-11.49
                  4. TeamJulm - Aruküla 11.51-12.06
                  5. SRL Tiigrid Fänniklubi - Loo Pisivurr 12.08-12.23
                  6. BSC Thunder Häcker - Höhakad
                  12.25-12.40
                  7. Loodist Väljas - SC ReUnited 12.42-12.57
                  8. Põhja-Tallinna JK - TeamJulm 12.59-13.14
                  9. SRL. Tiigrid Fänniklubi - Viru Veri 13.16-13.31
                  10. BSC Thunder Häcker - Aruküla 13.33-13.48
                  11. Loo Pisivurr - SC ReUnited 13.50-14.05
                  12. Höhakad - TeamJulm14.07-14.22
                  13. Loodist Väljas - SRL. Tiigrid Fänniklubi 14.24-14.39
                  14. Põhja-Tallinna JK - BSC Thunder Häcker 14.41-14.56
                  15. Viru Veri - Loo Pisivurr 14.58-15.13
                  16. Aruküla - Höhakad 15.15-15.30
                  17. SC ReUnited - SRL. Tiigrid Fänniklubi 15.32-15.47
                  18. TeamJulm - BSC Thunder Häcker 15.49-16.04
                  19. Viru Veri - Loodist Väljas 16.06-16.21
                  20. Aruküla - Põhja-Tallinna JK 16.23-16.38

                  Poolfinaalid, orienteeruv kellaaeg 2x10 mänguaeg:
                  21. A1 - B2 16.45-17.07
                  22. B1 - A2 17.09-17.31

                  23. 3. koha mäng 17.35-17.57
                  24. Finaal 18.00-18.22

                  Kommentaar

                  Working...
                  X