320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Loo Jõuluturniir 2019, 7.12.2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loo Jõuluturniir 2019, 7.12.2019

    Kutsme kõiki osalema Loo Jõuluturniiril, mis toimub 7. detsember 2019.
    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Loo Spordihoones, aadress on Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa.
    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!
    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.
    Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    Võit annab 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti
    • Juhul kui on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid :
    a) väiksem antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arv
    b) omavaheliste mängude punktid
    c) omavaheliste mängude väravate vahe
    d) üldine väravate vahe
    e) suurem võitude arv
    f) suurem löödud väravate arv
    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).
    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.
    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 4. detsembriks kontole EE332200221041571717 Bert Jämsä, selgitusse panna meeskonna nimi.
    Tulge veedame ühe sportliku laupäeva!
    Lisainfo numbrilt 56345254
    https://www.facebook.com/events/2460750070669208/

    #2
    Hetkel osalevad meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr
    2. JK Loo IAFA
    3. FCT Fänniklubi
    4. Aruküla
    5. BSC Reggae Boyz
    6. Proweb
    7.
    8.
    9.
    10.

    Kommentaar


      #3
      7. FC Elva 6. Sektor

      Kommentaar


        #4
        8. Vilu Football Hospital

        Kommentaar


          #5
          9. TeamJulm

          Kommentaar


            #6
            10. Wengerball ja sellega tuletan meelde, et vabu kohti on, aga turniirile pääsevad esimesed 10 maksjat!

            Kommentaar


              #7
              Kõik 10 kohta on nüüd siis täitunud, varsti teeme otseülekande alagruppide loosimisest. Stay tuned!

              Kommentaar


                #8
                Alagrupid on loositud, ülekannet loosimisest on näha facebooki evendi postituste alt, alagrupid tulid järgmised:
                A-alagrupp
                1. Wengerball
                2. Mustad Pantrid
                3. JK Loo IAFA
                4. Proweb
                5. BSC Reggae Boyz

                B-alagrupp
                1. Müüt
                2. FCT Fänniklubi
                3. Loo Pisivurr
                4. Vilu Football Hospital
                5. FC DZEIK

                Õige pea tuleb ka täpne ajakava, näeme juba 7ndal detsembril!

                Kommentaar


                  #9
                  Mängud:
                  1. Mustad Pantrid - BSC Reggae Boyz 11.00-11.15
                  2. FCT Fänniklubi - FC DZEIK 11.17-11.32
                  3. Proweb - JK Loo IAFA 11.34-11.49
                  4. Vilu Football Hospital - Loo Pisivurr 11.51-12.06
                  5. Wengerball - Mustad Pantrid 12.08-12.23
                  6. Müüt - FCT Fänniklubi 12.25-12.40
                  7. BSC Reggae Boyz - Proweb 12.42-12.57
                  8. FC DZEIK - Vilu Football Hospital 12.59-13.14
                  9. Wengerball - JK Loo IAFA 13.16-13.31
                  10. Müüt - Loo Pisivurr 13.33-13.48
                  11. Mustad Pantrid - Proweb 13.50-14.05
                  12. FCT Fänniklubi - Vilu Football Hospital 14.07-14.22
                  13. BSC Reggae Boyz - Wengerball 14.24-14.39
                  14. FC DZEIK - Müüt 14.41-14.56
                  15. JK Loo IAFA - Mustad Pantrid 14.58-15.13
                  16. Loo Pisivurr - FCT Fänniklubi 15.15-15.30
                  17. Proweb - Wengerball 15.32-15.47
                  18. Vilu Football Hospital - Müüt 15.49-16.04
                  19. JK Loo IAFA - BSC Reggae Boyz 16.06-16.21
                  20. Loo Pisivurr - FC DZEIK 16.23-16.38

                  Poolfinaalid, orienteeruv kellaaeg 2x10 mänguaeg:
                  21. A1 - B2 16.45-17.07
                  22. B1 - A2 17.09-17.31

                  23. 3. koha mäng 17.35-17.57
                  24. Finaal 18.00-18.22

                  Kommentaar


                    #10
                    Seoses TeamJulma ära kukkumisega on tekkinud 1 vaba koht!

                    Kommentaar


                      #11
                      TeamJulm asendus Müüt meeskonnaga

                      Kommentaar


                        #12
                        Aruküla asendub FC DZEIK meeskonnaga, FC Elva 6. Sektor asendub Mustad Pantrid meeskonnaga! Näeme juba laupäeval!

                        Kommentaar


                          #13
                          -

                          It seems to me, what is it already was discussed, use search in a forum.
                          reviews GameP

                          Kommentaar

                          Working...
                          X