320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Loo Jõuluturniir 10.12.22

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loo Jõuluturniir 10.12.22

    Tere kõigile,

    Kutsume kõiki osalema traditsioonilisel Loo Jõuluturniiril, mis toimub 10. detsember 2022.

    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Loo Spordihoones, aadress on Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa.

    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!

    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.
    Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    Võit annab 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti
    • Juhul kui on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid:
    a) väiksem antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arv
    b) omavaheliste mängude punktid
    c) omavaheliste mängude väravate vahe
    d) üldine väravate vahe
    e) suurem võitude arv
    f) suurem löödud väravate arv

    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).

    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.

    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 5. detsembriks kontole EE332200221041571717 Bert Jämsä, selgitusse panna meeskonna nimi.

    Tulge veedame ühe sportliku laupäeva!

    Lisainfo numbrilt 56345254

    #2
    Oleks huvi!

    Kommentaar


      #3
      Hei,

      Lisan ka ürituse FB lingi:
      https://fb.me/e/2wLTJ65lS

      Kommentaar


        #4
        Tere kõigile,
        Annan teada, et juba on soovi avaldanud mitmed meeskonnad:
        1. Loo Pisivurr
        2. JK Loo
        3. FC Fortuna
        4. SJK Hagalaz
        5. bronn
        6. bronn
        7. FC Tapiku
        8.
        9.
        10.
        Tuletan meelde, et osalema saavad esimesed 10 kiiremat osavõtutasu tasujat!

        Kommentaar


          #5
          Hei,
          Tänase seisuga on garanteerinud oma osaluse turniiril järgnevad meeskonnad:
          1. Loo Pisivurr
          2. FC Tapiku
          3. SJK Hagalaz
          4. Shark Team
          5. FC Fortuna
          6. Jüri
          7. JK Loo
          8. Lookosta
          9.
          10.
          Tuletan meelde, et osalema saavad 10 kiiremat maksjat!
          Näeme juba 10.12!

          Kommentaar


            #6
            Hei,

            Täna oma osaluse on garanteerinud järgnevad meeskonnad:
            1. Loo Pisivurr
            2. FC Tapiku
            3. SJK Hagalaz
            4. Shark Team
            5. FC Fortuna
            6. Jüri
            7. JK Loo
            8. NRJ
            9. FC Kostivere
            10. Zapoos
            Näeme juba 10.12!

            Kommentaar


              #7
              Kohad on täis!

              Kommentaar


                #8
                Alagrupid on loositud ja järgmised:
                A-alagrupp
                1. FC Tapiku
                2. Zapoos
                3. AZE United
                4. Loo Pisivurr
                5. Shark Team

                B-alagrupp
                1. FC Kostivere
                2. SJK Hagalaz
                3. FC Fortuna
                4. JK Loo
                5. NRJ

                Ajakava on järgmine:
                Mängud:
                1. Zapoos - Shark Team 11.00-11.15
                2. SJK Hagalaz - NRJ 11.17-11.32
                3. Loo Pisivurr - AZE United 11.34-11.49
                4. JK Loo - FC Fortuna 11.51-12.06
                5. FC Tapiku - Zapoos 12.08-12.23
                6. FC Kostivere - SJK Hagalaz 12.25-12.40
                7. Shark Team - Loo Pisivurr 12.42-12.57
                8. NRJ - JK Loo 12.59-13.14
                9. FC Tapiku - AZE United 13.16-13.31
                10. FC Kostivere- FC Fortuna 13.33-13.48
                11. Zapoos - Loo Pisivurr 13.50-14.05
                12. SJK Hagalaz - JK Loo 14.07-14.22
                13. Shark Team - FC Tapiku 14.24-14.39
                14. NRJ - FC Kostivere 14.41-14.56
                15. AZE United - Zapoos 14.58-15.13
                16. FC Fortuna - SJK Hagalaz 15.15-15.30
                17. Loo Pisivurr - FC Tapiku 15.32-15.47
                18. JK Loo - FC Kostivere 15.49-16.04
                19. AZE United - Shark Team 16.06-16.21
                20. FC Fortuna - NRJ 16.23-16.38

                Poolfinaalid, orienteeruv kellaaeg 2x10 mänguaeg:
                21. A1 - B2 16.45-17.07
                22. B1 - A2 17.09-17.31

                23. 3. koha mäng 17.35-17.57
                24. Finaal 18.00-18.22

                Kommentaar

                Working...
                X