320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kari
    replied
    Ei oska öelda, mina olen igatahes kättesaanud juhendi? Tehke send/receive

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Algselt postitas Kari Vaata postitust
    Jah 20.juuni algab, juhend on kinnitatud ja peaks olema välja saadetud, kui ei ole veel, siis 3.juuni peaks kindlasti olema. Mängija litsents on täiesti eraldi asi mängijakaardist. Litsent on sel aastal esmakordselt kõigile mängijatele kohustuslik. Mängija litsentsi ankeet lisatakse kaasa juhendile, iga mängija peab täiitma litsemtsi taotluse ja Jalgpalliliitu selle toimetama.
    Kus on lubatud viljad?Kus on tõotatud Maa?

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Taas üks meeskond hingekirjast läinud

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    nii ta on

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    kui ma ei eksi siis esiliigas on litsentsi vaja nendel kes on meistriliiga duublid ja tahavad mängida ka meistriliigas vajadusel...aga võin eksida ei ole kursis nii täpselt

    Leave a comment:


  • Rzn.
    replied
    esiliigas ei ole tarvist mingit litsentsi.

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Kui on esiliigas ka vaja mängijalitsentsi, siis...ma kardan, et rannajalgpallis osalevate meeskondade arv võib kahaneda
    Aga...loodame, et päris nii see pole!

    Leave a comment:


  • ralf85
    replied
    Algselt postitas Kari Vaata postitust
    Jah 20.juuni algab, juhend on kinnitatud ja peaks olema välja saadetud, kui ei ole veel, siis 3.juuni peaks kindlasti olema. Mängija litsents on täiesti eraldi asi mängijakaardist. Litsent on sel aastal esmakordselt kõigile mängijatele kohustuslik. Mängija litsentsi ankeet lisatakse kaasa juhendile, iga mängija peab täiitma litsemtsi taotluse ja Jalgpalliliitu selle toimetama.

    kas see litsents käib ka esiliiga kohta?

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    kellel see olemas juba on ei pea midagi tegema ? Kaarti pole vaja siis teha?

    Leave a comment:


  • Kari
    replied
    Algselt postitas ELauter Vaata postitust
    Nii on üks küsimus: Kuidas ma endale mängija litsentsi teen, millest peaks alustama? Ja kas mängija kaart on veel mingi eraldi asi? Selle peab tegema igaüks ise, ei saa teiste eest teha??? 20 juuni hakkavad mängud juba, kiireks läheb
    Jah 20.juuni algab, juhend on kinnitatud ja peaks olema välja saadetud, kui ei ole veel, siis 3.juuni peaks kindlasti olema. Mängija litsents on täiesti eraldi asi mängijakaardist. Litsent on sel aastal esmakordselt kõigile mängijatele kohustuslik. Mängija litsentsi ankeet lisatakse kaasa juhendile, iga mängija peab täiitma litsemtsi taotluse ja Jalgpalliliitu selle toimetama.

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    Nii on üks küsimus: Kuidas ma endale mängija litsentsi teen, millest peaks alustama? Ja kas mängija kaart on veel mingi eraldi asi? Selle peab tegema igaüks ise, ei saa teiste eest teha??? 20 juuni hakkavad mängud juba, kiireks läheb

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    Algselt postitas hunter88 Vaata postitust
    teisipäeval meil trenn räägin poistega )
    Mingi kontakti võiksid anda!

    Leave a comment:


  • Kari
    replied
    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Kari, minu kusimus j2rgmine:

    kas on mingi kindel number, palju osav6tjaid v6ib yhel esiliiga etapil olla? Kuulsin et on ka t2itsa v6imalik ilma registreerimata m2ngu saada, tulles lihtsalt m2ngupaeva hommikul kohale ja maksta raha ja voila? (Olenemata kas etapp on juba t2is v6i pole)

    Ei selline asi pole võimalik, et tuled kohale ja mängid, kahjuks Aga 20 meeskonda etapil on maksimum!

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    Kari, minu kusimus j2rgmine:

    kas on mingi kindel number, palju osav6tjaid v6ib yhel esiliiga etapil olla? Kuulsin et on ka t2itsa v6imalik ilma registreerimata m2ngu saada, tulles lihtsalt m2ngupaeva hommikul kohale ja maksta raha ja voila? (Olenemata kas etapp on juba t2is v6i pole)

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Algselt postitas Kari Vaata postitust
    Täna saadetakse välja Meistriliiga ja Esiliiga juhendid, mis kinnitati EJL vastloodud rannajalgpalli-ja futsali komisjoni poolt.

    Aga üldiselt loogiline on jah, et Esiliigat võita ei saa, kui kõiogil etappidel ei osale, küll aga etapi võite ja auhindu võib korjata.
    Et nagu mismõttes,eksole?
    Ma ei räägi esiliiga võitmisest, räägin üldarvestuslikus punktisüsteemis osa saamisest
    Kui meeskond regab igale etapil eraldi...nagu etapp korraga...kas ta siis punkte kohtade eest saab?

    Leave a comment:

Working...
X