320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2022 alagrupp B (Inglismaa, Iraan, USA, Wales)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Äärmiselt loll küsimus, aga kas inglise hümni lauldakse nüüd " God save the King " ? Millegipärast tundus huultelt lugedes nii ...

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Äärmiselt loll küsimus, aga kas inglise hümni lauldakse nüüd " God save the King " ? Millegipärast tundus huultelt lugedes nii ...
      Ei, siiamaani paluvad jumalalt kuninganna päästmist

      Kommentaar


        #33
        Foden on Southgate'i tütart sebinud?
        Kõige õudsem asi jalgpallis oleks Inglismaa ja Portugali vaheline mäng.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
          Äärmiselt loll küsimus, aga kas inglise hümni lauldakse nüüd " God save the King " ? Millegipärast tundus huultelt lugedes nii ...
          Jah
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #35
            inglismaa kaotab walesile, sest southgate on sitt. tänu sellele saavad endale esimeseks play off vastaseks viimase 20 aasta halvima hollandi keda läbi ime võidetakse. kogu rahvas möllab rõõmust, sest southgate on jälle "saavutusega" hakkama saanud ja on veerandfinaalis!!!!!
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #36
              USA vastu läbikukkunud Trippier süüdistab mängupalli, lisades klassikalise: “but there are no excuses really”.
              “Every time I’ve crossed the ball I’ve felt the balls are a bit different but there are no excuses really,” the England right-back said.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                inglismaa kaotab walesile, sest southgate on sitt. tänu sellele saavad endale esimeseks play off vastaseks viimase 20 aasta halvima hollandi keda läbi ime võidetakse. kogu rahvas möllab rõõmust, sest southgate on jälle "saavutusega" hakkama saanud ja on veerandfinaalis!!!!!
                Kurat, ma olen alati turniiridel Inglismaa vastu, aga linnukas paneb selle tunde muudkui kõikuma.

                Kommentaar


                  #38
                  ma olen alati nende poolt, aga nüüd nutan ja olen veits vastu. õnneks portugal ja bruno on pääsme play offi juba lunastanud.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #39
                    Trippier on vähemalt Walkeri vastu välja vahetatud. Rashford ja Foden alustavad, nii et Southgate on kisakõrisid kuulanud. Keskele Hendo ka toodud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      Mäkaiver veilsi parim ründaja
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #41
                        pisar tuli silma kui USA hümni mängiti!

                        Kommentaar


                          #42
                          Usale oleks samas olukorras pennal antud!

                          Kommentaar


                            #43
                            Rashford on musi!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              Usale oleks samas olukorras pennal antud!
                              +1 ja ükskõik millisele Euroopa klubile samuti!.
                              kuidagi väga halb maik jäi sellest olukorrast, kuigi olin 100% USA poolt

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Mihkelipoeg Vaata postitust

                                +1 ja ükskõik millisele Euroopa klubile samuti!.
                                kuidagi väga halb maik jäi sellest olukorrast, kuigi olin 100% USA poolt
                                See asi seal üleminutitel? Kuidas see pennu oli?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X