320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2018 & 2022

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas trk Vaata postitust
    Sellisest jõulisest sõnumist tunned tõelist meest ja liidrit…
    Uiboleht sina v?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

      AIIII kui mõnus torge see tänane episood on. Ja kõike seda ERR'is.
      +1

      Lõpuks keegi võtab mõnuga P*hlaku suunas. Nii jätkata

      Kommentaar


        Algselt postitas Diz Vaata postitust
        Uiboleht sina v?
        Hahha ja Uiboleht nägi seda šketsi pealt

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          Et neutraalsust tagab hirm "kättemaksu" ees või kuidas?
          Et saada Eesti ühelt populaarsemalt sportlaselt intervjuud, siis pead hoolega valima mida temast räägid. See on lihtsalt reaalne elu.
          Mina olen oma tegevuses jäänud oma veendumustele kindlaks ja saanud selle eest karistada, rohkem kui korra. Kui inimeste endi töö või elukäik ei sõltu sellest, mida nad mingis teemas ütlevad, siis selle ütlemine ei ole mingi kangelastegu või ohverdus.
          Ma võin näit öelda, et harrastuskalapüük tuleks keelata ja kuna ma kalal ei käi, siis minu elu see ei mõjutaks mitte kuidagi.

          Kommentaar


            No oleks võinud Uibolehelt vähemalt küsida, miks meie koondis korraldab alatasa Kataris koondiselaagreid, oleme ju ka mänginud kahel korral nende vastu jne. Ega EJK jaoks raha ei haise

            Kommentaar


              Uiboleht on Toobal vol2?

              Kommentaar


                Algselt postitas grafix Vaata postitust
                Uiboleht on Toobal vol2?
                Mul on Uibolehega üks isiklik kogemus (vist olen seda kunagi siin foorumis ka kirjeldanud), ja mu meelest on tegu väga hea ja intelligentse inimesega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas trk Vaata postitust

                  Et saada Eesti ühelt populaarsemalt sportlaselt intervjuud, siis pead hoolega valima mida temast räägid. See on lihtsalt reaalne elu.
                  See võrdlus iseloomustab päris hästi, kus EJLis mädaneb. EJL ei ole ühe isiku erahuvi ja ei peaks seadma tema heaolu esikohale.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Ennustasin ERRi mängus, et Kanada lööb 12. minutil mängu esimese. Pmst maksis Tibu mulle praegu palli...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ennustasin ERRi mängus, et Kanada lööb 12. minutil mängu esimese. Pmst maksis Tibu mulle praegu palli...
                      Traaa pannud David lööma.

                      Kommentaar


                        Ärapanija: toimusid sündmused isiku M poolt järgnevad: "x- y - z - c - y - s - a - f - h - x" (sündmus "x" toimus kaks korda").

                        Isik M ja ta sub tõmbavad piirajasse: "TÜRA HUI TOIMUS SÜNDMUS C".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ennustasin ERRi mängus, et Kanada lööb 12. minutil mängu esimese. Pmst maksis Tibu mulle praegu palli...
                          nii lihtne see nüüd ka ei ole. näiteks seda, et USA avab Walesi vastu skoori 36. minutil, ennustas 23 inimest. pall anti neist ühele.

                          Kommentaar


                            Kolmapäeva õhtul ETV eetris olnud saates „Kinoteatri MM Katarsis“ rääkis Henrik Kalmet nii Eesti jalgpalli liidust kui ka selle presidendist Aivar Pohlakust. Kalmet kritiseeris tugevalt Pohlakut ning pärast saadet lõi sotsiaalmeedia saate üle kihama.

                            Kommentaar


                              Kiiduväärt et need asjaolud hästi kokkuvõtlikult kinoteatri poolt rahva ette välja toodi.

                              Kommentaar


                                Kaikad seal ERRis. Info, et kommentaare pole katab ka mänguaja ja skoori...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X