320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2018 & 2022

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aitäh etv, et otsustasid pool pilti ära blokeerida sõnumiga, et kommentaar puudub. eoiwqje oqweoquwhrkqrjlq jtr
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Ilmselt ketserlik mõttekäik.
      Mulle meeldib selle mm i aeg.
      Ma olen juba praeguseks hetkeks rohkem mänge näinud kui terve eelmise em i peale kokku. Suvel on niipalju muid asju teha. Talv ideaalne.
      ​​​​
      Minu vaatenurgast võikski sedasi jääda

      Teen tapeeti.

      Kommentaar


        mul pole just absoluutselt seda õiget MMi tunnet, keha saab aru, et midagi on valesti peaks õues õlle käes nautima mänge..
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Fc. Vaata postitust
          Ilmselt ketserlik mõttekäik.
          Mulle meeldib selle mm i aeg.
          Ma olen juba praeguseks hetkeks rohkem mänge näinud kui terve eelmise em i peale kokku. Suvel on niipalju muid asju teha. Talv ideaalne.
          ​​​​
          Minu vaatenurgast võikski sedasi jääda
          Mul ei ole suvel ka midagi teha, aga talvel on see miinus, et õhtuste mängude ajal kipub uni peale tulema. Nojah ja päeval peaks nagu tööd ka tegema.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            PÖFFiga on sel aastal ikka täiskellad...

            Kommentaar


              Kas Portugal on Man City koos Ronaldoga??

              Kommentaar


                Kusjuures ratsionaalselt on praegune aeg vaatamiseks tõesti parem. Suvel on miljon muud asja samal ajal teha. Küll, aga need 4 mängu päevas ja kell 12 on natukene overkill.
                Ja ma täiega vihkan seda MMi ekraanigraafikat, väga algeline tundub.

                Kommentaar


                  Portugali särgid jätavad mulje, nagu neil oleksid püksid kaenlaauguni tõmmatud (a'la mu füüsikaõpsil põhikoolis):

                  Kommentaar


                    nonii Iraan-Wales oli küll praeguse MMi üks parimaid mänge, ühel pulgal Argentiina-Saudiga. Walesil 1p, Iraanil 3 nüüd. Walesil mängida Inglismaaga, kelle vastu sellise mänguga pole šanssigi, kui usa kaotab inglismaale siis Iraanil parim võimalus eales.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reina Vaata postitust
                      nonii Iraan-Wales oli küll praeguse MMi üks parimaid mänge, ühel pulgal Argentiina-Saudiga. Walesil 1p, Iraanil 3 nüüd. Walesil mängida Inglismaaga, kelle vastu sellise mänguga pole šanssigi, kui usa kaotab inglismaale siis Iraanil parim võimalus eales.
                      Iraani seisukohast pole erilist vahet, kas USA kaotab või saab viigi. Pigem oleks neile hea kui Inglismaa ei oleks enne viimast vooru asja ära kindlustanud, kuna Walesil on veel võimalik Iraani edestada ka olukorras kus Iraan viimases voorus USA-ga viigistab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reina Vaata postitust
                        nonii Iraan-Wales oli küll praeguse MMi üks parimaid mänge, ühel pulgal Argentiina-Saudiga. Walesil 1p, Iraanil 3 nüüd. Walesil mängida Inglismaaga, kelle vastu sellise mänguga pole šanssigi, kui usa kaotab inglismaale siis Iraanil parim võimalus eales.
                        Kaks kehva võistkonda omavahel, kus jalgpallilist kvaliteeti suudeti näidata väga minimaalselt. Raske seda senise MM-i parimaks mänguks nimetada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust

                          Kaks kehva võistkonda omavahel, kus jalgpallilist kvaliteeti suudeti näidata väga minimaalselt. Raske seda senise MM-i parimaks mänguks nimetada.
                          Ma ütleks et sama palju kvaliteeti oli Portugali ghana mängus aga vägagi vaadatav oli. serbia brasiilia ka näitaks omamoodi üksluine ja füüsiline aga huvitav vaadata et kes punase saaks. Mängu olulisuse mõttes oli iraan wales väga suur vastasseis, eks usa ja inglismaa saavad ka üllatusi sisse tuua

                          Kommentaar


                            Qatar 2022™ is all about bringing the world together in harmony. For the first time ever, instead of one official song, a full FIFA World Cup™ Official Soundtrack has been released.
                            A multi-song collection, featuring international artists across a variety of musical genres delivering smash hits, sets the tone for a truly global celebration at the FIFA World Cup Qatar 2022™.





                            Vaevalt kellelgi turniiri lõppedes mõni lugu meeles on, mitte et nende olemasolustki teataks. Ehtne näide, et rohkem ei ole parem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dnb Vaata postitust
                              [B]
                              Vaevalt kellelgi turniiri lõppedes mõni lugu meeles on, mitte et nende olemasolustki teataks. Ehtne näide, et rohkem ei ole parem.
                              Skrollisin kiirelt läbi ja kuskil olid head pommid (Y)

                              Kommentaar


                                Kindlasti on siin foorumis räâgitud sellest juba, aga jôle sitt teleylekande kvaliteet on mängudel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X